Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 hours ago, Fromthecorner said:

Mislim da nema potrebe za bilo kakvim negativnim komentarom o ovoj utakmici, rutinska pobeda i odmorili smo Tea, Bolomboja i Mitra skoro pa da nisu ni igrali. Kad vidim sta se desava sa komsijama u ovoj ligi, postujem vise svaku nasu pobedu u ovom prvenstvu.

Za Simona treba imati strpljenja, odigrao je dva meca od dolaska iz NBA i povredio se, dok se ostatak tima privikavao na novog trenera. Kako je izgledala prva polusezona Petruseva i Smailagica po dolasku u Evropu, pa su sad igraci obojica.

deset mečeva u dresu Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nekako promaklo da imamo 5 vezanih poraza od Armanija.  Verovatno zato sto pre toga sa Radonjom nismo nikada izgubili od njih. 

 

Prosle godine su uhvatili onu seriju pobeda bas protiv nas u Pioniru kad su bili u kanalu, a nama prekinuli Duskovu seriju. 

 

Ove sezone igraju dosta sa visokim petorkama sto nam zbog skracene rotacije spolja generalno odgovara.  

 

Sreca u ovim svim povredama spolja je sto imamo lak raspored u ABA ligi , ali nam uskoro ide duplo kolo u Spaniji + gostujemo Megi, nadam se da ce i rotacija spolja u toj nedelji srediti.

 

Komsije su 2/3 kiksa napravili posle duplih kola, a i mi smo prosle sezone prosuli sve u ZG posle duple nedelje. 

 

 

 

 

 

 

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam sinoć stigao da odgledam utakmicu, ali po statistici i komentarima ovde mogu da sklopim neku sliku.

Na oko deluje da je minutaža bila idealno raspoređena za ABA utakmicu sa fenjerašom posle duplog kola.

Ovo je neka matrica koja bi trebala da se uz manje korekcije stalno ponavlja u ABI, da se odmaraju Teo i Mitar što više, da igraju Simonović, Dalibor, Jago što više, i da se razigravaju neki igrači kojima je to u trenutku potrebno (npr. sinoć Tobi i Gidra).

 

Jedno pitanje, vidim da je Jago igrao 29 min i da se barem po statistici nije proslavio. Kako je to izgledalo uživo?

czv1.PNG

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Christofer Moltisanti said:

Jedno pitanje, vidim da je Jago igrao 29 min i da se barem po statistici nije proslavio. Kako je to izgledalo uživo?

czv1.PNG

Onako tamnoput, omanji, strci u odnosu na ostale.

Edited by Crni
  • Like 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

-Sve nas to dovodi do promene paradigme: nekada si mogao da formiraš ekipu u julu i avgustu a kompletiraš u septembru. Sada ne. Sada u maju i junu moraš da znaš koga ćeš produžiti, a koga ne i na kojim pozicijama ti treba pojačanje.

 

Samouk prevod sa španskog. Pominju kako je teško naći igrače zbog G lige, dvosmernih ugovora ali i odlaska košarkaša u Kinu (košarkašku Saudijski Arabiju, prim. aut)

 

 

https://encestando.es/apenas-hay-jugadores-disponibles-en-otono-invierno-el-mercado-a-cambio-tanto-para-la-euroliga-como-para-los-equipos-mas-modestos-a-los-clubs-les-toca-cambiar-el-modo-de-funcionar/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi moramo dobiti Armani i Efes bez Larkina kako znamo i umijemo. A onda tražiti jedan brejk u Španiji, do tad će se valjda vratiti Shabaz i Hanga. U suprotnom možemo gasiti digitrone i fokusirati se na nezgodne Krke i Zadrove. 

 

Od pojačanja sam digo ruke. Pomoliti se da Teo i Nedović potrajaju i da Prađed spusti neku četvorku u EL ispod 20 koševa. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Mi moramo dobiti Armani i Efes bez Larkina kako znamo i umijemo. A onda tražiti jedan brejk u Španiji, do tad će se valjda vratiti Shabaz i Hanga. U suprotnom možemo gasiti digitrone i fokusirati se na nezgodne Krke i Zadrove. 

 

Od pojačanja sam digo ruke. Pomoliti se da Teo i Nedović potrajaju i da Prađed spusti neku četvorku u EL ispod 20 koševa. 

Posle Albe 8-6 skor👍

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...