Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Koliko je ovo bila bitna utakmica najbolje se vidi po broju promašenih zicera. Mislim da smo 5-6 čistih polaganja promašili. Na kraju smo ovo izvukli na srce i Teov individualni kvalitet. Povezao nas je Teo i pogodio neke bitne šuteve. Jago ima pristojan kvalitet, ali je prije svega izuzetno hrabar momak. Hajde da spomenem još i Davidovca, makar se pojavio na utakmici i pokupio neke bitne lopte. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Nema sta naklon Magiji al bojim se da ne moze on ovo sam vuci citavo vreme dok cekamo Sabaza a mislim da je samo u kanalu a ne i bezobrazan bar oni snimci podrske i radovanja daju takav utisak.

Moramo resiti poziciju 4 koliko juce ako zelimo bilo sta u el a jos kad proradi Sabaz (hoce kad tad)

mozemo biti jako opasna ekipa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jako dobrodošla pobeda, da malo prereže sav negativizam koji se skupljao več neko vreme.

 

Samo par utisaka o utakmici:

 

1. Svaka čast Teodosiću na želji i na borbi. Iz petnih žila je izvlačio zadnje atome energije kako bi dobili ovo.

 

2. Pojačanje od 2 miljona koje moraš celo drugo poluvreme kriti na klupi, da ti ne usere utakmicu protiv jedne od lošijih ekipa u EL. Kod kuče.

 

3. Fizički, ovakvu ekipu nebi sastavio ni največem neprijatelju. U nekim momentima su na skoku protiv nas izgledali kao osmaci protiv prvačića.

  • Like 18
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 zadovoljstina.

rutinski.

yago yebi me.

prebitna pobeda.

fali nam nedovic puno.

bayern los. 

 

dajte barsu, tu necemo imati pritisak i taman tobi da ih odvali nekom 20+ partijom. i dalje nam treba brejk, a neko ce morati da plati za ovaj ocajan sut.

teo nas nosio ceo mec, malo se iskupio za ona bacanja. luka odlican. 

deda na zalost vecine isto vrlo dobar. 2/3 iz igre, 7 skokova i 3 ukradene.

 

sabaz... ni p od plejmejkinga, ne vrti pik, odvratne suteve uzima, deluje kao stondiran na terenu. realno covek nam je vec prodao jednu pobedu u ova tri poraza do sad. bukvalno neprkidno kanaljenje tima i vec par prodatih tekmi. prodao bi i ovo, u stvari vec jeste ali se pojavio yago.

 

ajmo dalje, tekmu po tekmu. 

i gde je covicu odlazi?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko vam bre kriv sto gledate nase komentatore, toliko linkova inostranih, odmoris mozak. 

 

Mnooogo me iritirao Tobi svojom nonsalantnoscu.

 

Deda je bio dobar nocas, konacno.

 

Teo prva prava utakmica, bravo.

 

Jago ima mudo ko drenjina, ne moš ga savit'.

 

Da je Sabaz igrao na kraju, izgubili bi smo.

 

Jago deckonjo izvini sto sam rekao da si cirkuzant, znam da ces ovo procitati, ljubim mudo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo ću tri stvari:

1. Za 36 godine karijere Teodosić nije igrao ovakvu odbranu. 

2. Yago Muda do poda dos Santos. 

3. Mora strpljenje sa Šabazom. Dečko je od januara u top formi bio do kraja prethodne sezone. Pad u nekom trenutku je bio neminovan. Ne može godinu dana da bude u piku. Biće uskoro on opet top. 

Edited by Čočo
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jaka blazic said:

sabaz... ni p od plejmejkinga, ne vrti pik

 

Vrti on pik, samo što loše čita odbranu od istog. Kad krene u prodor nema plan b, pa kad ga zatvore izgubi dribling i uspaniči se. I u nekim situacijama izgleda kao da je več unapred odredio kako če da završi pik akciju, nebitno kako oni brane. 

 

3 minutes ago, Crni said:

Mnooogo me iritirao Tobi svojom nonsalantnoscu.

 

Pa ja nebi baš rekao da je bio nonšalantan. Jako se nervirao za svaku grešku.

 

Bio je batrljav, spetljan, smotan. Ali nonšalantan nije

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Pa ja nebi baš rekao da je bio nonšalantan. Jako se nervirao za svaku grešku.

 

Bio je batrljav, spetljan, smotan. Ali nonšalantan nije

Upravo tako. Vidi se da je u grču između ostalog i po tome što mu svaki šut za tri završi na prvom obruču.

 

Problem je u glavi, njega treba istrpeti dok ga ne krene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre meca bismo prihvatili bilo kakvu pobedu. Trebala nam je bilo kakva, i dobili smo je. Ovo je kao dar sa neba, izvojevana na veliku zelju Teodosica i velika muda najnizeg na terenu.

 

Sada treba biti pametan, polako dizati formu, malo je manji pritisak i treba to iskoristiti. Da smo izgubili, Janis bi bio mozda u gorem polozaju nego li Barak.

 

Trener treba da spozna momenat u kome je Nejpir i da mu ne daje previse minuta jer ovaj je u nekom kontraritmu. Jago je sad prvi plej, Teo drugi. 

 

Nisam nikad za zvizduke svom igracu pa nisam ni sad, ali ne sme se Nejpiru dozvoljavati da sebe i ceo tim samounistava ovako. Dakle, trenutno mu je pozicija 2 bolja, sto manje da carini loptu, i kada je dobije ulazi u neki brzi pik ili realizaciju. Da se malo i on povrati. Ovako ga necemo dobiti nazad skoro.

 

Pamet u glavu, nece uvek uci ova trojka, imali smo srece, doduse i zasluzili smo je borbom.

 

Mislim da Simonovic nema sta da trazi ovde, deluje da je izgubljen u prostoru.

 

Tobi ce se vratiti, dajte mu vremena. Kad se oporavi Laza i ako dovedemo preko potrebnog beka, ovo ce biti mnogo bolje. Za sada je survival mod. Svaka pobeda dok smo ovako okrnjeni je zlato.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...