Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Clash said:

Verujem da je moglo, samo me interesuje zašto?

Ne znam da li si ti kompetentan da odgovoriš da li je ovo stvarno opcija?

Da jedna grupa organizovanih navijača otera druge navijače koji nisu organizovani sa sportskog dogodjaja jer zvižde rivalu tima za koji navijaju?

Da li se to ikada igde dogodilo u bilo kom sportu?

Na tribanma se svašta događa to nije mesto gde preovlađuje razum i tolerancija.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, 1989 said:

Ево читам ово откривање топле воде и у првој реченици где каже "вођа навијача" знаш да текст везе са везом нема. Добро, ти не знаш али мало упућенији знају. 

Олимпијакосу више не звижди нико нити ће, можда на неком форуму на лајв теми али у хали јок.

Ja zvizdim Olimpijakosu svaki put kad imaju napad ili gadjaju bacanja. Ne razumem?

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li postoji jedan trener koji je normalan, čija ekipa kuburi sa samopouzdanjem i gde se radi na podizanju istog, gde ekipa ima za jedan dan utakmicu, da li postoji normalan trener koji će da kaže kako mu trebaju pojačanja( jer ove koje ima ne mogu da pruže to što traži)? Naravno da će biti pojačanja. Ali ajde prvo ove što ima da podigne koliko može jer ih sigurno neće podržati tako što će da kaže kako mu trebaju pojačanja na tu i tu poziciju. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Звезда said:

Морам на жалост на један пост да одлутам од теме али заиста ме занима одакле потиче ова количина нетрпељивости према навијачкој групи? Свако мало неко помене некакве кранове, "дилеје", снс трибину...Неки неутрални посматрач би помислио да је на форуму навијача партизана по свим епитетима који се могу прочитати.

Ја лично подржавам сваког да искаже незадовољство доласком на утакмицу и започињањем скандирања. Први мислим да је на управи да преузме одговорност за све лоше потезе у последњих неколико година.

Али не подржавам константно вређање свих људи који иду на Север и измишљање прича о наркоманима који нападају људе са децом. И за крај, надам се да приче о скандирањима неће остати само на форуму него да ће моћи да се чују и у Арени сутра.

Moje misljenje je da ta netrepeljivost ide jer se stvarno ne cuje nijedna rec protiv Vucica, Terzica a ni Covica u Areni, a ne tako davno terali su Borisa Tadica, jednog Dzajica iz kluba. Pocele su mnoge teorije zavere sa Ultra Kop-om i ljudi jednostavno vide da nema tu dovoljno osudjivanja od strane Delija kao sto je bilo ranije pa povezuju neke poslove sa tim. Tadic nije bio ovakav po pitanju Kosova i Metohije, cak sta vise za Vucica je heroj pa su ga navijaci pljuvali i svasta mu pevali, Toleta su terali kada je bila katastrofalna situacija u Savezu, sada im Nedimovic ne smeta, iako je stanje rekao bih jos gore kad vidimo ko je na vrhu, kao ni Terzica, a on i Covic treba prvi da lete iz nase Zvezde. Iz tog razloga i ljudi imaju strah da iskazu svoje nezadovoljstvo u hali jer ne znaju ko sve to "gleda" i "osluskuje" sa strane. 

 

Sto bi rekao jedan kolega sa foruma malopre na opasku za zvizdanje igracima Olija da niko vise nikad nece zvizdati njima u hali, o tome i govorim, zvucalo je kao pretnja nekom obicnom coveku... Arena, stadion stagod treba da bude mesto gde ce ljudi da iskazu svoje nezadovoljstvo jer mi navijaci za ovaj klub zivimo a neki zive od njega, tu pre svega mislim na upravu kluba, igrace, a od nasih navijaca ni reci umesto da se tera bagra iz kluba koja krade iz godine u godinu sve vise i vise i od navijaca pravi majmune.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Clash said:

Verujem da je moglo, samo me interesuje zašto?

Ne znam da li si ti kompetentan da odgovoriš da li je ovo stvarno opcija?

Da jedna grupa organizovanih navijača otera druge navijače koji nisu organizovani sa sportskog dogodjaja jer zvižde rivalu tima za koji navijaju?

Da li se to ikada igde dogodilo u bilo kom sportu?

Нема "зашто" ако се није десило и хвала Богу да се није десило. Није Олимпијакос ривал било какав, два места на свету имаш где можеш са Звездиним обележјима да одеш и да те људи дочекају као најрођенијег, Пиреј и Москву. Дочекаће и тебе иако ниси група и иако вероватно и мрзиш групу. Али нас људи поштују и воле по дифолту и не иде да им се звижди као да су нам не знам какви душмани. 

7 minutes ago, stefan1 said:

Moje misljenje je da ta netrepeljivost ide jer se stvarno ne cuje nijedna rec protiv Vucica, Terzica a ni Covica u Areni, a ne tako davno terali su Borisa Tadica, jednog Dzajica iz kluba. Pocele su mnoge teorije zavere sa Ultra Kop-om i ljudi jednostavno vide da nema tu dovoljno osudjivanja od strane Delija kao sto je bilo ranije pa povezuju neke poslove sa tim. Tadic nije bio ovakav po pitanju Kosova i Metohije, cak sta vise za Vucica je heroj pa su ga navijaci pljuvali i svasta mu pevali, Toleta su terali kada je bila katastrofalna situacija u Savezu, sada im Nedimovic ne smeta, iako je stanje rekao bih jos gore kad vidimo ko je na vrhu, kao ni Terzica, a on i Covic treba prvi da lete iz nase Zvezde. Iz tog razloga i ljudi imaju strah da iskazu svoje nezadovoljstvo u hali jer ne znaju ko sve to "gleda" i "osluskuje" sa strane. 

 

Sto bi rekao jedan kolega sa foruma malopre na opasku za zvizdanje igracima Olija da niko vise nikad nece zvizdati njima u hali, o tome i govorim, zvucalo je kao pretnja nekom obicnom coveku... Arena, stadion stagod treba da bude mesto gde ce ljudi da iskazu svoje nezadovoljstvo jer mi navijaci za ovaj klub zivimo a neki zive od njega, tu pre svega mislim na upravu kluba, igrace, a od nasih navijaca ni reci umesto da se tera bagra iz kluba koja krade iz godine u godinu sve vise i vise i od navijaca pravi majmune.

Молим?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Звезда said:

Ево данас ми је послао сезонску коју сам купио пре 2 месеца. Не могу да тврдим 100% али врло је вероватно да сам за одлазак Човића више него ти, без обзира што нисам написао пост у којем га терам великим словима.

Ближи се крај а биће још ближе када будеш још оштрији у следећем посту и напишеш све великим словима. Даће оставке и он и багзи гарантовано.

Mnogo si se potresao zbog nekog kog kako kazes ne volis, nemoj ! Nije dobro za zdravlje, mada si mozda samo bolji covek od mene.

 

Meni niko na svetu ne moze da kaze kako, sta i koliko cu da pisem/pricam pa prijatelju nisam ja ti !

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1989 said:

Нема "зашто" ако се није десило и хвала Богу да се није десило.

 

Pa i pitanje je bilo zašto bi se to radilo.

 

3 minutes ago, 1989 said:

Није Олимпијакос ривал било какав, два места на свету имаш где можеш са Звездиним обележјима да одеш и да те људи дочекају као најрођенијег, Пиреј и Москву.

 

Jel si razmislio možda zašto je to tako?

 

3 minutes ago, 1989 said:

Дочекаће и тебе иако ниси група и иако вероватно и мрзиш групу.

 

Netačno.

 

4 minutes ago, 1989 said:

Али нас људи поштују и воле по дифолту и не иде да им се звижди као да су нам не знам какви душмани. 

 

Razlika između mržnje prema Olimpijakosu i prostog odbijanja da se pevaju njihove pesme je poprilična. Porazmisli malo o tome. Niko ne mrzi Olimpijakos, ali neću da navijam za njih samo zato što su se nekolicina likova sa naše i njihove strane bratimila. I tako razmišljaju i navijači Olimpijakosa. Mi imamo svoj klub oni imaju svoj.

A to da se pevaju navijačke pesme nekakvih bratskih klubova ne bi ni bila potrebna praksa, a ni samo bratimljenje, da se navijači na ovim prostorima ponašaju normalno. Dakle, da bodre svoj klub a ne da mrze ostale klubove. Poštovanje prema svim protivnicima, i jednako zvižduci svima kada igraju u našoj kući.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 said:

Нема "зашто" ако се није десило и хвала Богу да се није десило. Није Олимпијакос ривал било какав, два места на свету имаш где можеш са Звездиним обележјима да одеш и да те људи дочекају као најрођенијег, Пиреј и Москву. Дочекаће и тебе иако ниси група и иако вероватно и мрзиш групу. Али нас људи поштују и воле по дифолту и не иде да им се звижди као да су нам не знам какви душмани. 

Молим?

Ja mislim da grupe, negrupe i svaki navijač pre i posle utakmice mogu da rade sta god hoce medjusobno a da za vreme utakmice je sasvim normalno i poželjno navijati za svoj tim i pokušavati dekoncentrisati i omesti rivala.

Kao što rade i Olimpijakosovi navijači. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Razlika između mržnje prema Olimpijakosu i prostog odbijanja da se pevaju njihove pesme je poprilična. Porazmisli malo o tome. Niko ne mrzi Olimpijakos, ali neću da navijam za njih samo zato što su se nekolicina likova sa naše i njihove strane bratimila. I tako razmišljaju i navijači Olimpijakosa. Mi imamo svoj klub oni imaju svoj.

A to da se pevaju navijačke pesme nekakvih bratskih klubova ne bi ni bila potrebna praksa, a ni samo bratimljenje, da se navijači na ovim prostorima ponašaju normalno. Dakle, da bodre svoj klub a ne da mrze ostale klubove. Poštovanje prema svim protivnicima, i jednako zvižduci svima kada igraju u našoj kući.

Dodao bih samo jos da ljudi van grupe uopste ne mrze (ili bar nisu mrzeli) Olimpijakos. Jos od 2014. godine kada smo poceli redovnije da igramo sa njima u basketu svi su sa odusevljenjem gledali na citavu tu pricu o bratskim klubovima. Prvi problemi su se pojavili 2017. godine ja mislim kada smo izgubili u poslednjem napadu u jako bitnoj utakmici, a navijaci su posle meca skandirali Olimpijakosu sto je bas bilo neukusno za jedan takav momenat. Takodje i taj poslednji duel u Pioniru koji grupa zamera ostatku hale, zvizduci su se desili jer se takodje skandiralo Olimpijakosu odmah nakon sto su ubacili neku ludu trojku za kraj cetvrtine. Popizdis jer primis takvu trojku, a onda cujes da tvoji navijaju za protivnicki tim. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

Ja mislim da grupe, negrupe i svaki navijač pre i posle utakmice mogu da rade sta god hoce medjusobno a da za vreme utakmice je sasvim normalno i poželjno navijati za svoj tim i pokušavati dekoncentrisati i omesti rivala.

Kao što rade i Olimpijakosovi navijači. 

Ја мислим да модел понашања који у последње време имамо кад нам гостује Олимпијакос је тачно какав треба да буде. Прошле сезоне ми рецимо победимо у Пиреју, наши играчи оду испод њихове трибине да им грци певају песме. Шта је то ако није поштовање

2 minutes ago, stefan1 said:

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a227381/Terali-ga-2004-sad-zovu-Dzaju-nazad.html

 

Nema razloga za raspravama. Ali je ocigledno da je najezda nekih ljudi po forumima i drustvenim mrezama velika iz nekog razloga...

Кад је север кумио и молио да се то не не ради нашли су се исто неки који су рекли "јебеш плаћене вође, ми боље знамо".

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1989 said:

Против Олимпијакоса добар део трибине преко пута копа је исказао свој став па нико дрогиран ишао да бије неког. А могла је у секунди да се испразни не трибина него цела хала. На аба лиги нема Делија па вас опет не видим незадовољне да исказујете ставове.

 

1 hour ago, 1989 said:

Тачно, као што је пре тога речено да север разуме незадовољство осталих трибина због честог скандирања Олимпијакосу и да од сад гледамо да испоштујемо братски клуб али у неким мерама које су прихватљиве и навијачима ван група. Сад кад је прошло неко време делује ми да такав компромис одговара свима у хали а тога не би било без пружене руке надрогираних који једва чекају да пребију неког ко им смета.

 

35 minutes ago, 1989 said:

Ево читам ово откривање топле воде и у првој реченици где каже "вођа навијача" знаш да текст везе са везом нема. Добро, ти не знаш али мало упућенији знају. 

Олимпијакосу више не звижди нико нити ће, можда на неком форуму на лајв теми али у хали јок.

 

Ovi postovi su malo kontradiktorni. Prvo se demantuje to kako su ljudi proganjani po hali. Pa se priča o "pruženoj ruci" i kompromisima. Pa se zaključi sa time kako bi moglo biti svačega, ako se ne bude slušalo... Moraš da se odlučiš dali si došao da prikažeš grupu u malo boljem svetlu, ili si došao da pretiš. Jedno sa drugim ne ide.

 

54 minutes ago, 1989 said:

Нико не може трибину да позове и да изда наредбу у то буди сигуран, поготово ако је на штету клуба. Даље да убеђујем у то било кога не пада ми на памет.

А пошто не би био први пут слободно се оглушите о позив, ајде ви који нисте плаћени и који немате шефа кажите шта имате. Или се и даље све своди на пискарање по форуму. И пусти те претње ничија није до зоре горела, не верујем да би мени такав речник био толерисан.

 

Meh. Ovo samo govori o tome da ti verovatno nisi dovoljno visoko u toj hierarhiji, da bi tebe zvali i naredili ti. Vođe su te koje dobiju neke smernice šta i kako, a oni več znaju kako če to da upakuju i proslede na način koji če vama da bude prihvatljiv.

 

Btw, ja nisam od onih koji na ovom forumu trči da za sve okrivi Delije. Mislim da se grupa ovde prečesto dočekuje na nož i da se nepošteno izjednačuju svi koji odlaze na Sever. Ali, teško češ me ubediti da u samom vrhu grupe buja integritet i dobre namere kad je u pitanju klub. Jednostavno tu ima previše moči. A gde je moč, tu je korupcija. A gde je korupcija, tu nisu čista posla.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i jesam za postovanje, velike ovacije i aplauze, ali pre i posle utakmice. Sto se mene tice neka svi dodju kod navijaca na kraju utakmice pa da ostanemo do kasno u noc. Ali tih 90 minuta ili 40, navijam za svoju ekipu i svoj klub...

 

Ali generalno, ne trebamo da se razjedinjavamo, trebamo da napunimo lepo Arenu i Marakanu i da zajedno kazemo sta zelimo, da li smo za Covica i Terzu i njihove kombine ili nismo. Da pokazemo da smo mi tu a da su oni prolazni iako misle da je obrnuto.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

 

Ovi postovi su malo kontradiktorni. Prvo se demantuje to kako su ljudi proganjani po hali. Pa se priča o "pruženoj ruci" i kompromisima. Pa se zaključi sa time kako bi moglo biti svačega, ako se ne bude slušalo... Moraš da se odlučiš dali si došao da prikažeš grupu u malo boljem svetlu, ili si došao da pretiš. Jedno sa drugim ne ide.

 

 

Meh. Ovo samo govori o tome da ti verovatno nisi dovoljno visoko u toj hierarhiji, da bi tebe zvali i naredili ti. Vođe su te koje dobiju neke smernice šta i kako, a oni več znaju kako če to da upakuju i proslede na način koji če vama da bude prihvatljiv.

 

Btw, ja nisam od onih koji na ovom forumu trči da za sve okrivi Delije. Mislim da se grupa ovde prečesto dočekuje na nož i da se nepošteno izjednačuju svi koji odlaze na Sever. Ali, teško češ me ubediti da u samom vrhu grupe buja integritet i dobre namere kad je u pitanju klub. Jednostavno tu ima previše moči. A gde je moč, tu je korupcija. A gde je korupcija, tu nisu čista posla.

Нису контрадикторни ако желиш да их разумеш. Пружена је рука, по свему судећи је и прихваћена од остатка хале. Трибина неће да претерује и на силу гура неке ставове које обичан навијач неће да прихвати а са друге стране нема више дочека Олимпијакоса као да је галатасарај у питању. Вин-вин

 

Иначе. Ја никад ни нисам рекао да сам у хијерархији не знам ко. Али пишем оно што знам о људима које знам, мало више од појединаца којима је извор информација инсајдер, примера ради.

Edited by 1989
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Mnogo si se potresao zbog nekog kog kako kazes ne volis, nemoj ! Nije dobro za zdravlje, mada si mozda samo bolji covek od mene.

 

Meni niko na svetu ne moze da kaze kako, sta i koliko cu da pisem/pricam pa prijatelju nisam ja ti !

Пријатељу, нити сам се потресао, нити га волим, нити га мрзим, нити тврдим да сам бољи човек од тебе. Само да мислим да сам за одлазак Човића више него ти, без обзира што не напишем ЧОВИЋУ ОДЛАЗИ на форуму.

Само за разлику од тебе који пишеш шта и колико хоћеш, евентуално попљујеш некога ко се не слаже са тобом успут, ја могу аргументовано да ти напишем зашто мислим нешто што мислим, без да ти лупим етикету. Ево можеш да испратиш моје претходне постове, питао сам зашто поједини овдеприсутни форумаши ничим изазвани вређају људе који иду на Север а проглашен сам човићевцем и кранашем. Оптужују се људи за ботовање јер позивају да се да подршка тиму? Или је можда боље да се подрже али преко форума.

Кад смо код аргумената, написаћу ти и конкретно зашто мислим да Човић треба да оде:

- Нема искорака у ел сем једног излета у топ 8
- Домаћа основа са гарантованим местима у тиму сваке сезоне
- Случај Кампацо
- Случај Топић
- Случаји Кешељ и Радуљица
- Сукоб са скоро сваким тренером у његовој ери
- Неспособни људи на најбитнијим позицијама у клубу

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Dodao bih samo jos da ljudi van grupe uopste ne mrze (ili bar nisu mrzeli) Olimpijakos. Jos od 2014. godine kada smo poceli redovnije da igramo sa njima u basketu svi su sa odusevljenjem gledali na citavu tu pricu o bratskim klubovima. Prvi problemi su se pojavili 2017. godine ja mislim kada smo izgubili u poslednjem napadu u jako bitnoj utakmici, a navijaci su posle meca skandirali Olimpijakosu sto je bas bilo neukusno za jedan takav momenat. Takodje i taj poslednji duel u Pioniru koji grupa zamera ostatku hale, zvizduci su se desili jer se takodje skandiralo Olimpijakosu odmah nakon sto su ubacili neku ludu trojku za kraj cetvrtine. Popizdis jer primis takvu trojku, a onda cujes da tvoji navijaju za protivnicki tim. 

 

Била је и она утакмица, не знам тачно која сезона, са Бобијем, где је била свечарска атмосфера у Арени а они нас кантали тврдо, док су два грмаља јахала Бобија и ништа им није свирано (Хантер и још један). Никад га нисам видео тако бесног, мислим да је и техничку добио. Онда се појавио крвавих очију у другом полувремену, и почео и он да бије и разгрће, где смо на крилима њега, Јаке и још пар играча пришли на -3 на минут и по до краја. Уместо да се тад Арена сруши од звиждука и повика, они су пошли у напад, а са трибина се чуло О-лим-пија-кос. Убедљиво најгоре искуство на некој утакмици, да сам могао да се завучем под паркет тада, урадио бих то. Ту је наравно и Принтезисова погачица у утакмици која је нама била предглаву, а њима није значила ништа, а играли су је као да им живот зависи. Тако је то кренуло. Вероватно је било и још нечега после.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1989 said:

Нису контрадикторни ако желиш да их разумеш. Пружена је рука, по свему судећи је и прихваћена од остатка хале. Трибина неће да претерује и на силу гура неке ставове које обичан навијач неће да прихвати а са друге стране нема више дочека Олимпијакоса као да је галатасарај у питању. Вин-вин

Ja se ne secam kada je to Oli docekan kao Galatasaraj, uglavnom su se sranja desavala tokom ili posle utakmice. Recimo Omicev debi je bio bas protiv Olimpijakosa, pa je celokupna atmosfera vec bila zagadjena i poceo je "rat" preko Olimpijakosa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...