Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Nele said:

To je i jedino sto se moze zameriti Dusku. Morao je da izadje i da kaze kao Skariolo ja ovaj tim nisam u potpunosti birao 2, 3, 5 igraca su mi nametnuta i zbog toga ne mogu da prenesem svoje ideje na teren i podnosim ostavku.

Mislim da ne postoji navijac Crvene Zvezde koji ne bi stao uz njega osim naravno doktorovih miniona a dr. Frankenstajn bi do sada vec bio najuren iz kluba hovnjivom motkom.

Lako je tudjim poslom gloginje mlatiti 🙂

Slazem se za ovo, ali ne odricu se ljudi svog posla tek tako.

Eno Skariolo ostao bez posla zbog te izjave a gazde Virtusa ostale na svom mestu.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ono preko pola, indenticna situacija je bilo u proslosezonskom derbiju kad smo mi bili domacini, kuzmic je zakacio loptu pa lesor pa je ona opet dosla do njih i nisu sudili preko pola. to je onaj derbi kad su se tkz. delioci pravde povukli posle sudara ivanovica i ledeja jer je to bio vec 3-4 sumnjiva odluka na nase stetu.

ovde prvo ledej ili dozir diraju pa bolomboj smecuje i to je ocigledno ali sude preko pola. 

dve razlicite odluke u dve iste situacije, u jednoj je diranje posed u drugoj nije.

 

30 prekrsaja nama, alal vera i jos pride jedno 3-4 tehnicke i 6-7 prekrsaja u napadu. 

el derbi je bio super, niko rec nije rekao o sudijama niti ih krivio za bilo sta, zasluzeno su dobili na loptu i niko nije kukao.

ovo veceras, jednom recju neprijatno za gledati sta se sve sudi i ovoliko navlacenje.

 

nijedan celendz nije bio u nasu korist, svaku sumnjivu su dosudili njima. 

sa sve onim na kraju, bukvalno neprijatno i komsijama verujem. 

i 4 bacanja za sekila kaminskog za redom + tehnicka dedi posle onog guzenja i lomljenja table gde ga niko nije dotakao, ni gidra ni neda. a posed pre toga opet nepostojeci prekrsaj istih aktera gde ga udvajaju..

dobio covek 10 bacanja, lagano...

 

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako standardno nestanu forumasi koji dominiraju leti na topiku...

A evo utihnuse i cuvari vatre, Teoljubi...

Letos je bio lud svako ko bi ukazivao na moguce probleme, sprovodjena je nekakva inkvizicija, al to je i normalno, trebali su gazdini botovi da dozu hajp da bi se prodale karte. Svakako ce on trljati ruke, a jedini koji ce ispastati smo mi, obicni smrtnici, kojima je lako manipulisati jer smo opcinjeni Zvezdom. Jbga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jaka blazic said:

el derbi je bio super, niko rec nije rekao o sudijama niti ih krivio za bilo sta, zasluzeno su dobili na loptu i niko nije kukao.

ovo veceras, jednom recju neprijatno za gledati sta se sve sudi i ovoliko navlacenje.

 

✔️

Just now, Valensija said:

Podsjecas me na onog fotografa iz filma Bosko Buha.😂

 

? Nisam ni to gledao 🙂 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, drako said:

Bedna ekipa, bedan klub...

Nadam se da u cetvrtak u areni nece biti vise od 5.000 ljudi.

Obzirom da me fudbal uopste ne interesuje i da se u sustini identifikujem sa kk cz, prvi put u zivotu me je sramota sto navijam za ovu saku jadnika i bednika.

 


Ovaj upis je odlika nepostojece kulture odlaska na stadion/u halu u Srba. 
Sta god da je cilj - UVEK TREBA BITI PRISUTAN NA UTAKMICAMA VOLJENOG KLUBA!

Totalno deplasirano je to sto ti trazis. 

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nejpir prvi put od koledza ima ovakvu ulogu. 

Gde se od njega ocekuje i ogroman je pritisak, u Zeniti i Italiji je mogao sta god, nebitno da li ce izgubiti ili nece. Da je los, jeste, da moze da bude mnogo bolji, moze i ubedjen sam da hoce. Ovo veceras da se igralo jos 2 utakmice, ne bi nikad dobili. Zbog rotacije bekova, nase lose igre, sudija, tim redom.

Ocigledno je da su ovde potrebni duboki rezovi, a mislim jos ociglednije da nece biti dozvoljeno Sferopulosu da uradi ono sto i slep vidi. Nama je u Davidovcu, Kuzmicu, Simonovicu zarobljeno brat bratu 1,5 plus miliona evra, skoro 2. To je jedan klasan igrac za Evroligu. Osoba koja je sklapala ovaj roster (znamo ko je) da je manje srbovao, sada bi bili u mnogo boljoj situaciji. 

Mozda sam lud, ali ja verujem u ove momke i nadam se da ce Sferopulosu biti dopusteno da sklopi tim sa jos bar 2 njegova igraca, pa da onda sudimo. 

Edited by Mirage93
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo baš frustrirajuće:smiley5:

Mi nismo odbranili (čini mi se) nijedan njihov jebeni napad!

Aleksa nas je razbio u obe utakmice, na volju i energiju (i svaka mu čast na tome), dok naša prva linija odbrane nije postojala, neverovatno!!!!

Takođe, naša centarska linija je od Kaminskog napravila miks Jokić-Obrva??!!

Ovaj tim ne može da funkcioniše, na ovom nivou, bez Hange i Lazića, a i sa njima je veliko pitanje da li će se moći, bez doselekcije.

Šabazz i Teo će morati da se, pod hitno uozbilje i počnu da igraju za ekipu. Znam da će ići teško, ali ostaje da se nadamo da će Janis odreagovati.

Baš boli ovakav poraz, bledilo, nonšalantnost i besmislenost!

Kao i uvek, ostaje nada da će biti bolje (jer gore ne može?!), drugu ekipu nemamo i moramo navijati za našu Zvezdu, i kada teško je....

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Lose selektirana ekipa, uprkos tome sto imamo neka jaka imena. Na momente deluje da mozemo da igramo dobar basket, ali doslovno nismo u stanju da duze od 10 minuta budemo na nekom nivou. Ne na nekom wow, nego dobrom nivou.

 

Sabaz je najveci problem, jer je indolentan, nonsalantan, i takvi ne mogu da uspeju ovde. On i kad ubaci 22 poena, jednostavno nema kontrolu nad mecom, uz to ko za kurac uzasno sutira, verovatno nikad losije u karijeri, pa i dodatno raste frustracija. Na kraju je pokazao neki znak zivota, ali jednostavno su njegovi poeni potpuno nebitni, jer niti podizu ekipu, niti promene u nasem pristupu ista. 

 

Ja sam u Teokratija timu, ali njemu je danas Andjusic pravio probleme jbt. Pa koga da cuva onda, ako ne moze da odbrani lika koji ne ume dvokorak da uradi i kojem je sve u zivotu sut za 3 koji sutira average? On moze da bude koristan, ali mora da se zna kad, koliko i zasto igra.

 

Da ne seciram svakog pojedinacno, ali sam ocekivao veci doprinos od Tobija koji ispade mlitaviji od Kaminskog. 

 

A o tome kako smo selektirani, kakva je ideja, i slicno, govori cinjenica da nam je startna cetvorka Davidovac koji je najgori kosarkas trenutno u rosteru. Mucenik koji ne moze ni Trifunovica vise da cuva, i koji je non faktor na obe strane terena. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Ovaj upis je odlika nepostojece kulture odlaska na stadion/u halu u Srba. 
Sta god da je cilj - UVEK TREBA BITI PRISUTAN NA UTAKMICAMA VOLJENOG KLUBA!

Totalno deplasirano je to sto ti trazis. 

Samo sto je ovo bukvalno postao Covicev privatni klub da ispunjava svoje licne zelje i da zaposljava rodbinu i profesionalne primace plate...

 

Daleko je ovo od nase Zvezde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi. Sve će biti kako treba. Čovek došao pre 4 dana. Gostovao odmah u dve pune Arene. Ovaj drugi meč bez 3 jako bitna igrača. Imali smo spolja 3 pleja i nula bekova. Prošle god smo imali 1-6 pa smo se ispravili do nove godine. Ove neće biti tako loš početak. Nesumnivo da moraju bolje organizatori. Da treba vremena za pojedine ispod koša. Ceo tim je nov. Od četvrtka će već sve biti dosta bolje. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mirage93 said:

Nejpir prvi put od koledza ima ovakvu ulogu. 

Gde se od njega ocekuje i ogroman je pritisak, u Zeniti i Italiji je mogao sta god, nebitno da li ce izgubiti ili nece. Da je los, jeste, da moze da bude mnogo bolji, moze i ubedjen sam da hoce. Ovo veceras da se igralo jos 2 utakmice, ne bi nikad dobili. Zbog rotacije bekova, nase lose igre, sudija, tim redom.

Ocigledno je da su ovde potrebni duboki rezovi, a mislim jos ociglednije da nece biti dozvoljeno Sferopulosu da uradi ono sto i slep vidi. Nama je u Davidovcu, Kuzmicu, Simonovicu zarobljeni brat bratu 1,5 plus miliona evra, skoro 2. To je jedan klasan igrac za Evroligu. Osoba koja je sklapala ovaj roster (znamo ko je) da je manje srbovao, sada bi bili u mnogo boljoj situaciji. 

Mozda sam lud, ali ja verujem u ove momke i nadam se da ce Sferopulosu biti dopusteno da sklopi tim sa jos bar 2 njegova igraca, pa da onda sudimo. 

Dok se to desi, ode jos 2 meseca, pisi propalo od ove sezone. Eventualno pojuriti ABA titulu, ali sta ti to znaci kad ces u EL biti 14ti a oni u top8.

 

Kako stoje stvari, Covic ce preziveti do decembarskih izbora, a ukoliko ih dobije SNS, sto je najverovatnije, druga ekipa preuzima KK... Mnogi "tamo" prosto ocima nece da ga vide vise kako vodi kosarkaski klub.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

Mala sala, ne zamjeri.😃

 

Ne zameram, ali stvarno nisam gledao taj film, daj da vidim na sta si mislio.

 

1 minute ago, StiviKivi said:

Ljudi. Sve će biti kako treba. Čovek došao pre 4 dana. Gostovao odmah u dve pune Arene. Ovaj drugi meč bez 3 jako bitna igrača. Imali smo spolja 3 pleja i nula bekova. Prošle god smo imali 1-6 pa smo se ispravili do nove godine. Ove neće biti tako loš početak. Nesumnivo da moraju bolje organizatori. Da treba vremena za pojedine ispod koša. Ceo tim je nov. Od četvrtka će već sve biti dosta bolje. 

 

Tebra, mi nismo dobri ni kompletni. Roster je tezak abortus. Ovde mora da se pretumba 3-4 igraca a papreno su placeni.

Link to comment
Share on other sites

1. Ne verujem da je Teo sam smestio otkaz Ivanovicu, vec da je to ucinila cela ekipa, a Ivanovicu nije prvi put da tako odlazi, ne preterujmo.

2. Pljuvali su svi Vladu Jovanovica jer mu je Covic selektirao ekipu a sada kada je Dusko dozvolio da mu Covic ubaci 5, 6 igraca onda je Dusko super, nije sisica? E pa zasluzio je otkaz isto kao i Jovanovic, s tim sto Jovanovica razumem, mlad trener, dobio sansu da vodi EL klub…

3. Pravili smo od Covica ikonu, kao od Terzica u fudbalu, a to su dva coveka koji ne trebaju da pridju nasem klubu isto kao Goran Vesic. Mi u basketu do dolaska Obradovica u Partizan nismo imali konkurenciju, naravno da cemo sve da osvajamo.

4. Sferopulos nije kriv, dosao je na ovu ekipu koju nije selektirao, iako imamo centre, kao da ih nemamo. Ovo danas sa Tobijem u cetvrtoj je kao vapaj da mu se dovede jedan jak centar, pokretan (Birch), ali treba sesti sa njim i popricati, koje igrace zelis, koje ne zelis, da se smanje rashodi i dovedu igraci koje on zeli i da se nadamo da ce preokrenuti sezonu jer je selekcija katastrofalna…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cavani said:

Lako je tudjim poslom gloginje mlatiti 🙂

Slazem se za ovo, ali ne odricu se ljudi svog posla tek tako.

Eno Skariolo ostao bez posla zbog te izjave a gazde Virtusa ostale na svom mestu.

Slazem se u pravu si u potpunosti.

 

Ali kad imas samopostovanje i neki integritet onda ne das na sebe koliko god ti finansijska situacija zavisi od toga. I Vucicevi botovi cute i smrde po fabrikama dok im drzava gori jer da nije Vucka oni ne bi ni radili za 40k sa pelenama na guzici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva malodušnost, samosažaljenje, nihilizam na forumu.

Svaka čast Sferopulosu.

Mogao je da sačeka da prođu ove 2 utakmice i onda dođe kao spasilac.

Preuzeo tim u teškom trenutku.

Neka dovede 2 igrača po svom izboru i pustiti ga da radi.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...