Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne bi mi tesko palo da Shabazza silbujemo iskreno. Jeste majstor ali vodja koji je placen puno ne sme ovako da igra.

Mnogo je opusten sa loptom i umesto da dokusuri protivnika on ih vrati.I jbg. Kud sam se ponadao.

 

A Teo koji masi 3 bacanja na kraju kad se lomi je za posebnu pricu.Valjda si doveden da svojim iskustvom takve situacije resis.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nikada na svetu nije vidjena skupina ovoliko bezmudih sportista na jednom mestu. Da je trebalo 50 da prime u cetvrtoj - primili bi.

 

Da me pljune neko u facu ako odgledam vise minut bilo koje nase tekme do kraja EL.

Edited by threepwood
  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Teo je luzer celu karijeru, nece pod stare dane postati pobednik. Neverovatno da je opet odbio da izadje sa 4 licne.

Nazalost, Sabaz je samo statisticar, rezultati su ekipe su mu u drugom planu.

Neodgovoran, mekan, cuva kolena a igra za astronomsku cifru.

Da je Jago odigrao zavrsnicu umesto bilo koga od njih dobili bismo.

Bolomboj i Jago svaka cast.

Aleksi decku svaka cast, nema sanse nesto ruzno za njega da kazem.

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Napier-u dekretom zabraniti da vodi loptu. Covek je crna rupa. Samo da stoji u uglovima i sutira za tri. 

 

Teodosic je imao dobru tekmu... makar pre kraja utakmice, kada je bas pokvario utisak nekim svojim ekscesima. 

 

Deda ce ocigledno sledecih par meseci da bude neupotrebljiv. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromna šteta. Posle prve četvrtine doktorsko vođenje utakmice, apsolutna kontrola utakmice i onda opet sve po starom. Loše otvaranje utakmice i loše zatvaranje utakmice. Sad i navika čini svoje. Neverovatno kako gubimo utakmice u Evroligi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi Bolomboja, momak je stvarno posten igrac i odlican je bio veceras.

 

Hanga dobra odbrana, Yago i Mitrovic sa svojim limitima pristojni.

 

Sve ostalo nije vredno pomena.

 

Osim Shabaza i Teodosica koji jesu vredni pomena. 
Prvi je klasican placenik koji izgleda kao da igra ispred zgrade u koka kolu, nazalost to ocigledno nismo znali ni u klubu ni mi navijaci, pa smo ocekivali nesto drugo. 
Za drugog ne mogu da dam mnogo komentara, ne prilici forumu, u svakom slucaju nadam se da ce onaj koji ga je doveo u penziju zajedno sa njim sto pre.

 

Partizan je bezveze ekipa ali mi smo navukli losu karmu, sasvim zasluzen poraz, od Teodosica nas nece izleciti ni citav tim onkologa sa Harvarda.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Teo jeste usrao na kraju i to žestoko, ali ako ništa veći deo utakmice je igrao dobro, čak i odbranu, hvatao lopte...

 

Od Šabaza je krenuo raspad. Jako nonšalantno igra, uz to stopira napad, predugo drži loptu kod sebe, sporo se oslobađa lopte posle pika.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Napier-u dekretom zabraniti da vodi loptu. Covek je crna rupa. Samo da stoji u uglovima i sutira za tri. 

 

Teodosic je imao dobru tekmu... makar pre kraja utakmice, kada je bas pokvario utisak nekim svojim ekscesima. 

 

Deda ce ocigledno sledecih par meseci da bude neupotrebljiv. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam pametan.. al imali smo +12 na ulazu u 4/4, pa +9 na 4 i po minuta do kraja.. pa onda ovo. Nije (samo) Duško bio kriv za rezultate, a bogami ovaj zalizani je tek počeo, pa nije pošteno, da mu se prigovara (mada bi se ipak moglo ponešto za ovu poslednju četvrtinu). Lepo kaže Zmago; Campazzo + Vildoza >>> Shabazz + Teo. Lično od Tea nešto osobito pozitivno nisam ni očekivao, al ovako katastrofalan Shabazz me baš neprijatno iznenadio. Bolje da ih nismo ni doveli. Ko zna kako bi ovo danas izgledalo, da omaleni Brazilac nije ispogađao ono što jeste... videćemo. Ima popravni i ima još dosta da se igra, al ako nastavimo ovako.. živo me zanima ko će biti izabran za teranje. Duško je bio izgleda prvi. Shabazz se nameće. A Teo je.. tim dr mr robotike. AL nema veze, ima tu još robe za šilbovanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...