Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 hours ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

 

Trebaće nam još jedan Hanga za Nanelija. Lazarević je jak u nogama, ali nedovoljno brz da isprati beka, pa mu više leži da čuva krila. 

 

moze lazarevic da specijalise na nunnallyju, tj da uvek imamo u posadi jednog od hanga-lazic-lazarevic, u nekim prilikama i dvojicu, ukoliko hanga moze da odigra 30mins u visokom ritmu i nema problem sa faulovima

edit

nije nunnally neka munja na prvom koraku, mislim da je lazarevic idealan za njega, ako dobro otvori duel

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bez lazica i nedovica, trener tu tek par dana, njima je tekma totalni must win jer bi otisli na 1-4 + poraz od mege koji ih vec sad stavlja u tezak polozaj za prvo mesto u aba... ja sam poraz vec upisao, treba opusteno gledati a naravno da imamo sansu. oni ce biti pod ogromnim pritiskom, mi nemamo sta da izgubimo... bitno je da dobro udjemo u tekmu, da smirimo publiku i budemo u mecu od starta..

 

pobeda bi bila ko kuca, ogroman bust za dalje..

 

kakav bedak za branka i to protiv filijale se povredi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postava treba da bude: Shabazz - Hanga - Gidra - ko god - Tobey. Teodosić kao vođa druge postave, Lazarević mora da igra i ja bih ga, što uini reče, koristio kao specijalca na Nunnallyu. Nunnally nije brz niti je lik koji će da te pobedi driblingom ali zato lako postuje niže i slabije igrače i ubitačan je iz spot upa. Lazarević deluje kao dobar fit za njega. I dalje imam malu nadu da možemo dobiti i Yaga kao neki x faktor, jebiga ima mana ali ima i periode ozbiljne i mudaške košarke u svojoj karijeri, nije neki neupotrebljivi junior.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Postava treba da bude: Shabazz - Hanga - Gidra - ko god - Tobey. Teodosić kao vođa druge postave, Lazarević mora da igra i ja bih ga, što uini reče, koristio kao specijalca na Nunnallyu. Nunnally nije brz niti je lik koji će da te pobedi driblingom ali zato lako postuje niže i slabije igrače i ubitačan je iz spot upa. Lazarević deluje kao dobar fit za njega. I dalje imam malu nadu da možemo dobiti i Yaga kao neki x faktor, jebiga ima mana ali ima i periode ozbiljne i mudaške košarke u svojoj karijeri, nije neki neupotrebljivi junior.

Zaboravi Bolomboja, a on može da bude jedan od ključnih igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice utakmice... ne znam sta ce biti, ali samo zelim da ne vidim:

- Da odemo na -10 vec u prvoj cetvrtini pa da non-stop jurimo razliku

- Da dozvolimo neke serije 10:0, 13:2 i slicno... 

- Da bude ispod 25% suta za 3p

 

Jel mnogo trazim?! 😄 

Edited by Kooineeperk
duple negacije :D
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

Sto se tice utakmice... ne znam sta ce biti, ali samo zelim da ne vidim:

- Da odemo na -10 vec u prvoj cetvrtini pa da non-stop jurimo razliku

- Da ne dozvolimo ni jednom seriju 10:0, 13:2 i slicno... 

- Da ne bude ispod 25% suta za 3p

 

Jel mnogo trazim?! 😄 

Može još i muzička 😁

Link to comment
Share on other sites

'Nate, on je mađioničar!

 

🤬🤬🤬

 

Neka se još večeras iz tima odstrane Teodosić kancerčina i luzerčina, Shabann Nejpir prevara i cirkizant, a sa njima može i Davi-dovac mrtvi. Eto tako. A i Čović neka ide da čuva unuke.

Edited by Sinnerman
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...