Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Losmi17 said:

Izmedju -13 i -22 danas.

U zavisnosti da l ce Panter nesto pogoditi.

 

Prijatan dan.

Јел то исто важи и из угла навијача Партизана у зависности да ли ће Шабаз нешто погодити јер су ипак већ уписали поразе од Меге и Студентског Центра а у ел смо на истих 1-3?

Link to comment
Share on other sites

https://www.republika.rs/sport/kosarka/479054/kk-crvena-zvezda-meridianbet-skupstina

 

- Novi predsednik Upravnog Odbora kluba biće ugledni privrednik i vlasnik kompanije „W D Concorde West“ Željko Drčelić. Potpredsednik Upravnog Odbora u novom sastavu biće još jedan ugledni privrednik Živorad Vasić, direktor kompanije „Cadena Properties“.;

Link to comment
Share on other sites

Zadržavanje Lideja je za sada najbolji potez komšija. Ovakav Deda ga ne može usporiti a moraće da bude na terenu maximalnu minutažu ili do pete lične.
Nema smisla ni krenuti sa Daliborom na 4 sa idejom da snagom izmori Lideja jer ovaj je magare po tom pitanju dok kod nas Luka, Deda i Tobi ne mogu da sastave 7 minuta na parketu bez disanja na škrge i traženja izmene, ali Dalibor bar može da ga zagradjivanjem drži dalje od te pozicije iz koje baca one jeftine poene ili povratne na slobodnog šutera nakon udvajanja.
Možda probamo i sa dugorukim Rokasom na Lideju da bi imali u napadu što potentniju i iskusniju petorku na startu da izbegnemo njihovu seriju još u prvom.
Bez Nedare, mi ne možemo prodorima napadati Pantera i unositi pometnju u odbrani, naterati ih na skupljanje reketa, udvajanje...da pokupimo jeftine poene i usporimo igru.

Samo da Šabaz ne krene da igra za raju kada oseti hasl na početku.




  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Ayrton senna said:

...

Oni nisu senka ekipe od prosle god, dati lazarevicu specijal da jurca pantera i doziera kontrolisati skok i da nas sut posluzi sto da ne dobijemo

 

Lazarevića, koji nije odigrao 5 minuta u sezoni poslati da zaustavi ne samo Pantera, več i Doziera pride... Hrabro, nema šta

 

15 minutes ago, Wingwalker said:

...
Možda probamo i sa dugorukim Rokasom na Lideju da bi imali što potentniju i iskusniju petorku na startu da izbegnemo da nam uvale seriju još u prvom i uvedu Janisa u nervozu.
 

 

Duge ruke su ok stvar. Ali obično nemogu da nadoknade 25 kila mišiča razlike. Pogotovo kad se igra unutra. Po mom mišljenju, nema nikakve potrebe za eksperimentisanjem te vrste. Visokih igrača imamo za izvoz, tako da bi tu trebalo tražiti dobitnu kombinaciju. Moja predikcija, protiveči se zdravom razumu, kaže da če opet Davidovac biti taj koji če LeDayu stvoriti najviše problema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

https://www.republika.rs/sport/kosarka/479054/kk-crvena-zvezda-meridianbet-skupstina
 
- Novi predsednik Upravnog Odbora kluba biće ugledni privrednik i vlasnik kompanije „W D Concorde West“ Željko Drčelić. Potpredsednik Upravnog Odbora u novom sastavu biće još jedan ugledni privrednik Živorad Vasić, direktor kompanije „Cadena Properties“.;
Žile Vasić je bio u Delti i direktor Crowne plaze, sad se bavi nekretninama, gradi u Železniku verovatno je to link sa Čovićem..
I ovaj Drčelić je isto neki "građevinac" ja mislim ..
Link to comment
Share on other sites

Aj sad da vidimo ovu bandu sto je trazila meksu ruku i vise razumevanja od trenera.

U prvom redu Teo i Shabaz kao najponentniji, sad ce bar imati svu slobodu ovog sveta.

Da vidimo moze li grk za ovako kratko vreme da pripremi neko iznenadjenje, kako ce kontrolisati stetu i koliko ce verovati granicnim 12 igracima, pre svega Jagu, Lazarevicu i Kuzmicu.

Realno je da nas nakantaju, a opet, spletom nekih cudnih okolnosti, mi u derbi ulazimo sa konacno nesto boljim raspolozenjem nakon smene trenera i jedne pobede, oni napeti nakon 3 mucna i vazna poraza i verovatno visesatnog ispiranja glave od strane trenera.

Uci ce oni nervozno u mec, ako tu pokazemo smirenost i pogodimo neki otvoren sut, porasce nam i sanse da udjemo u egal.

 

E da, mogao bi Gidra da konacno pogodi nesto na strani, mada nisam optimistican, isto vazi i za Tobija kome ovo treba da bude jedan od laksih mecapova, roviti Smajlagic i Kamisnki kome je ovo takodje vatreno krstenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nama je najveca sansa ofanzivni skok gde smo do sada u EL najbolji a komsije najvise ofanzivnih skokova dopustaju protivnicima i da ih ubijamo iz tih 2nd chance poena.

Ko sto sam reko Luka bi mogao da bude koristan protiv Kaminskog ali ja mislim da i ako krene da puni da ce ZOC to brzo da koriguje, pomoglo bi i da Panter nastavi sa dosadasnjom formom, mada imam osecaj da ce da nam sadpe 25. Svakako bez sansi nismo i ako otvorimo kako treba imamo cemu da se nadamo i ako smo bas oslabljeni neigranjem Nede i Lazica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Favoriti su ali mislim da imamo šanse.

Očekujem da nas u jednom od sledeće dve utakmice ozbiljno krene šut i tu bi trebalo da tražimo neku šansu, jer mi na postavljen napad ne možemo ništa koliko god da Partizan bio prosečan u odbrani.

 

U slučaju da ne uđu u probleme sa faulovima, Šabaz, Rokas i Hanga moraju da budu na 30-35 minuta.

Edited by Bruda
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mister-no said:

Žile Vasić je bio u Delti i direktor Crowne plaze, sad se bavi nekretninama, gradi u Železniku verovatno je to link sa Čovićem..
I ovaj Drčelić je isto neki "građevinac" ja mislim ..

 Zile Vasic je bio u Delti,jedno vreme potpresednik, i prvi covek Miskovica, kao i direktor Crowne Plaze i hotela Deltinih.Nakon toga je otisao u privatni biznis.Ima jako dobre konekcije

Inace i jedan i drugi su od pocetka sezone sedeli pored klupe gostujucih igraca

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Trebaće nam junačke partije barem dvojice bekova plus da odnesemo prevagu pod košem. Lazarević mora u 12 i da krpi na sve strane defanzivno.

Kojih bekova 🙂

 

Edited by Cavani
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...