Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, DameTime said:

 

Poenta je da je u oba slučaja odgovornost trenera koji mu (ni)je našao ulogu, ne da se Davidovac ovde razvlači na par strana u paru sa Mitrovićem.

 

Jedini koji se razvlaci je Deda po terenu

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ja mislim da je  bilo po Duskovom da se Deda i ne bi ni vracao u Zvezdu...On je taj neki kompromis na koji je pristao i sad ne zna kako sa njim i koju ulogu da mu dodeli...

 

Pa je odlučio da mu dodeli 20+ minuta na terenu. :classic_laugh:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nama prva petorka treba da ima od prilike ovakvu minutažu:

Šabaz oko 30min

Hanga oko 20min na 1,2

Giedraitis oko 30min

Startni krilni centar od 30min

Toby oko 25min (u formi naravno) 

 

I sa klupe da uskaču u zavisnosti od raspoloženja prve petorke

Teodosić oko 15min na 1 i 2

Nedović oko 20min

Simonović oko 5 do 10min na 4 i 5

Davidovac oko 5 do 10min na 3 i 4

Mitrović oko 5 do 10min 

Bolomboy oko 20min

 

I Lazić, Yago, Lazarević, Kuzmić po potrebi da upadaju. 

 

Treba nam jasna prva petorka koja može da guli 25+ minuta. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace Pacino prezivio, hvala na pitanju xD 
Salim se naravno. Iskreno, uzeo sam sinoc da geldam reprizu filma koji sam odgledao milion i jedan put i bio sam u fazonu, pratim na rezultatima sta se desava, pa ako vodimo, mozda i upalim tekmu. Elem, poucen utakmicom protiv Zalgirisa prije svega, nisam ocekivao nista sto se nije desilo prosle godine, a kako sam ispratio rezultat, plus ovde komentare uz portale, ne vidim da se tekma uopste razlikovala od one prosle godine. Zato mislim da nema potrebe ponavljati se. Sve sto ste pisali prosle godine pisete i sada. Bolje odgledajte reprizu nekog kultnog filma, osjecacete se bolje. 

Just now, Čočo said:

Bilo ko osim Jasikivičiusa što se mene tiče. 

I VJ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ko bi igrao umesto njega?Jer mi cetvorku nemamo.

 

To je pitanje za trenera, koji je učestvovao u selektovanju rostera. A na kompromise je pristao kao punoletan i samosvestan čovek, jer je odradio cost-benefit analizu i izračunao da tu ipak prevladava deo sa benefitima.

 

Ali smo makar došli do odgovora - Duško i te kako zna šta će s njim, da on mora da igra toliko koliko igra jer ste deficitarni na toj poziciji. Znači ne forsira on Davidovca jer ga voli više nego sve ostale igrače već zato što je takva situacija na terenu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Davidovac nema ni jedan kvalitet za EL, sutra bih ga išutirao u FMP. I tamo bi imao mizernu statistiku. Da nije Lazarevića, bio bi najgori igrač u EL. 

 

Simonoviću bih dao šansu na poziciji centra, gdje mu je i mjesto. Nama trebaju dvije četvorke. 

Cetvorka nam je potrebnija od beka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pacino said:

Inace Pacino prezivio, hvala na pitanju xD 
Salim se naravno. Iskreno, uzeo sam sinoc da geldam reprizu filma koji sam odgledao milion i jedan put i bio sam u fazonu, pratim na rezultatima sta se desava, pa ako vodimo, mozda i upalim tekmu. Elem, poucen utakmicom protiv Zalgirisa prije svega, nisam ocekivao nista sto se nije desilo prosle godine, a kako sam ispratio rezultat, plus ovde komentare uz portale, ne vidim da se tekma uopste razlikovala od one prosle godine. Zato mislim da nema potrebe ponavljati se. Sve sto ste pisali prosle godine pisete i sada. Bolje odgledajte reprizu nekog kultnog filma, osjecacete se bolje. 

I VJ?

Dodao sam kasnije bilo ko sa iskustvom dugogodišnjeg vođenja EL timova. Osim Jasikivičiusa naravno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Dusko said:

Pa Deda je igrao u reprezentaciji 10-15minuta i to ne u komadu. A ovde igra 20-25 gde nekad veze 6-7 minuta na terenu...I onda se mnogo vise primeti tj teze sakrije.

 


Sinoc je u PP igrao 15 minuta u cugu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Bilo ko sa iskustvom vođenja EL ekipa osim Jasikivičiusa što se mene tiče. 

Scariolo,Sferopulos,Šaras,Trinkijeri.Ono što bih ja uradio da sam u samom klubu to jest kako znaju i umeju da se usmere na Ćavi Paskvala.Znam da je teško ali neka probaju.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Dodao sam kasnije bilo ko sa iskustvom dugogodišnjeg vođenja EL timova. Osim Jasikivičiusa naravno. 

Nisi napisao dugogodisnji, tako da spada i VJ.
Salim se ja malo, znam sta ciljas, ali malo pravnog humora (nisam pravnik, hvala dragom Bogu) ganjanja tehnikalija nije na odmet.
Nemoj da zamijeras 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Micko81 said:

Scariolo,Sferopulos,Šaras,Trinkijeri.Ono što bih ja uradio da sam u samom klubu to jest kako znaju i umeju da se usmere na Ćavi Paskvala.Znam da je teško ali neka probaju.

Probali su i bogatiji ali nisu uspeli,tanka svirka sto se kaze kod nas na jugu

Link to comment
Share on other sites

Za sada nemamo ni jedan kiks, ne znam u cemu je problem? Uz to, svi porazi su na dva, tri poseda, dostizno u revansu. 

Sve ide svojim tokom za KKCZ. 

Cak stavise, sinoc je vision 20ak razlike poraz, ali se tim vratio na -3 samo, tako da jos jedan dokaz neupitne snage i kohezije tma. 

Dusko je majstor zanata, ne znam sta vam smeta covek. 

 

Zadovoljstina je prisutna. 

 

Cak i dva derbija predostojeca, mislim da je dobro sto idu dva derbija u par dana u gostima, oni su realno favoriti kuci, tako da cak i da se izgubi nije kiks, samo da ne bude prevelika razlika da se moze stici u revansu. Isto tako, postoji i mantra da se jedan tim tesko dobija dva puta u roku od par dana na istom mestu, sto ne znaci da je nemoguce, daleko od toga, ali i to ide na vodenicu KKCZa. 

 

A cak i da se izgube oba derbija, opet JOS uvek nema nijednog kiksa. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Da  li te zeza @Magia ? :D

Sta da me zeza, da smo 1:3 i oni i mi? xD (jbt ovo se rimuje cak) 
Mada nikada me nije ni sprdao za to. Uvijek smo koretno diplomatski cestitali jedan drugom na porazu u derbiju. 

Edited by Pacino
Dodao ovo u zagradi za rimu
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nama su pre svega potrebni kvalitetni igrači na 2 i 4 jer na te dve pozicije imamo jednog legitimnog EL igrača (Nedović) koji neće da odigra sve utakmice.

Jednostavno moramo da reagujemo, a nije da nema kvalitetnih slobodnih igrača, pogotovo na poziciji 2.

I to je nevezano od toga ko nam je trener, da li Ivanović ili neko drugi.

Edited by Bruda
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cooper said:

8 vise ukradenih, 7 vise of skokova, 11 vise pokusaja za 2/3, 5 vise penala.

 

Zapravo je procenat za 3 jedini razlog zbog cega ste izgubili.

Zato nam sto pre treba zver u reketu 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...