Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

U moru negativnih stvari primecujem jos jednu a to je da Bolomboy cesto preuzima/switchuje, cak ni ne brani on to toliko lose spolja nego kad iskoci dole nema nikog ko bi mogao da stiti i skoci, ne znam da li to Dusko trazi od njega (deluje mi da da) ili ne ali mislim da to nije pametno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E, da. Zaboravih juce da napisem. Igrom slucaja zadesim se sinoc u jednom vracarskom kaficu. Malo kafa malo na TVu gledam grobare. I cujem neko navijanje iz prostorije pored (stara je kuca, vise soba, nebitno). Pogledam. Tekmu gledaju Mirko Pavlovic, jedan lik koga se secam likom da se muvao nesto oko klupe, mozda za vreme Radonjinih mandata i.... Radonju. Mirko urla i navija za Oly. Radonja identicne face kao kad nas vodi. Deluje da je i on navijao za bracu. 

 

I sad vidim da se on priziva. I ja samo mogu da zamislim Radonjin kardiovaskularni i centralno nervni sistem kada na prvom treningu vidi 3 plejmejkera koji zajedno ne mogu sa odigraju odbranu kao sto su je igrali Radonjini plejevi. Tako da, mislim da taj film necemo gledati. A i mislim da ne treba. Pisao sam prosle godine, klub mora da nauci da zivi bez Dejana Radonjica. Niko od kluba veci nije pa ni on. Ako kao klub nismo sposobni da zivimo i pobedjujemo nego na najmanju naznaku problema vicemo Radonja, Radonja, onda sve u tri lepe..

  • Like 14
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nunilo said:

U moru negativnih stvari primecujem jos jednu a to je da Bolomboy cesto preuzima/switchuje, cak ni ne brani on to toliko lose spolja nego kad iskoci dole nema nikog ko bi mogao da stiti i skoci, ne znam da li to Dusko trazi od njega (deluje mi da da) ili ne ali mislim da to nije pametno.

Ali mi uglavnom ne primamo poene kada preuzme, čak je i Džejms imao dva promašaja preko njega. To što te promašaje hvata protivnik ne znači da ne treba tako da se brani, već da mora da ima u timu neka četvorka koja ume da zagradi i skoči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam o rekao pre mesec dana, fale igrači na 2 i 4. Dvojka jer je Nedović staklen, a za 4 je očigledno.

Što se tiče trenera glupo je prizivati bilo koga jer niti jedan trener koji ima kvalitet neće hteti da dođe tako da to nam je što nam je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

E, da. Zaboravih juce da napisem. Igrom slucaja zadesim se sinoc u jednom vracarskom kaficu. Malo kafa malo na TVu gledam grobare. I cujem neko navijanje iz prostorije pored (stara je kuca, vise soba, nebitno). Pogledam. Tekmu gledaju Mirko Pavlovic, jedan lik koga se secam likom da se muvao nesto oko klupe, mozda za vreme Radonjinih mandata i.... Radonju. Mirko urla i navija za Oly. Radonja identicne face kao kad nas vodi. Deluje da je i on navijao za bracu. 

 

I sad vidim da se on priziva. I ja samo mogu da zamislim Radonjin kardiovaskularni i centralno nervni sistem kada na prvom treningu vidi 3 plejmejkera koji zajedno ne mogu sa odigraju odbranu kao sto su je igrali Radonjini plejevi. Tako da, mislim da taj film necemo gledati. A i mislim da ne treba. Pisao sam prosle godine, klub mora da nauci da zivi bez Dejana Radonjica. Niko od kluba veci nije pa ni on. Ako kao klub nismo sposobni da zivimo i pobedjujemo nego na najmanju naznaku problema vicemo Radonja, Radonja, onda sve u tri lepe..


Tačno je sve to. Od reči do reči. Ali Dejo je sinonim za titule. Barem u Zvezdi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Ali mi uglavnom ne primamo poene kada preuzme, čak je i Džejms imao dva promašaja preko njega. To što te promašaje hvata protivnik ne znači da ne treba tako da se brani, već da mora da ima u timu neka četvorka koja ume da zagradi i skoči.

 

Pa u tome i jeste stvar, mi to nemamo :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

E, da. Zaboravih juce da napisem. Igrom slucaja zadesim se sinoc u jednom vracarskom kaficu. Malo kafa malo na TVu gledam grobare. I cujem neko navijanje iz prostorije pored (stara je kuca, vise soba, nebitno). Pogledam. Tekmu gledaju Mirko Pavlovic, jedan lik koga se secam likom da se muvao nesto oko klupe, mozda za vreme Radonjinih mandata i.... Radonju. Mirko urla i navija za Oly. Radonja identicne face kao kad nas vodi. Deluje da je i on navijao za bracu. 

 

I sad vidim da se on priziva. I ja samo mogu da zamislim Radonjin kardiovaskularni i centralno nervni sistem kada na prvom treningu vidi 3 plejmejkera koji zajedno ne mogu sa odigraju odbranu kao sto su je igrali Radonjini plejevi. Tako da, mislim da taj film necemo gledati. A i mislim da ne treba. Pisao sam prosle godine, klub mora da nauci da zivi bez Dejana Radonjica. Niko od kluba veci nije pa ni on. Ako kao klub nismo sposobni da zivimo i pobedjujemo nego na najmanju naznaku problema vicemo Radonja, Radonja, onda sve u tri lepe.. 

Sve to stoji ali mislis da ne bi volio da ima Bolomboja, Tobeya, Rokasa i ShabaZZa u ekipi? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nunilo said:

 

Pa u tome i jeste stvar, mi to nemamo :classic_biggrin:

Znam da nemamo. Simonović i Davidovac zajedno imaju prosek od 1,8 skoka po meču. Što je gore od zbira bilo koja dva beka iz ekipe. Centar koji može da efikasno brani beka nakon preuzimanja uvek treba da se koristi. Četvorku treba dovesti koliko večeras.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Sve to stoji ali mislis da ne bi volio da ima Bolomboja, Tobeya, Rokasa i ShabaZZa u ekipi? 

 

I Hangu. Voleo bi sigurno. Samo bi uz njih dobio i sve ostale, gde svi zajedno na gomili nisu ni blizu da izguraju mirno spavaj nano odbrane. 

 

I ne postoji to madjionicarstvo pa makar se zvao Radonja koji bi os ove ekipe napravili defanzivnu masinu.

 

I sad mi smo kao svi trubili da ce nam napad ove godine donositi pobede (sto mislim i dalje) samo znas i sam Radonja to tesko da ce izgurati 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako mogu....gledao sam vam svaku utakmicu u EL i vecinu pripremnih. 

 

Ovako, neko misljenje mi ide u pravcu da ne igrate lose, nije ta igra bas za toliko razocarenje koje vlada odje. Jeste skor kakav je ali to moze lako da se preokrene. 

 

Previše je rekao bih Dusko pravio kompromisa u selekciji i igraci sa velikim rejtingom, imenom i dobrim karijerama ne mogu da dodju do kontinuiteta. 

 

Najveca koncepcijska greska je misljenje da je simonovic cetvorka. Moze on da odigra odredjene sekvence protiv odredjenih ekipa na toj poziciji ali on je ljudi cista petica evo vec tri godine i tu nema spustanja na poziciju ispod. Tako da na toj poziciji imate cijelih 5 igraca sto je potpuno kontra produktivno. Bolje da ih je troje koji ce da osjete tim i da imaju kontinuitet pa u slucaju povreda uvijek je moze odraditi doselekciju.

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bruda said:

 

Što se tiče trenera glupo je prizivati bilo koga jer niti jedan trener koji ima kvalitet neće hteti da dođe tako da to nam je što nam je.

Slažem se. 

Treba ostaviti Duška, da izgura svoje. Sigurno da i on vidi da tim ne funkcioniše kao uigrana ekipa, uostalom to je rekao i posle Asvela. Pogledajte PAO našta liči, a uložili su mnogo više od nas.

Nije ovo menadžer igrica, ne može se 9 novih igrača uklopiti u celinu za 20-ak dana,mnogo različitih karaktera,navika,uloga u prethodnim eipama. Mi nismo imali kompletan tim čitave pripreme.

Samo još žešćim radom, će se doći do nivoa na kojem ovaj tim treba(i može) da bude.

Nikome od nas nije milo da gleda ovakvu ekipu, ali  jednostavna istina je da je timu potrebno vreme, hteli vi to da priznate ili ne?!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Не знам што се форсира то сад за Луку и првог центра кад је данас Боломбој играо тачно 31:46 то је ваљда оно што смо и тражили. Друго Лука је опет имао добру минутажу 22 минута пре свега због катастрофе од Симоновића и Давидовца.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Hanga mora da igra 25+ minuta...

 

Teo ne sme ni sekunde preko 15 minuta i to na poziciji dvojke...

 

Kuzmić na klupi ceo meč, koja je to ideja bila da se ostavi Tobi van utakmice? Večeras je imao prostora na četvorci pored ovakvih Dede i Simonovića...

 

Zašto Shabazz izvodi aut i to posle time out-a?

 

Lukin faul na minus 3?

 

Previše pitanja za Ivanovića na koje nažalost nećemo dobiti odgovor...

 

Sve u svemu jako neprecizno, traljavo sa naše strane večeras i opet imaš kvalitet da dobiješ tekmu sa u jednom trenutku 2-20 trojke...

 

Šteta...

 

Jedino dobro večeras jeste to da smo konačno shvatili da smo na poziciji 4 najlošiji od svih ekipa, mora da se dovede četvorka...

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...