Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jako je teško bilo ovo gledati.

 

Momci su se trudili i borili, ne mogu da kažem, ali teško ide sa manjkom atletičnosti koji imamo. Luka, Deda, Teo... Jago. Nisu mogli fizički da ispariraju u dosta situacija.

 

U napadu, kada ne ide šut, dobije se ovo što smo gledali. Ostale opcije su tanke. Dosta glupih odluka, nepovezanost... Teo je uspevao nešto da organizuje, ali smo otvorene šuteve kreirane iz toga promašili.

 

Žao mi je zbog Nedovića, nadam se da nije nešto ozbiljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prosle sezone kad je gubio govorio sam da necu da sudim dok ne vidim ekipu koju on selektira, evo selektirao je, ove koje nije sam je kriv da je tako veliko ime pokupio bi kofere i otiso da mu neko drugi dovodi igrace. Ono sto jasno vidim, Dusko je jedna velika prevara. Shabaz vodi timeout a on cuti, cekaj jel to onaj strah i trepet Dusko? Jel to njemu Teo odbija izlazak iz igre? 

Putuj igumane... 

 

O igracima par reci:

Shabazz nisam video da neko ovako ciglari sa trojke a suter je, kad vratim film na Dobrica, slicno deluju ti sutevi pa se zapitam sta nasi treneri rade sa njima? 

Gidraitis od velikog odusevljenja do ogromnog razocarenja covek nista nije korisniji od Lazica. Coskari kao i on, odigra odbranu i tjt. Verujem da bi Lazic na ovolikom uzorku pogadjao slicno, ne cudi sto ga Baskonija nije htela i sto trener Zalgirisa kaze "nije imao gde drugo da igra". 

Hanga me odusevio na pripremama kada je silom prilika igrao pleja, od starta sezone totalno u drugoj ulozi, ovde krivim vise trenera. 

Simon i Deda nisu ni za EK. 

Sve vise verujem da je Pesic bio 100% ispravan u vezi Tea i repke. 

I da, TM ove Zvezde u poslednjih pet godina je da visokima ispadaju lopte kad vec vidis lake poene na obrucu. Neverovatno koja kolicina mlitavaca je igrala svih ovih sezona. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ja stvarno izvlacim nesto pozitivno iz ovoga - to da nismo odustajali. Doduse, to nije samo do nas nego i do toga da je Virtus mislio da otalja do kraja pa su pustili gas. Ali svejedno, barem neka se bore do kraja. 

Slazem se, borba je uvek ok, ali ostaje utisak da se necemo najesti leba u jakim mecevima bez sistema u igri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, keli165 said:

Da li ima neko  ovde da objasni faul Mitrovica nad Pajolom 26 sekundi do kraja oni imaju do kraja napada 11 sekundi. U tom trenutku je bilo 3 razlike. 

 

Mogao bi Dusko, posto je bio vidno zadovoljan tim faulom.

Link to comment
Share on other sites

Sa onakvim sutem za 3p se tesko moglo dobiti. I to sve dobro suteri ostajali otvoreni i promasivali.

 

Sabaz nas vratio, pa ugasio. Nerealno da onako izvede aut. Bar je zivnuo ako nista drugo, samo da ga ta greska ne ukanali dodatno.

 

Nije Virtus nista specijalno odigrao, ispogadjali su neke trojke dok smo mi promasivali i tako pravili razliku, uz Sengeliju kojeg niko nije mogao da cuva. Imali su gomilu izgubljenih lopti, ne bas sjajan procenat pogodjenih bacanja, znaci nudili su se ali jbg.

 

Previse je trenutno losih stvari. Pogubljen Sabaz koji treba da bude glavni igrac, povreda Nedovica, matora ekipa sa ne bas velikim defanzivnim potencijalom, situacija Tobi, nepostojeca prva cetvorka... Nece sigurno biti bas sjajno u svlacionici i na treninzima ovih dana, pogotovo ako se izgubi derbi. Ne bih bio u kozi Ivanovica, ali je najvecim delom on sam krivac za sve ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Davidovac je u prvih 22,28 minuta utakmice proveo 16,31, a onda nije igrao ostatak utakmice. To je primer smislenosti rotacije.

Od Ivanovića svakako nećemo čuti objašnjenje, ali mogu i oni sa foruma koji su pisali kako on mora da igra jer su ostali loši da objasne. Vidimo da ne mora i da je Davidovac čist višak.

Link to comment
Share on other sites

Rekoh posle Monaka. Da mislim da ce Dusko ostati do Barselone najmanje. Makar i puko oba derbija.

 

Da ovaj tim moze ali je uzasno poslozen i inace a i tokom tekme plus uzasno vodjen. 

 

Sta me zapravo jedino plasi je da ce ova sezona biti kulminacija gazdinog menadzerisanja sa aliekspresa. Sem Alimpije sezone, uvek se volsebno izvlacio od debakla, cak i prosle godine. I da ce ove sezone, sa najskupljim rosterom ikada, sve doci na naplatu. 

 

Kako ce FMPa sve ovo da plati u ponedeljak...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace su se sve moje strepnje dok je sklapan ovaj tim ostvarile. Jbg...Jeste Teo ime ali previse je star za ozbiljnu kosarku(moze da posluzi al da ne bude glavna poluga)...

Nemamo cetvorku....

 

Ivanovic razocarenje...Nije ni cudo sto je svuda u 2 sezoni dozivljavao raspad i dobijao otkaze....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo par pozitivnih momenata:

-Bolomboj se u ova dva poraza potvrdio kao koristan clan ekipe, a ne zalutali epizodista iz Oli i CSKA.. ima ulogu, pokazuje odredjeno znanje, koristan je..

- Milos vuce. iznad ocekivanja... stalo mu je, trudi se, preuzima odgovornost, ima i magije povremeno..prvi plej tima. 

 

Negative koliko hoces, a osnovno je da ekipa nema baruta, nema glavu, ni rep, a Dule nema kontrolu nad ekipom. igraci mu drze poslednji TO, 1-3 otvaranje sezone, izgubio sve sto je mogao.. 


Paljba, repati, da se ne ljubimo... 

 

Mogli smo da ostavimo Vladu Joa, uzeo bi i on KSL bez Partizana, a i Kup možda, dok je Ivanovic kočovao taj mec gubili smo 15.. mozda bi se i razvio... msm, ne bi, ali rezultat po nas bi bio isti... 

 

 Sabaz u zoni sumraka, neverovatno talnetovan mladic, ali, covek je mentalno u nekoj drugoj dimenziji, nisam verovao da zna koje takmičenje igra, dok nije preuzeo TO i imenovao Sengeliju... na par minuta pre kraja manje preznojan od mene koji sam gledao, grickao. Gricka i. pio Pepsi Max. 

 

Simonovic da  se zahvali Misku sto je obezbedio unuke i sto je propustio par sezona da se kosarkaski edukuje... ovaj nivo glupih faula i nerazumevanja igre je nedopustiv... bruka sta. zalizani radi u toj Megi sa talentima, pravi cirkuske likove od njih... 

 

Deda i Brazilac kao zalutali u profi kosarku...gledam one Amere sa koledza u Cacku, 24 godina, prvi profi koraci, mogli smo njih da potpisemo, momci lete. po terenu, a delovalo mi i da znaju vise lopte od ove dvojice baksuza... 

Link to comment
Share on other sites

Leteo bi mi Dusko jos veceras samo zbog onog faula, bez zajebancije.

 

Jeste tim nesrecno sklopljen, ali jos gore je vodjen. Niko ne zna gde mu je dupe, a gde mu je glava. 

Da ne spominjem da na inbound akciju posle timeouta ti das loptu u ruke za kontru

Edited by threepwood
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, fasper said:

Dusko da se ne ljubimo. A sa njim moze slobodno i Covic. Ionako je on selektirao pola ove ekipe. Zvezdi je potreban kompletan reset u svim strukturama. Da odjebu vise od kluba Covicevi dupelisci. 

Eno Vesic ceka kao zapeta puska. Jel neko stvarno veruje da bi dosao posteni sportski radnik i postavio strucne ljude da rade sa njim i bave se kosarkom? Nema toga u ovoj drzavi.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

Momci su se trudili i borili, ne mogu da kažem

E vala ja ću da kažem kao što sam napisao i na live. Mlitav kurac od tima. Ko se bre borio? Pojedinci da, ali tim ne. Skidam kapu Hangi, Laziću i Bolomboju. Nedoviću takođe, ali ga neću računati jer se povredio. Ostali? Ostali su izgledali kao probušen kondom...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...