Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ove utakmice sa Žalgirisom su stvarno za izbegavanje. Taman sam večeras pomislio da imamo kontrolu i da dobijamo, al jok, opet ista priča. Dva detalja su presudila. Ona promašena trojka Davidovca za +12 i izlazak Luke jer nam je posle toga stao napad. U odbrani su nas vozali, a u napadu je bila muka nas gledati. Zasluženo su pobedili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt ponovo ista tekma kao prosle godine, Dusko koga bas cenim ali moram priznati ponovo bez ikakvog osecaja u zavrsnici. Ovakvi porazi su nas prosle godine kostale top 8. Na zalost gubimo pinovo od losije ekipe. Ozbiljno sam frustriran pa bolje da ne pisem dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze se tema preimenovati u 2022/23, isti qrac drugo pakovanje. Mlitav pocetak, pa jedno 25 minuta odlicne igre i onda odjednom protivnik krece sve da ubacuje, mi pogubljeni u napadu i gubimo dobijenu utakmicu. Kad imas osecaj da nam trebaju 2-3 poena da bi pobedili niko nista da pogodi, naravno protivnik nikada nije u bonusu iako odbranu igra konstantno na granici faula. Ja sam budala sto se uopste ponadam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem šta sam gledao u 4/4. Ovo bi Vlada Jo bolje vodio. Hanga, Šabaz i Ilić mu na klupi. Ali zato Giedraitis i Nedović u minusu igrali celu 4/4. Ne verujem očima šta sam gledao. Jedan Šabaz koji kakav god da je rešava ovakve završnice ti sedi na klupi. Hanga?! Au ne verujem. Duško prespavao. Čist njegov poraz. Razočarenje. Pobedu smo imali u rukama. Po ko zna koji put. Na isti način, Duškov poraz. Tačka. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Utakmicu je prelomio Ivanović sa izmenama Šabaz - Teodosić i Hanga - Nedović. Serija 13-0 je usledila upravo tada.

Da ne pominjem da Luka koliko kod dobro da odigra meč nema mesta u ovakvoj završnici jer je jednostavno premekan.


Баш тако. Тренеров пораз 1/1. Сваки јебени пут исто против Жалгириса.

Недовић против комшија за побједу прошле године и сад га треба у финишу чекати бар годину дана. Млакоња и љенчуга који није ни близу рад поравнао са талентом…

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Ukrali nam pobedu. Od +9 za nas i otvorenog šuta, njima ulaze 3 frljoke na našu odličnu odbranu. Kad su nas stigli, onda su i nogom počeli da pogađaju.

 

Šabaz, Rokas i Tobi pijani danas. Teo na kraju dosta grešio iako je do tada imao super tekmu. 

Ok je ovo za početak sezone, ali boli poraz.

 

upravo tako, dobili su nas basketaski i na silu al sta da se radi, treba i to umeti

silver linings je da smo trebali ovo da dobijemo bez ikakvog ucinka napiera, gedraitisa i tobeyja

 

kada neko zeli da krivi ovoga ili onoga koji su nesto pruzili na parketu ili pored, neka se najpre seti toga

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Treneri se menjaju, igraci se menjaju a mi vidimo ono sto nam je svima tesko da priznamo. Mi smo u kosarci luzeri i to je kraj. Nikad ovaj klub nece napraviti bilo kakav uspeh. 

 

Nismo mi luzeri, samo imamo problema sa strukom koja treba da troši novac. 

 

Toliko para potrošeno da bi Mitrović bio glavni igrač. 

 

Petorka u klaču sa Mitrovićem i Dedom u reketu! 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Treneri se menjaju, igraci se menjaju a mi vidimo ono sto nam je svima tesko da priznamo. Mi smo u kosarci luzeri i to je kraj. Nikad ovaj klub nece napraviti bilo kakav uspeh. 


Pa nismo, eno jedan na evropskom nivou prosecan trener Dejan Radonjic nije svaku utakmicu ulazio sa -10 i nije svaku zavrsnicu isao sa -10, plus osvajao koliko su mu uslovi dozvoljavali.

 

Meni je ovo sto radi Ivanovic bas grozno. Neverovatno frustrira sve.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dusko Ivanovic je tezak diletant…

 

Zaboravio Hangu na klupi najboljeg defanzivca zbog Rokasa kome bi vcrs i ja sasuo 20 poena u facu. Najbolji igrac ekipe koji vredi 2 miliona mu zakucan na klupi u zavrsnici zbog Nedovica sta kao zbog defanzive ???

 

Pomirio sam se sa porazom bio pre utakmice da se ne bi nervirao ali ova kolicina debilizma repatog me je iz takta izvela.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ivanoviću zameram jedino početak utakmice. Ok, imao je neki game plan sa visokom petorkom, da proba da iskontroliše skok, ali stvarno je jezivo bilo.

Ova završnica, za mene, više na dušu igračima. Čak i izbor petorke mi je bio ok, sa Teom i Mitrom jer su pokidali pre toga. Od Tobija ništa, a za Bolombojom i nije bilo potrebe, jer kao što napisah, igrali smo dobru odbranu. Timeouti su bili na vreme. 

Ona airball Rokasa, pa DeDa sam na trojci i odmah u sledećem napadu zicer Mitrovića... 

Šteta što smo na početku sezone došli ovde, bolji smo realno.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne volimo tvrdo, kao što smo i mislili. Prilično glupo izgubljeno, mnogo smo talentovanija i kvalitetnija ekipa, ali jbg, ovi nam ne leže...

 

Bilo im je dovoljno 5 minuta u 4/4, i nabildovani džiber da nas dobiju. Ponovo. Nisu promašili trojku i svi odbici su im otišli u ruke...

 

Ne bih ja krivio Duška, sem možda zbog klupiranja Hange... Ali Nejpir jeste bio očajan, i ja bih ga zamenio... Tobi je izgleda neupotrebljiv kad je tvrdo, baš očajna utakmica, ali nije mu ni data prilika da se popravi... Zato Luka Mitrović ponovo prvi centar, arealno...

 

Žalgiris je odvratna ekipa sa jedne strane, ali sa druge strane igraju kako znaju i to im prolazi... Dve pobede imaju, a realno bi bilo da su obe izgubili.

 

Siguran sam da će komšije ponovo da ih natrpaju 20 razlike u sred Kaunasa... Oni znaju sa ovakvima, mi ne...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...