Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 minutes ago, Nenadd said:

Komentator sa Sk-a je neiskusan, upao je kao dupla zamena za Plavsica- Kovacica.

Zvezdas je, ovo mu je sefte i videlo se da je pun treme sto je i normalno.

I takav je bio bolji od vecine kolega sa arene.

Sa druge strane Aleksic je bas prijatno osvezenje i Sk je tu uradio dobar posao.

Sto se Noleta tice, kad ti najbolji dolazi u halu to moze da bude samo talija, Srdjan je vec druga prica.

 

Nisam bio upućen, svakako podrška čoveku da bude bolji. 👍

 

Što se talije tiče, kako kaže pesnik, čaša Nola ište čašu Srla.

 

(S tim što Srđan=good, Novak=bad, ali da ne idem dalje u offtopic sa ovom kontroverznom teorijom sa periferije razuma.)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nenadd said:

Komentator sa Sk-a je neiskusan, upao je kao dupla zamena za Plavsica- Kovacica.

Zvezdas je, ovo mu je sefte i videlo se da je pun treme sto je i normalno.

I takav je bio bolji od vecine kolega sa arene.

Sa druge strane Aleksic je bas prijatno osvezenje i Sk je tu uradio dobar posao.

Sto se Noleta tice, kad ti najbolji dolazi u halu to moze da bude samo talija, Srdjan je vec druga prica.

Srki je tu prava talija rekao bih 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedan mali osvrt zašto Arena. Na stranici NBACentral koju prati 1.3m pratioca jučerašnji snimak nadjačavanja himne EL ima 7.4 miliona pregleda. A nakon utakmice naša instagram stranica je dobila 3 hiljade pratilaca. Sve ove brojke su u roku od 10 sati. 😍

 

Edited by Čočo
  • Like 15
  • Love 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, fradler said:

 

Znaci nista od Plavsica ove sezone? :classic_sad:

Ne nuzno, ocigledno da ima povlascen status u redakciji i da je produzio odmor.

Nisam cuo da je ponovo zapalio za Ameriku, trebalo bi da nam se prikljuci uskoro.

ps: Ko nije neka pogleda intervjue koje je nas sinocni komentator radio sa Dudom Ivkovicem, ko ima zeludac moze da poslusa i onaj sa Vujosevicem.

Fantasticno je radio taj posao, videcemo kako ce se snaci ovde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenadd said:

Ne nuzno, ocigledno da ima povlascen status u redakciji i da je produzio odmor.

Nisam cuo da je ponovo zapalio za Ameriku, trebalo bi da nam se prikljuci uskoro.

ps: Ko nije neka pogleda intervjue koje je nas sinocni komentator radio sa Dudom Ivkovicem, ko ima zeludac moze da poslusa i onaj sa Vujosevicem.

Fantasticno je radio taj posao, videcemo kako ce se snaci ovde.

Kako se zove i preziva taj komentator u crnom odelu sto je bio? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Petar1995 said:

Kako se zove i preziva taj komentator u crnom odelu sto je bio? 

Prenosio nas je Stefan Dinic, u studiju su bili Rade Antonovic i, nas bivsi igrac, Milutin Aleksic.

 

Ispravice ljudi ako gresim ali mislim da je to to.

 

Aj da ne idem totalno u off,

sjajna predstava sinoc, Sapke nije dugo cekao da pokaze klasu, Teo malo izgoreo u zelji da se dokaze, Neda jedna od najpismeninih partija, bas se podredio ekipi.

Pored zdravlja za ovu ekipu ce najvaznije biti koliko dugo ce Dusko uspevati da odrzi disciplinu i hijerarhiju ekipe a da ne pukne nigde izmedju ega Nedovica-Tea i Sapketa.

Bukvalno ce nas taj karakter menadzement deliti izmedju F4 i ponovljene prosle sezone.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Зна ли неко да ли се ова лукоилова картица са сезонском преузима на било којој њиховој пумпи или где и колики попуст се добија?

Ako sam dobro skontao to je ova kartica samo što mi ne moramo sipati 20L da bi je dobili

https://lukoil.rs/sr/ForMotorists/Loyaltycards?wid=widz4w38gR_WE-NTLiJqjucJA

Tu sve piše o popustima

Edited by Урош19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prenosio nas je Stefan Dinic, u studiju su bili Rade Antonovic i, nas bivsi igrac, Milutin Aleksic.
 
Ispravice ljudi ako gresim ali mislim da je to to.
 
Aj da ne idem totalno u off,
sjajna predstava sinoc, Sapke nije dugo cekao da pokaze klasu, Teo malo izgoreo u zelji da se dokaze, Neda jedna od najpismeninih partija, bas se podredio ekipi.
Pored zdravlja za ovu ekipu ce najvaznije biti koliko dugo ce Dusko uspevati da odrzi disciplinu i hijerarhiju ekipe a da ne pukne nigde izmedju ega Nedovica-Tea i Sapketa.
Bukvalno ce nas taj karakter menadzement deliti izmedju F4 i ponovljene prosle sezone.
 
 
Milutin Aleksic je sinoc neverovatno licio na Sašu Knezevica (igrao za Vareze), i likom i govorom.

Njegovo konstantno "mi" kad je Zvezda u pitanju, da bi se odmah ispravio sa "ovaj, Zvezda", mi je bilo vrlo simpaticno. Ne moze covek, jbg. :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo i o negativnim stranama:

 

-Loše snalaženje protiv zonskog presinga, mnogo nam je Asvel usporio napade u tim momentima. Nešto što će sigurno pokušati i Žalgiris da učini, treba se na to pripremiti do naredne nedelje.

-Sporo trčanje tranzicije, par puta je Teo pokušavao da otvori polu-tranziciju ali nije bilo ispraćeno kako treba. Stoji da je Asvel odabrao da sa manje igrača ide na ofanzivni skok kako bi nas zaustavio u ovom aspektu, ali bilo je par situacija gde je moralo to bolje da se iskoristi. Takođe nešto što može da se ispravi uigravanjem i poštovanjem linija trčanja.

-Od Simonovića ćemo očigledno gledati isto kao i od Petruševa u close-outu i branjenju šuta za tri.

-Dosta propusta u defanzivnoj komunikaciji, pre svega od strane Nedovića.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bodo said:

Šta mislite hoće li bit neke vajde od Ilića. Čini se da se je malo okuražio i dobio na samopouzdanju ali šut mu je i dalje šta se mehanike tiče grozan. 

Ja mislim da ne.

 

Ne bih se slozio sa kolegama forumasima da je mekan. Cvrst je on, nisko teziste, vrlo solidno jak sa tendencijom da mu snaga uz pozicioniranje bude glavni forte. Nije ni kukavica - sta vise hrabar je i spreman da ide glavom gde i ne treba.

 

Nedostaci su mu eksplozivnost i skocnost, uz skill set. Nije mu prvi put da je skidan sa obruca kad igra protiv ljudi, a ne dece. Dobije loptu, ali dok se dogega do obruca, pa dok se odrazi... Odraz mu je spor i mali. Ide na kucanje, ali je vrlo malo iznas obruca i dosta mu vremena treba da se podigne. Nema taj potencijal za igru iznad obruca, vishe je old fashion cetvorka (ala Savic), koja ce se pozicionirati, tuci i snalaziti. Nazalost, u modernoj kosarci za poziciju 4 moras biti izuzetan atleta ili izuzetan suter/kosarkas. Dalibor se godinama pati sa sutom, a sto se skila tice jako je sirov. Ni dribliga, ni igra ledjima. Snalazljivost pod kosem i zavrsavanje... sta znam, onako... Suvise je meni tu tehnickih i fizickih nedostataka. Dobro je sto kraj sebe ima Luku Mitrovica i njegov put treba da sledi. Ili da ide u to da radi na kretnjama i profilise se kao defanzivni specijalista na poziciji 4...

Sve u svemu, meni on nikako ne moze u isti kos sa Simonovicem, koji uz ozbiljne nedostatke ima i jasne prednosti.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...