Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

To je moja zena bas idemticno komentarisala bar 10x.
Mislim ja to ne bih ni provalio, mene kod nje izludjuje sto sve vidi samo ne loptu i obruc.
Ja sam toliko puta tokom meča prokomentarisao koliko su nam lepi dresovi da je moja žena u jednom trenutku rekla:
,,jaoooo...dobroe, kupiću ti ga za rodjendan".

A bilo je spontano...

Plus sam dobar stotku.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Ja sam toliko puta tokom meča prokomentarisao koliko su nam lepi dresovi da je moja žena u jednom trenutku rekla:
,,jaoooo...dobroe, kupiću ti ga za rodjendan".

A bilo je spontano...

Mora isprobam, mozda se ovajdim i ja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Dobro da nije naisao na trenere koji bi mu "ispravili" izbacaj.

 

Skoro Pefi rece  kako su mu ispravljali i ujedno unistili sut

Bolje da je isao kod mog zastavnika, secam se na gadjanju wu svi popravili prosek kad on upuca pusku.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wake in Fright said:

Na startu je bitno da se pišu pobjede. Igrali smo bez dva igrača iz prve petorke i Davidovca. Neki rani utisak je da vjerovatno nikad nijesmo bolje sastavili centarsku liniju(Tobi je kapitalno pojačanje), ali zato će na PF da bude živa muka. Ne bih se iznenadio da Ilić istisne Simonovića iz 12.

Pa Simonović igra za sad WTF. Iskreno više sam očekivao od njega. Jeste još rano za donošenje sudova ali meni on ne obećava puno. Kamo sreće da se varam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Wingwalker said:
35 minutes ago, Brat od Korneta said:
Rokas najbrziizbacajevrope Giedraitis

I Tobi je ispaljuje iz zgloba. Samo visočie i uvek bez spuštanja.

 

I Giedratis isto ispaljuje uvek od iznad cela i iz zgloba, ovo je bilo prinudno kako je sutirao na kraju poluvremena iz driblinga 1 na 1 i nesto sto cemo retko gledati.

 

Svakako ne znam s kim bi ga uporedio iz Evrope da ima ovako brz izbacaj.

Link to comment
Share on other sites

Недовић није отишао ни на СП (имао времена), па се питам шта њему треба да се деси па да се утегне у складу са својим митским талентом? Сраман наступ вечерас заиста.

Тек је почело, још је рано за оцјене тима али чини се на прву да имамо квантитет и квалитет да надокнадимо Факунда али у рекету смо опет бушни. Генерално има доста играча за ротацију, бар је то добро јер је дуга сезона пред нама.

Link to comment
Share on other sites

Par crtica sa danasnje utakmice:

 

- Teo magija, svaki ulazak u igru je publika propratila gromoglasnim aplauzom

- Tobi vrhunsko pojacanje, bas imam osjecaj da ce eksplodirati ove godine jer je criminally underrated

- Gidra klasa, usere ti se u zivot kad pogodi jednu od njegovih "frljoki" na dobru odbranu

- Yago nesnadjen, bas inferiorno fizicki djeluje bojim se kako ce to izgledati u EL (ne smijem ni da zamislim situaciju kako on ulazi u reket a Tavares ga dole ceka 😬😬😬)

- Ilic danas odlican, pogotovo u skoku, forsirao ga je Ivanovic jer je bas bio nezadovoljan Simonovicem i njegovim defanzivnim doprinosom

- Bolomboj iz drugog plana kad skoci na rampu imam osjecaj da moze da pipne vrh table koliko se odrazi

 

Atmosfera solidna, utisak je da nismo dugo ovako rutinski pobijedili u Laktasima, a nadam se da cemo tako i u cetvrtak

 

PS. Zagrijavanje Tea prije meca me podsjetilo na ovo 😂😂😂

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, leki bg said:

Polako sa pojedinacnim ocenama igraca. Bice Simonovih tekmi sa double-double ucinkom, a i Rokasovih i Tobijevih sa 0/6 za 3. 

 

 

Moram jos jednom da ponovim. Simonovic, tesko nesto dobro. Ozbiljno drvo. Stav, nacin trcanja i sve sto do sad pokazuje mi ukazuje na ozbiljan netalenat. Kao iz Mege svojevremeno da je dosao pravo kod nas.

 

A mali Jagic. Sve ste videli.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...