Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ali brat Neda kakav je da je, nas je.

One suze na kraju samo pokazatelj da mu ovo znaci isto koliko i nama bas mi je bilo krivo za svaku uvredu koju sam izgovorio ka njemu kad sam video ono ❤️

  • Like 16
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ali brat Neda kakav je da je, nas je.

One suze na kraju samo pokazatelj da mu ovo znaci isto koliko i nama bas mi je bilo krivo za svaku uvredu koju sam izgovorio ka njemu kad sam video ono ❤️

 

 

Dok vidim da se trudi i da mu znaci, necu nikad reci ni jednu jedinu rec o bilo kojem nasem igracu. Toga se drzim i zaobilazim forum posle nekog poraza, jer mi pripadne muka citajuci neke komentare.

 

Kakvi da su, moji su. 

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ja sam uvek bio uz Dedu i nisam kapirao hejt kojim je zasut. I on je to ispostovao, again.

 

 

 

 

Ne može jedna serija da promeni utisak o celoj sezoni. Niti je ova sezona naprasno postala uspešna zbog ovog trofeja. A neće ni on postati bolji igrač u EL u odnosu na prethodne tri sezone. Tako da su sve kritike bile na mestu i uz sve pohvale za seriju, ne ni trebalo da se uzima u razmatranje za ozbiljnu ulogu u EL. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Ne može jedna serija da promeni utisak o celoj sezoni. Niti je ova sezona naprasno postala uspešna zbog ovog trofeja. A neće ni on postati bolji igrač u EL u odnosu na prethodne tri sezone. Tako da su sve kritike bile na mestu i uz sve pohvale za seriju, ne ni trebalo da se uzima u razmatranje za ozbiljnu ulogu u EL. 

Upravo ovo bio je stvarno ocaj cele godine svaka mu cast na ovoj seriji ali ne sme ona da nas zavara.

Mislim on sigurno ostaje ima ugovor to nece da bude toliko strasno ako se dovede kvalitetna prva opcija plus Kalina koji moze da uskoci na 4

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Ne može jedna serija da promeni utisak o celoj sezoni. Niti je ova sezona naprasno postala uspešna zbog ovog trofeja. A neće ni on postati bolji igrač u EL u odnosu na prethodne tri sezone. Tako da su sve kritike bile na mestu i uz sve pohvale za seriju, ne ni trebalo da se uzima u razmatranje za ozbiljnu ulogu u EL. 

 

 

Eh, kad bi ti znao kako je tesko ostaviti pljugu...

 

Salu na stranu, on ne bi trebao biti primarna opcija na svojoj poziciji (ili pozicijama), ali je nesto i do sklopa ekipe, a ne samo do njega. Deda zna kosarku kao malo ko u ekipi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, atmsfr lnČ said:

Upravo ovo bio je stvarno ocaj cele godine svaka mu cast na ovoj seriji ali ne sme ona da nas zavara.

Mislim on sigurno ostaje ima ugovor to nece da bude toliko strasno ako se dovede kvalitetna prva opcija plus Kalina koji moze da uskoci na 4

Davidovac može da igra na dve pozicije, štaviše obe najbolje partije u El (Milano i Pao) je imao na poziciji 3. Kad je već tu, to može da se iskoristi, ali tako da se upravo i predvidi ta njegova uloga da uskače na obe pozicije po potrebi. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

У целој овој еуфорији брзо се заборавља оно на шта смо кукали током сезоне па тако сада ваљају и Сферопулос и Гедраитис и Давидовац и Недовић и Лазић може још једну сезону итд зависно ко је на кога кукао. По најавама костур ће се задржати, а прва појачања Вилдоза и Плавшић, нисам сигуран да то онда наговештава нешто претерано бољу сезону у ЕЛ од овосезонске

Sferopulos i Gedraitis nisu valjali samo onome ko se ne razume ni malo u kosarku.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

nije trej sad nesto pokidao finale pa da placemo za njim

i dalje se vidi tu da nije igrao dugo i da postoji strah od kontakta

lozana jeste i to je dobro, ali ako hoce za nevelike pare da bude opcija za 10-15min to moze

uz nekog mladog, zdravog, skocnog kao primarna opcija na 4

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, zemljoradnik said:

Sta mislite ko otpada za KLS? 

Gile, Smart ? 

 

To je no-brainer pitanje (pun intended). Naravno Smart otpada.

 

On je tu jos samo fizicki prisutan cini mi se... 😕 

 

Staviti malog Kostica u rotaciju.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

Ne može jedna serija da promeni utisak o celoj sezoni. Niti je ova sezona naprasno postala uspešna zbog ovog trofeja. A neće ni on postati bolji igrač u EL u odnosu na prethodne tri sezone. Tako da su sve kritike bile na mestu i uz sve pohvale za seriju, ne ni trebalo da se uzima u razmatranje za ozbiljnu ulogu u EL. 

Nije jedna serija, nego evo sada vec 7-8.

Da je samo te serije igrao pa se isplatio Zvezdi.

Zasluzio je bar da mu malo sjasete sa vrata.

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DameTime said:

 

Ja sinoć gledam tekmu i Yago u kadru, totalno random izgovaram rečenicu: baš je lep Yago :lol_2:

Sad to kažeš, a mi dogovorili Vildoza da se vrati.

Nemoj da unosiš razdor u naš južnoamerički klan.

:classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Nije jedna serija, nego evo sada vec 7-8.

Da je samo te serije igrao pa se isplatio Zvezdi.

Zasluzio je bar da mu malo sjasete sa vrata.

Opusti se dragi moj stalkeru, uživaj u trofeju. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Sferopulos i Gedraitis nisu valjali samo onome ko se ne razume ni malo u kosarku.

Баш ме занима да ли би исто то рекао за Гедраитиса да смо којим случајем поражени у овој серији. Човек се нападчки није појавио у 50% утакмица у сезони а Недовић се прозива да није константан. 

Свакако треба га задржати, али у пару са Калинићем.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Sad to kažeš, a mi dogovorili Vildoza da se vrati.

Nemoj da unosiš razdor u naš južnoamerički klan.

:classic_biggrin:

 

Vildoza se taman prizetio ovde, nećemo da ga diramo. A Yago je prenizak za mene, ja to samo ovako komentarišem sa strane... :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

S obzirom kakav kostur ekipe će nam ostati nama da bi pokrili sve mane treba po pozicijama:

1. CCM ili D. Tompson

2. Lojd

3. Kalina

4. Kolson ili Moneke

E onda možemo da dovodimo Vildoze, Dobriće i ostale. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nini3112 said:

Opasna greska bila sad kad je proigrao da ga pustimo...

Gde je to proigrao osim na tviterima i izjavama da je blagosloven sto je ovde? 

 

Ubo 3-4 trojke  i 2-3 poludistance. 

 

Nisam nesto odusevljen njegovom igrom posebno u odbrani. 

Sledece godine jos jedna godina vise. 

 

Evo priziva se i mocni Davidovac da ostane. 

 

Zavrsicemo na nikad jacem 17-om mestu sledece godine sa njima kao opcijama na 4 a mozda je tako i bolje jer se na 5 crtaju Mitrovic i Plavsic..

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Баш ме занима да ли би исто то рекао за Гедраитиса да смо којим случајем поражени у овој серији. Човек се нападчки није појавио у 50% утакмица у сезони а Недовић се прозива да није константан. 

Свакако треба га задржати, али у пару са Калинићем.

Bih.

Gedraitis ima motorino koji se ne gasi, ne povredjuje se sto je jako retko danas u evropskoj kosarci, igra vrhunsku odbranu i trci kao navijen u napadu. Polivalentan je igrac, moze da pokrije i da sacuva sve pozicije od 2-4. Ima dobar kosarkaski IQ i timski je igrac, uz to povremeno zatrpa protivnika. 

Kalinic je u ovoj fazi karijere irelevantan na top8 nivou kojem tezimo, treba imati u vidu da je vec veteran i ne treba ocekivati cuda i da sam sve pokrpi iako naravno dizem obe ruke za njega da se vrati.

Gidra i on bi se savrseno dopunjavali na 3-4, bombona.

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...