Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Oni nisu svirali taj kontakt nego par sekundi kasnije, kad je Yago izbacio loptu.

Ту је могла да прође највише секунда а често се ствари свирају са закашњењем јер и судије су људи. Остаје питање да ли је суђен тај контакт и да ли је тај контакт довољан за фаул, касније га било није.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo svaka caste Dedi za clutch bacanja, drugo to mi nece promeniti utisak koji je ostavio za sezonu koju igra do sada(vec se zaboravilo kako se raspadao po EL).

Trece ne bih da ga gledam sledece sezone u ovoj ulozi koju trenutno ima.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Čočo said:

Gilespi je mogao da odmeni malo Bolomboja jer je očigledno virus ostavio traga kao i celokupna sezona koju sam vuče sa pozicije centra. Ali opet sa druge strane Mitrović i Davidovac su dobro igrali pa nije hteo Sferopulos da rizikuje. Verujem da nije išlo da bi pokušao i sa njim. 

Mozda ga nije ubacivao zbog sudijskog kriterijuma ? Ocigledno se svaki kontakt svirao a to nije okruzenje u kome on ista moze da pruzi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Pero_Cameron said:

Maxbet navodi da je Rivero (Makabi)blizu da postane nas novi igrac. 

Znamo iz cije kuhine dolazi ta vest da se poremeti hemija unutar ekipe pre druge utakmice. 

 

Ok, sad vidim ovaj snimak da je trpao komsije prosle godine tako da mozda ima neke iste.

Edited by Dzonii
Link to comment
Share on other sites

Rivero je trebao umesto Plavšića. Ovako sad na Bolomboja, Mitrovića i Plavšića još nam Rivero treba. A na krilnom centru samo Davidovac. Ali nama treba još jedan centar. Samo trpaj Čoviću, zlu ne trebalo možda nam zafali centar. Čović se više pali na centre nego ja na Moniku Beluči. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci vas ni finale protiv Grobara ne odvlaci da ne pisete o prelaznom roku? 😄

Ako je maxbet izvor sumnjam da od toga ima ista.

Možemo da se šalimo po tom pitanju, al taj prelazni rok određuje sezonu ... rekao bi i dve - tri naredne.

Videli smo kako jedna loša selekcija upropasti dve sezone, tu popravke nema.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dooooobrooooo jutroooooooOoooOOOoooOooOOOOooo!

 

Scena budjenja be like:

 

 

 

Sinoc sam izgoreo. Krenuli na tekmu nesto pre 18h, u normalnim okolnostima i spica ne bi trebalo vise da bude u gradu, ali malo morgen. Stizemo u 18:30 a ono vec sve oko Pionira puno, ljudi samo sto na drvece ne parkiraju automobile. Kaze ortak da zna on gde ima mesta (iza vatrogasne brigade) i odemo tamo, sto je naravno opet bilo prilicno puno ali nas ukenja da je neki lik koji tu negde radi bas izlazio i uglavimo se na njegovo mesto. Ispred hale smo bili u 18:45, ulaz A je imao najduzi red... nakon nekih 40-50 min uspevamo da dodjemo na red i udjemo (dakle vise od sat vremena pre pocetka) i cujemo iza nas da govore u fazonu "to je to, ne pustaj vise". E sad da li je to bilo privremeno ili smo za dlaku uspeli ne znam, kad smo usli ocekivano mogli smo da se smestimo samo u "golubarnik". Tribine su vec tada bile gotovo popunjene samo loze nisu ali su onda poceli da pustaju i u njih ove sa tribina. 

 

Pionir je renoviran ali kao i da nije, ili bolje da nije. Ono je samo neka kozmetika, zafarbavanje gde se stiglo, sustinski nije mnogo sredjeno a najvidljivije je to sto su novi semafori. Ventilacija je i dalje kao nepostojeca, ajde sto se pusi i dim ubi (pogotovo tu gore), nego sto je bilo i pretoplo i znojili smo se k'o igraci, ja mislim da sam vise kalorija i telesne tecnosti izgubio nego Lazarevic recimo. A neki ljudi oko nas ocito nisu obavili higijenske pripreme pa te samo zapljusnu miomirisi... Naduvao sam se svega i svacega za tih 3-4 sata u hali. 

 

Hajde mi matoriji, jbg, izdrzali smo, medjutim mnogo me je pogodila scena iz partera, gde je Covic natrpao mozda i duplo vise ljudi nego sto ima stolica, gde se odjednom pojavilo neko komesanje, video sam da svi guraju onu zastitnu ogradu prema terenu, prvo sam pomislio da hoce da je probiju i izadju na teren (to je bilo pre pocetka, na zagrevanju) a onda dolazi i obezbedjenje i na moje iznenadjenje i oni povlace ogradu ka terenu, ka kosu, i onda tek shvatam sta se desava kada utrcava medicinska ekipa - pravili su mesta za nekoga kome je pozlilo. Posle par trenutaka u rukama iznose deluje mi devojcicu od ne vise od 12god. 😞 delovalo je da je pri svesti ali jedva... Nadam se da je sve OK sa njom. Vidjao sam jos ljudi i sa manjom decom, ali ovo svakako nije utakmica na kojoj treba da se ide sa decom. I za to - Covicu, jebem te u te tvoje diplome i tvojih 50 godina u kosarci i sve trofeje, kad nisi covek! (suzdrzavam se inace bih otisao da vidim u kakvim uslovima zive nedavno poseceni knezovi).

 

Od nekih crtica iz hale, ne bih mnogo, nisam ni procitao temu od sinoc, mozda ste nesto i pominjali. Izdvojio bih da zaista nije bilo nikakvih incidenata u smislu "odbora za docek", vredjanja je bilo prilicno ali se zadrzalo samo na aktere utakmice. Tu i tamo poletelo je nesto sitno na teren, mozda novcic ili papiric, nisam cak video nista sto bi moglo biti velicine upaljaca ili slicno. Kako smo se nadali, ovo je za pohvalu. Malo mi je glupo da hvalim kad je bilo toliko vredjanja, ali opet, ocekivali smo gore pa je ovo jos i dobro... Ako cela serija ostane na ovom nivou, to ce biti odlicno! 

 

Dodao bih jos par detalja koje sam ispratio: Sfer je prilikom ulaska u halu otisao da se pozdravi sa sudijama (zagrevaju se na suprotnoj strani od zapisnickog stola), Zoc recimo nije, nego su sudije se pozdravile sa njim kad su prisle zapisnickom stolu pred pocetak tekme. Isto tako kad je Zoc usao i seo na klupu, Sfer je prisao i pozdravio se sa njim i celim strucnim stabom, sto niko iz Partizana nije uradio na drugoj strani sa Sferovim strucnim stabom. A onda, da se zaokruzi prica, nakon predstavljanja igraca, kada uvek usledi ono pozdravljanje svih igraca, po vec vidjenom scenariju Panter i Naneli okrecu ledja, hvataju se za loptu i ne pada im na pamet da se pozdrave - jadno i bedno, realno. Ali nista sto do sada nismo vec videli. Ali sada su uvukli i PJ-a u tu pricu, pa nije ni on otisao da se pozdravi. Ne znam, meni je to nekako bas bljutav disrispekt. Na kraju utakmice mislim da su se svi pozdravili ali red je da se rivali postuju uvek. 

 

Generalno to i ponasanje obe klupe je bilo vidljivo drugacije (Nebojsa Ilic excluded, on nije bas "bazdaren" kako treba, kod one situacije sa zaustavljanjem sata toliko je gestikulirao i mahao sudijama, koje mu pokazuju da im je jasno i da su skapirali, a on i dalje "objasnjava"). Ne znam, stvarno se trudim da ne budem subjektivan, ali toliku kolicinu ustajanja, skakanja, prigovaranja sudijama tokom svakog tajmauta ili bilo kakvog prekida, gde prednjaci Karacic u Partizanu, ja to nigde nisam video... 

 

Od faca koje su dosle primetio sam Stimca, Pjanovica kojem se skandiralo ono njegovo "Hej Pjano", odbojkasi sa trofejem, Plavsic je bio negde takodje ali ja nisam uspeo da ga primetim... Moka i ekipa na svom mestu. Drcelic mi je cini mi se sedeo tamo gde i Covic... 

 

O samoj utakmici verujem da ste mnogo vec rekli, pa cu sada sa uzivanjem da citam. 

 

Cestitke i nasoj ekipi ali i protivnickoj sto je proslo sve u najboljem redu. Nadam se da ce tako i ostale. 

  • Like 23
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je teško kada se povredio, jer i poslednji put kada se to desilo, on je bio odsutan na nekoliko meseci. Deluje da nije tako strašno, više ćemo znati sutra. On je veoma talentovan igrač i pred njim je blistava budućnost. Želimo da sa njim na terenu osvojimo ABA ligu i srpsku ligu, što će ga dobro pripremiti za draft – izjavio je Bolomboj.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bilo je teško kada se povredio, jer i poslednji put kada se to desilo, on je bio odsutan na nekoliko meseci. Deluje da nije tako strašno, više ćemo znati sutra. On je veoma talentovan igrač i pred njim je blistava budućnost. Želimo da sa njim na terenu osvojimo ABA ligu i srpsku ligu, što će ga dobro pripremiti za draft – izjavio je Bolomboj.

Top ne treba vise da igra u znojavom Pioniru, sve i da se potpuno oporavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

ajde mi matoriji, jbg, izdrzali smo, medjutim mnogo me je pogodila scena iz partera, gde je Covic natrpao mozda i duplo vise ljudi nego sto ima stolica, gde se odjednom pojavilo neko komesanje, video sam da svi guraju onu zastitnu ogradu prema terenu, prvo sam pomislio da hoce da je probiju i izadju na teren (to je bilo pre pocetka, na zagrevanju) a onda dolazi i obezbedjenje i na moje iznenadjenje i oni povlace ogradu ka terenu, ka kosu, i onda tek shvatam sta se desava kada utrcava medicinska ekipa - pravili su mesta za nekoga kome je pozlilo. Posle par trenutaka u rukama iznose deluje mi devojcicu od ne vise od 12god. 😞 delovalo je da je pri svesti ali jedva... Nadam se da je sve OK sa njom.

Nije devojcica nego devojka od 30ak godina, samo je sitnije gradje. Stajao sam u blizini, pa sam mogao da vidim celu situaciju.  Pre toga su joj doneli stolicu, jer devojka ima problema sa hodanjem. Ne znam zasto je uopste dosla na utakmicu, jer se znalo u kakvim ce se uslovima nalaziti, a tek ne znam sto je stala pored ograde, a ne sela na neko slobodno mesto, posto ih je u tom trenutku bilo, a i svako bi joj ustupio mesto. Medicinska ekipa koja je dosla je prokomentarisala da je ona njihova stara poznanica i da je ovo vec treci put da joj pomazu na isti nacin. 

Ok je ljubav prema Zvezdi, ali treba brinuti i o svom zdravlju.  Da nije bilo uslovno za navijace to nije bilo, ali se to znalo i pre utakmice.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Nenadd said:

Teska prica, verovatno ce Gidra vise na 2 a Lazarevic nekoliko minuta na 3.

 

...

 

Mislim da nema od toga ništa. Partizan je dosta igrao sa 4 niska, a mi odgovarali i sa po tri beka u postavi odjednom.

 

 

12 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Ima razloga zasto je Nedovic od ogromnog talenta postigao osrednju karijeru, ali stvarno ne razumem toliki hejt prema coveku.

 

On je "mekan" igrac, evroliga zahteva atlete. Iz istog razloga iz koga Makabi ne sme da trpi Di Bartolomea i Blata, ne smemo mi Nedu.

 

...

 

DiBartolomeo može samo da sanja Nedine fizikalije, ali zato čovek igra sa nožem u zubima celo vreme. Uvek bi takvog birao pre nekog mlakonje koji bi u teoriji mogao da ga nosi na krkače dok zakucava.

 

 

16 minutes ago, Kooineeperk said:

...

 

Hajde mi matoriji, jbg, izdrzali smo, medjutim mnogo me je pogodila scena iz partera, gde je Covic natrpao mozda i duplo vise ljudi nego sto ima stolica, gde se odjednom pojavilo neko komesanje, video sam da svi guraju onu zastitnu ogradu prema terenu, prvo sam pomislio da hoce da je probiju i izadju na teren (to je bilo pre pocetka, na zagrevanju) a onda dolazi i obezbedjenje i na moje iznenadjenje i oni povlace ogradu ka terenu, ka kosu, i onda tek shvatam sta se desava kada utrcava medicinska ekipa - pravili su mesta za nekoga kome je pozlilo. Posle par trenutaka u rukama iznose deluje mi devojcicu od ne vise od 12god. 😞 delovalo je da je pri svesti ali jedva... Nadam se da je sve OK sa njom. Vidjao sam jos ljudi i sa manjom decom, ali ovo svakako nije utakmica na kojoj treba da se ide sa decom. I za to - Covicu, jebem te u te tvoje diplome i tvojih 50 godina u kosarci i sve trofeje, kad nisi covek! (suzdrzavam se inace bih otisao da vidim u kakvim uslovima zive nedavno poseceni knezovi).

 

...

 

Ako su Vesić i Čović budale, ne mora da bude i roditelj. Ok, poveo si dete na utakmicu. Ali kad si shvatio kakva je situacija, fino dete za ruku i u prvi kafić gde može da se gleda utakmica.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, L' Imperatore said:

DiBartolomeo može samo da sanja Nedine fizikalije, ali zato čovek igra sa nožem u zubima celo vreme. Uvek bi takvog birao pre nekog mlakonje koji bi u teoriji mogao da ga nosi na krkače dok zakucava.

 

Ok, nije to ni bila inicijalna poenta. Poenta je da mi necemo nista da uradimo sa Nedovicem, kao sto ni Makabi nece sa DiBartolomeom, naravno u skladu sa ambicijama kluba. Makabiju je samo plejof neuspeh, nama bi i to bio uspeh.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ok, nije to ni bila inicijalna poenta. Poenta je da mi necemo nista da uradimo sa Nedovicem, kao sto ni Makabi nece sa DiBartolomeom, naravno u skladu sa ambicijama kluba. Makabiju je samo plejof neuspeh, nama bi i to bio uspeh.

 

 

DiBartolomeo u Makabiju igra iza Boldwina, Lorenza, Blatta.. Bilo bi postenije da se poredi sa Lazicem nego sa Nedovicem koji nam je prva opcija.

Inace se slazem da sa Nedovicem kao prvom opcijom nemamo nikakave sanse u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, L' Imperatore said:

Ako su Vesić i Čović budale, ne mora da bude i roditelj. Ok, poveo si dete na utakmicu. Ali kad si shvatio kakva je situacija, fino dete za ruku i u prvi kafić gde može da se gleda utakmica.

 

Slazem se. Medjutim bilo je lokacija gde su mogla deca ok da prodju, na primer Stime je doveo juniora ali naravno sedeli su na stolicama pored terena 🙂 do nas u golubarniku je bio lik sa detetom ne starijim od vrtickog doba, mali je bio presrecan, snimio sam da se cak facetime-ovao sa majkom na nekoj pauzi... jeste bilo vrucina i dim i vonj, ali vazno da nije bilo nekih baklji ili praznjenja hale pa da se stvore neke guzve. 

 

Ovo u parteru, kao sto rece @VISOKOLETAC na kraju i nije bila devojcica, vec niza devojka (stvarno je niska pa mi je delovalo da je tek usla u tinejzd doba)...

 

Ali ne menja stav sa kojim se slazemo valjda svi - 1) Covic ljudska nula i to je prosto tako, da on nije napravio ovo sranje, ne bi razmisljali ni o sledece dve stvari; 2) Roditelji debili (ko bas ne obrati paznju gde ce sa detetom); 3) Ljudi rizicne kategorije takodje debili i bolje da ne dolaze na ovo osim ako nemaju obezbedjeno dobro mesto... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...