Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

27 minutes ago, Filbi said:

Sećate se onog prošlogodišnjeg derbija u Evroligi , bio je krcat pionir ali bilo je i 200-300 grobara ,naši stavili neke razglase,zvučnike i rutinirali nas, valjda izadje sve ovo na dobro...

Kako ne, čekao Raduljicu za karte a on pošto ne igra došao laganih 45 minuta pred utakmicu, ni sam ne znam kako sam se probio do partera da mogu nešto da vidim ali na kraju bolje da nisam.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Uh dobro je, dottore je nasao resenje, sta ti je inzenjerski mozak.

Izbacis slicicu koja kaze da je ovo prostor od 8 hiljada gde ce se vas 12 tisuca nagurati. Ima lepo oznaceno gde se ko sa kime gura. I jos u bojama.

Ali, pazi sad, dodjite ranije i bice ok.

A sto se tice bezbednosti necete moci uneti upaljace.

A, bajo moj, pokidao dr Robot.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Uh dobro je, dottore je nasao resenje, sta ti je inzenjerski mozak.

Izbacis slicicu koja kaze da je ovo prostor od 8 hiljada gde ce se vas 12 tisuca nagurati. Ima lepo oznaceno gde se ko sa kime gura. I jos u bojama.

Ali, pazi sad, dodjite ranije i bice ok.

A sto se tice bezbednosti necete moci uneti upaljace.

A, bajo moj, pokidao dr Robot.

Domo arigato Mr roboto!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte malo optimizma, šta je ovo?

 

Poprilično zna da bude neprijatno citati ovu temu poslednjih par meseci..

 

Zato, napred Zvezda, ole!

 

Do pobeda sa nama ti!

 

CZV ❤️

  • Like 17
  • Love 11
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

   prva stvar sto se tice praznjenja hale mislim da nece biti razloga, prosle god je sve proslo bez problema...

 

   druga stvar, vidim pise se mnogo o sudijama i kako ce suditi ovako ili onako...ne mogu sad da trazim kad je poslednji put gostujuci tim dobio u finalu ( verovatno Buducnost protiv nas ) tako da sami mozete da zakljucite zasto je tako...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
32 minutes ago, hakeem said:

   prva stvar sto se tice praznjenja hale mislim da nece biti razloga, prosle god je sve proslo bez problema...

 

   druga stvar, vidim pise se mnogo o sudijama i kako ce suditi ovako ili onako...ne mogu sad da trazim kad je poslednji put gostujuci tim dobio u finalu ( verovatno Buducnost protiv nas ) tako da sami mozete da zakljucite zasto je tako...

Prošle godine je došlo do incidenata i sukoba navijača sa igračima pola sata pre početka prve utakmice  u Pioniru kad smo bili domaćini.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

Sutra Saša Pukl, Milivoje Jovčić, Luka Kardum.

 

Ovaj prvi zna. Kad hoce, prazni tribinu bez pardona. Taj "mrak" je davno skinuo. Stoga, pamet u glavu. Treba znati izbalansirati pritisak, a da se ne pretera.

 

Ovaj drugi zna takodje, ali ima nekad cudne odluke.

 

Ovaj treci je problematican, zna imati WTF momente.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Dajte malo optimizma, šta je ovo?

 

Poprilično zna da bude neprijatno citati ovu temu poslednjih par meseci..

 

Zato, napred Zvezda, ole!

 

Do pobeda sa nama ti!

 

CZV ❤️

I ja sam tako godinama u toksicnoj vezi trazio optimizam i gurao napred. Ostavilo me tuznim i ogorcenim, bas kao i Zvezda

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pukl je već demonstrirao silu kada je praznio halu kako mu se prohte, a nešto se ne sećam da je to radio na drugoj strani.

Takodje nadam se da će i igrači snositi posledice zbog provociranja publike, što do sada nije bio slučaj. 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, No name said:

Pukl je već demonstrirao silu kada je praznio halu kako mu se prohte, a nešto se ne sećam da je to radio na drugoj strani.

Takodje nadam se da će i igrači snositi posledice zbog provociranja publike, što do sada nije bio slučaj. 

 

Nije bilo bez razloga, na toj utakmici je svašta letelo sa tribina citavu utakmicu, a posebno u tom trenutku kad je došlo do prekida.

 

To što će neki igrač imati gestikulacije prema publci nije nikakvo opravdanje za gađanje i pokušaj obračuna.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Banovalo nam je mnogo drugara sad trebamo da smo jaci nego ikada. Zato sam se i vratio da ne ostavljam drugare na cedilu 😉

Nele ti li si?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...