Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)
15 minutes ago, uvrnuto said:

 

A već su delegirane sudije za finale? 

 

A sumnjas da uz Radovica (ako bude hteo) nece ovaj trio biti na 70-80 posto serije? Jedino ako i onog specijalca ne rehabilituju. Znas vec, mirisljavog.

 

Srpske sudije nece ovakve sukobe sa Savicem i Obradovicem. Tako da jasno je da ce Slovenci opet voditi glavnu rec. Bas onako kako je i planirano.

Edited by Firga
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa drugari, spremite živce, strpljenje i po neki lekić. Biće još jedno dugo i mučno finale. Ne mogu da zamislim šta nas sve čeka. Nažalost odavno je izgubilo onu pravu draž. Svaki put kažem sebi neću gledati, ali jbg lakše je reći nego uraditi.

 

Ajmo da dobijemo!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Pre svega ne treba pristati da se igra finale pre nego sto se objasni zasto je pocetak drugog poluvremena kasnio. Tu Covic treba da odigra svoju ulogu i pritisne sudije da kazu sta se desavalo i zasto su kasnili da izadju na teren. S obzirom da se prodaju za jedan parfem, valjda ce im dva parfema biti dosta da progovore. E onda traziti sankcionisanje svih koji su sprecavali sudije da izadju na teren, adekvatna kazna je da ne smeju da prisustvuju celoj finalnoj seriji. Zatim izvaditi listu naseg kluba sa nepozeljnim sudijama i zahtevati da ni jedan ne sudi finalne utakmice. E tek kada nam sve to ispune, onda mozemo pricati o divljim navijacima, Pioniru i Areni.

 

Jbg mi necemo slovence a oni nece srbe... nisam siguran kakva je situacija sa hrvatima al iako Sreten ne sudi Aba sigurno ima neki uticaj. Mozda neke spance, italijane...🤔

Link to comment
Share on other sites

Sad videh neke detalje, jezivo. Kad mislis da ne moze bezocnije, uvek se potrude da dokazu suprotno.

Ovo sa kosarkom veze nema.

Ja odbijam da prihvatim da ove sudije uopste nastave sa sudjenjem generalno.

Treba ugasiti ABA ligu, kako ovi slovenci ne bi mogli vise nikad prismrdeti sudjenju, kamo li Evroligi.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Sad videh neke detalje, jezivo. Kad mislis da ne moze bezocnije, uvek se potrude da dokazu suprotno.

Ovo sa kosarkom veze nema.

Ja odbijam da prihvatim da ove sudije uopste nastave sa sudjenjem generalno.

Treba ugasiti ABA ligu, kako ovi slovenci ne bi mogli vise nikad prismrdeti sudjenju, kamo li Evroligi.

 

 

Znaju oni da sude, budi siguran. Ali znaju i kako da opstanu na listi. 

Link to comment
Share on other sites

Strane sudije su jedino rešenje.Ali naravno znamo da od toga nema ništa, jednostavno Zoki&Coki ne bi mogli da sprovode svoje performans i imaju krivca za izgubljenu seriju.

 

12 minutes ago, Čvarkov said:

Ništa drugari, spremite živce, strpljenje i po neki lekić. Biće još jedno dugo i mučno finale. Ne mogu da zamislim šta nas sve čeka. Nažalost odavno je izgubilo onu pravu draž. Svaki put kažem sebi neću gledati, ali jbg lakše je reći nego uraditi.

 

Ajmo da dobijemo!

 

  "Druga smena" (14-22) nije mogla da "dodje" u boljem trenutku :classic_laugh:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Firga said:

 

Znaju oni da sude, budi siguran. Ali znaju i kako da opstanu na listi. 

Pa kurac bi moj sudili da nije ABA lige. Sudili bi u fiskulturnoj sali Leon Stukelj. A i to im je mnogo.

Godinama prave od kosarke cirkus, pa ispadaju ljudi smesni jer komentarisu ono sto vide.

Postalo je nepristojno reci drste lopova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Evo i rasporeda:

13.05 u 20.30

15.05 u 19.30

Na sajtu Aba lige se navodi Beogradska arena kao mesto gde igramo obe utakmice. 

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Pa kurac bi moj sudili da nije ABA lige. Sudili bi u fiskulturnoj sali Leon Stukelj. A i to im je mnogo.

Godinama prave od kosarke cirkus, pa ispadaju ljudi smesni jer komentarisu ono sto vide.

Postalo je nepristojno reci drste lopova.

 

Te iste sudije prave sranja i u el, počeli su igrači da se bune, pogotovo ove sezone. Svakako suđenje u aba ligi je level iznad u negativnom smislu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Te iste sudije prave sranja i u el, počeli su igrači da se bune, pogotovo ove sezone. Svakako suđenje u aba ligi je level iznad u negativnom smislu. 

Zato i kazem, ugasiti ABA ligu, samim tim slovenacke sudije ce suditi tamo gde i treba.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dok neko (pojedinac,klub) ne bude žestoko kažnjen, ovo se neće smiriti.

Tako da i dalje možemo očekivati Covica, Bokana,savica ,kako pripremaju i prave brlog.

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Šta se postiže time, ja ne dobijam odgovor?

Pa da isfrustritana masa izbaci iz sebe ono sto nema petlju na polsu, u kuci, na ulici, pa eto prilike da u masi gadjaju sudije, pljuju, urlaju, vredjaju...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Zato i kazem, ugasiti ABA ligu, samim tim slovenacke sudije ce suditi tamo gde i treba.

 

 

Meni ovo uopste nije jasno kao diskurs ovde na forumu. Zbog cega bi slovenacke sudije gurale Partizan? Kakve veze to ima?

Ja Pukla ne podnosim jer je Primma Donna, drama queen, ali je odlican sudija. Licno, kao covek, i potouno svestan toga sta je skoro Boltauzer uradio, ja bih uvek vise verovao u postenje i profesionalnost jednog Slovenca pre nego Srbinu ili Hrvatu. Licno uverenje.

 

No, mani to, odgovori mi koji je motiv da se veruje u pristrasnost sudija Partizanu?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Pa kurac bi moj sudili da nije ABA lige. Sudili bi u fiskulturnoj sali Leon Stukelj. A i to im je mnogo.

Godinama prave od kosarke cirkus, pa ispadaju ljudi smesni jer komentarisu ono sto vide.

Postalo je nepristojno reci drste lopova.

 

Pa eto, recimo da im je verovatno tako nesto i receno ako ne promene nesto u drugom poluvremenu. U sustini. Od reci do reci samo oni znaju sta su culi. Tako da koliko smo zajebali sa rosterom, a mnogo smo zajebali, toliko ima i taj faktor sa kojim ovaj roster i trener nece moci da se izbore, cak i ako na terenu budu dobri. Umem cesto da pomenem Radonjica i Kalinica kao likove koji su uzeli nesto sto nije "planirano" i znamo kako su nagradjeni. Nisam siguran da u sadasnjem timu imamo takav kvalitet+karakter.

 

Ova sezona je brzo prosla jer je jako predvidljiva.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Šta se postiže time, ja ne dobijam odgovor?

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

Tako je. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Evo i rasporeda:

13.05 u 20.30

15.05 u 19.30

Na sajtu Aba lige se navodi Beogradska arena kao mesto gde igramo obe utakmice. 

 

Bar nesto pozitivno ja ocekivao pocetak serije tamo negde oko Vidovdana

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

Ovo bi apsolutno imalo smisla i tezinu u slucaju da se taj pritisak sa tribina zadrzi na pesmama, skandiranjima i zvizducima. Ali posto dolazi gomila ljudi bez mozga koja ce uprkos svim upozorenjima da ubacuje predmete na teren, to ce znaciti da ce nam se isprazniti hala dok trepnemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

    

4 minutes ago, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

 

   Zaboravio si petu utakmicu od pre dve sezone  , kad nas je Pukl izbacio iz Pionira . Verujem da i rukovodstvo kkp  navija da se igra u Pioniru ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

 

I sa tim je zavrseno. Prve dve domacinske odluke u korist gostiju ce, logicno je, izazvati gnev publike. Praznice se pola hale, tako da postoji sad resenje za sve. Secas se vec kako je to izgledalo u majstorici onomad. Ocigledno je tada jos nesto trebalo resiti. Ono sto nisu mogli da rese, ispratili su u inostranstvo tako sto je zavrnuta slavina privremeno, dok ne odu. Sad bukvalno imaju resenje za svaki scenario. Jedina nasa nada je bila zadrzati tim i ljude koji su uspeli tada. Dakle izgubili smo onog trenutka kada njih nismo uspeli da zadrzimo i pored njihove zelje da ostanu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

Postiže se pražnjenje dvorane u prvoj utakmici i igra bez publike u ostalim utakmicama.

I ništa drugo.

2 minutes ago, Firga said:

Secas se vec kako je to izgledalo u majstorici onomad.

Samo što je to pražnjenje pomoglo nama tada.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Meni ovo uopste nije jasno kao diskurs ovde na forumu. Zbog cega bi slovenacke sudije gurale Partizan? Kakve veze to ima?

Ja Pukla ne podnosim jer je Primma Donna, drama queen, ali je odlican sudija. Licno, kao covek, i potouno svestan toga sta je skoro Boltauzer uradio, ja bih uvek vise verovao u postenje i profesionalnost jednog Slovenca pre nego Srbinu ili Hrvatu. Licno uverenje.

 

No, mani to, odgovori mi koji je motiv da se veruje u pristrasnost sudija Partizanu?

Pukl je jedan od najboijih sudija u EL. Ovaj tip sto drzi tezu da treba napustiti Aba ligu da Slovenacke sudije ne bi prismrdele EL ocigledno o kosarci ne zna mnogo. Ta Slovenija nije nista manje kosarkaska zemlja od nas. To sto se ne razbacuju ovako bahato narodnim parama pa Olimpija ne moze da dogura dalje od EK, to je jedna stvar, ali ne zaboravite gde su kao reprezentacija i protiv koga su upravo uzeli zlato na EP.

 

Isto tako se slazem da se pre moze verovati u postenje jednog janeza kao sudije nego li Srbina, Hrvata ili Montenigera.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...