Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Geronimo said:

Rogavopulos je igrao pre Vitorije u Patri i Denizliju. Ima 22 godine, nije vanserijski talenat, ali vec smo mi Srbi previjali guzicu posle njega, a i ima neke kvalitete - sut i size na prvom mestu, a deluje da ima i radne navike. Ok, momak je udario u zid na ulasku u EL, ocekivano. I protiv nekih levata ce ga prevazici 🙂 .

Al tako to ide, trazis neke momke koji imaju neke dobre strane, dovedes nekog ko ima neki talenat, pa ga razvijas, pa das sansu, pa napredujete, pa imate probleme, pa ima nada da ih prevazidjete, pa neki uspe i porobi... Bar znas da je sve borba, da ima mesta za rast, bar znas da neko ko ZNA misli, proba, pokusava.

 

A kod nas - beznadje.

 

Disklejmer - Rogavopulosa je mogla da skautira moja keva, ali mi sluzi kao primer.

Nasa taktika je da ne uzimamo macku u dzaku.

 

18 minutes ago, suptil said:

Prosle godine je neko bio na 4/9 pa je bio na dlaku od final 4. Istorija ce se ponoviti. 

 

Ovde godine je neko na 4/9, pa ce za biti na dlaku od 15-tog mesta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sokmeniki said:

Problem je da za razliku od Partizana ne vidim kod nas kako mozemo ista napredovati vise od ovoga. Tobi nikad bolji biti nece, njima je Smailagic napredovao drasticno. Yago je previse inferioran za El, kod njih je Madar napredovao i odigrao odlican plej of. 

 

Pa nama je Teo glavni igrac sa 36 godina, bez njega sve sve gasi u napadu, a ko zna koliko ce moci on izdrzati u ovom ritmu.

 

Jednostavno ova selekcija ove godine je jedna od najgorih u istoriji Evrolige gledajuci u obzir raspoloziva sredstva kako su utrosena.

 

Bolje da ne citiram sta su oni pisali u ovo vreme lani, nakon 9 poraza u 10 utakmica, vecinu na jedan posed. O Madaru i Smajlagicu niko nije ni pisao , kao sto ni vi sada ne pisete afirmativno o Jagu, Lazarevicu, Tobiju i ostalima. 

 

Stanje nije idealno trenutno, ali cak i ovakvi rastimovani mi igramo egal utakmice u gostima, isto kao i Zelimir lani. 

 

Mogli smo obe utakmice da dobijemo, ali doslovce, pa bi sa 6 7 sve drugacije izgledalo, kao sto su i oni lani mogli da dobiju Baskoniju i ASVEL u gostima i jos neke utakmice, ali nisu. 

 

Kosarka i sport je to, mante se kritikovanja, jos nije vreme za to. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tobi i dejan davidovac su dva najvece olupine koja su igrale u zvezdi, a primaju 1.5 mil zajedno, onaj koji je mislio da je ovo ok i da ce da funkcionise taj je slep kod ociju, ova sezona je gotova, cak ni mali topic nece da bude dimna zavesa nego zeli da ostane u megi do kraja sezone, onaj na celu kluba je totalno pogubio konce i ovde nazad nema, ostaje nam da dodjemo u halu i da VRATIMO KLUB U SVOJE RUKE!! BUDITE SE

Link to comment
Share on other sites

I da smo dobili, ne menja utisak… igramo vasarsku kosarku. 
bice tu i lepih pobeda protiv favorita, ali ove sezone necemo igrati sampionsku kosarku i necemo biti ozbiljna ekipa. 

Dejo je unapred upisivao protiv ekipa koje su igrale kao mi sada… EA7 ili Makabi… a sad smo mi to postali.

 

A i Jani se uklopio, kao da menja da se nikome ne zameri, a ne da vodi utakmicu. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Лука Митровић прво полувреме 0 поена промашена 4 зицера и лоша игра, чим је он у другом полувремену почео да погађа дигли смо се наша игра доста зависи од њега кад већ од ултра скупих појачања нема ништа. 

 

8 поена

7 асистенција

16 скокова

 

Браво мајсторе сваки динар који узимаш си оправдао. 

Edited by СамоТи3
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kad vidiš da ti je "domaca osnova" glavna na parketu, onda vidiš kakav si raspad od stranaca  doveo.

A posto je domaca osnova glavna uz duzno postovanje pojedincima poput ( Mitrovica),  mi smo bas tu gde treba da budemo. 16 mesto.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Сад је већ осећај да гледам једну те исту утакмицу целе сезоне крену да нас газе од старта па се на полувреме иде са 10ак разлике, после то стигнемо чисто да се понадамо и онда обавезно изгубимо.

Недовић катастрофа данас, Давидовац бескористан, Јаго ничему не служи. Онолико промашених зицера се не виђа ни код мене у крају на баскету. Одбранити можемо само ако Лазић неког ухапси или противник случајно промаши/изгуби лопту срећа па је та одбрана јача страна Грку па тако смо 80+ поена примили само на 7 од 9 утакмица од кад је ту. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Bolje da ne citiram sta su oni pisali u ovo vreme lani, nakon 9 poraza u 10 utakmica, vecinu na jedan posed. O Madaru i Smajlagicu niko nije ni pisao , kao sto ni vi sada ne pisete afirmativno o Jagu, Lazarevicu, Tobiju i ostalima. 

 

Stanje nije idealno trenutno, ali cak i ovakvi rastimovani mi igramo egal utakmice u gostima, isto kao i Zelimir lani. 

 

Mogli smo obe utakmice da dobijemo, ali doslovce, pa bi sa 6 7 sve drugacije izgledalo, kao sto su i oni lani mogli da dobiju Baskoniju i ASVEL u gostima i jos neke utakmice, ali nisu. 

 

Kosarka i sport je to, mante se kritikovanja, jos nije vreme za to. 

 

 

Mislim da je ovo jedna od najvecih zabluda u vezi ove ekipe.

 

Mi prividno igramo egal utakmice ove godine, a pod prividno mislim na cinjenicu da osim Zalgirisa, u sve i jednoj utakmici smo zaostajali duboko i na kraju tek stizali prednost i nijedna nije bila realna da se dobije.

 

Partizan je npr. vecinu vremena vodio protiv Baskonije, protiv Olya skoro cijelo drugo poluvrijeme i to dvocifreno pa su izgubili obe.

 

Ovaj nas egal traje do prvo sledeceg napada protivnika kada rutinski dignu sa +2 na +5 itd. Kao sto je to bio slucaj na kraju 3 cetvrtine.

Edited by Sokmeniki
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Samo Dejo Zvezdu spasava, to je taj prirodni spoj, simbioza neustrasiva. 


Kao Jing i Jang, kao Dzek i Pot, kao Stanlio i Olio, kao Piksi i Dejo Savicevic, kao Pjana i Drula, kao Ziga i Pantelar, kao Savio i Kadu, kao Ninkov i Lazetic....

 

To je to, nista manje nista vise. 

 

 

 

Ne možemo ceo život provesti u očekivanju da će nas mama i tata Radonja izvaditi iz govana kad zaseremo.

Link to comment
Share on other sites

Kada je Radonjić sada već davne 2017. održao čuvenu konferenciju na kojoj je govorio o dugovanjima, klub kome je doneo 9 trofeja za 4 sezone, polufinale EC, top 8 EL i do sada jedinu sezonu EL u ovom formatu gde smo imali pozitivan skor (16-14), i borbu bukvalno do poslednjeg kola za top 8, mu se "zahvalio" na svemu urađenom tako što je sproveo opštu hajku na njega u medijima da navodno "ruši klub" takvim istupima, a bilo je toga i na forumu od strane zaslužnih članova nadzornog odbora. Drug predsednik centarfor je tada raspustio celu startnu petorku, napravio ekipu po svom ukusu, postavio Alimpijevića i dobio po nosu od EC Budućnosti.

 

Po povratku Radonjića krajem 2020. u jednom gostovanju na pitanje upravo o tom sukobu, Čović je dao izjavu u fazonu da se neke stvari o poslovanju kluba ne iznose u javnost.

 

2022. Radonjić ponovo odlazi, ovog puta ne priča o dugovanjima, već to zanimljivo radi Čović. Opet gospodin "50 godina" raspušta celu petorku. Nakon što je u julu/avgustu 2022. pričao da pare nisu problem, i da su ponude Zvezde i Barse za Kalinu bile "tu negde", u aprilu 2023. lik bez blama izjavi da su za sezonu 2021/22 dugovali 5 plata, pa zato nisu zadržali najbolje igrače iz te sezone. Izgleda da kada on priča o dugovanjima, to nije rušenje kluba. Bukvalno je u stanju da 5 promeni priču u roku od 7 dana.

 

Greška je napravljena, ali ne sada, čak ni prošle sezone. Lik je morao biti najuren još te 2017. , kada je dežurni krivac bio trener koji je javno rekao da je car go.

  • Like 19
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko bi to značilo totalni reset, dižem sve četiri noge za brejk Albe u Areni.

 

Trenutna garnitura dokazano nema srama ni obraza pa bi valjda otišli samo u slučaju totalne katastrofe što poraz od Albe u Areni svakako jeste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...