Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, Bax said:

 

"Nejpir je prethodnog leta došao u redove kluba sa Malog Kalemegdana kao najveće pojačanje, a dosad su njegove partije u Zvezdinom dresu veoma oscilirale."

 

Ja bih rekao da su mu partije prilicno konstantne.

Edited by John Terry
  • Like 6
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

Šabaz Nejpir je potpuno odsutan. On je samo fizički sa timom. Uglavnom sedi sam i gleda i jednu tačku. Pre početka drugog poluvremena nije šutnuo nijednu loptu na koš, swmo je ušao u halu 45 sekundi pre početka i seo na klupu. Po završetku utakmice družio se sa porodicom Brendana Dejvisa.

 

Pored novinara je samo prošao (da bar nekoga prođe) i odbio je da da izjavu. Na kraju je toliko zaboravio na pojam o vremenu da je Nebojša Ilić morao da izađe iz autobusa i da ga povede jer su ga svi ostali uveliko čekali da krenu u hotel. To je trenutno stanje Zvezdinog najvećeg pojačanja. Na treningu su svi obučeni isto osim njega koji je bio u trenerci koja čak nije ni Zvezdina.

:classic_ninja: :classic_ninja: :classic_ninja: :classic_ninja:

 

Zvezdina španska sela

  • Tuzno 3
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ma daj jebote...

Sta? Mozda se stvarno povredio, ali u kontekstu cele price je sve ovo komedija. Ili mozda mislis da kurcobolje nije bilo kod njega, nevezano za ova leđa sada.

Jbt, da on izadje i kaze da ga mrzi da igra i da ga zabole uvo, nasli bi se ovde neki koji bi ga branili i rekli da nije tako mislio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Sa merakom napisao Darko Plavsic. :S

Kad bi ovakve analize pravio i za domace bilo bi uredu. Ovako je bezobrazan.A i vidim sprema se narativ kako bi ga silbovali.

Da, šilbovaće ga zbog trenerke, neće zbog sramotnog pristupa obavezama.
 

Ali ajmo se baviti tim ko je napisao, ne šta je napisao.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Sa merakom napisao Darko Plavsic. :S

Kad bi ovakve analize pravio i za domace bilo bi uredu. Ovako je bezobrazan.A i vidim sprema se narativ kako bi ga silbovali.

 

Ah, pa ovakav plaćenički tekst je bio i na dan kad je Duško popio nogu. Da ne zaboravimo.

 

A i ostatak teksta je zli preplaćeni stranci bla bla nisu se poistovetili sa klubom.

 

Nek je i tako. Ako su preplaćeni (btw, kako Darko to zna?) šta su onda Deda za 700k ili Kuzmić ili Despot ili ko već sve ne. Pička ti materina baš. 

 

I onda mi to bude glavni utisak teksta a ne ovo oko Šabaza, koji je očigledno u nepopravljivom kurcu. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Ali ajmo se baviti tim ko je napisao, ne šta je napisao.

 

Pa možemo i to.

 

Quote

Taj nivo nezainteresovanosti je teško dostižan ali utisak je da se ni ostali Zvezdini stranci nisu baš poistovetili sa klubom. Oni profesionalno odrađuju svoj posao za koji su preplaćeni ali nisu spremni za neki dodatni napor koji navijači u Srbiji generalno očekuju od inostranih pojačanja.

 

Šio mi ga Đura.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Sta? Mozda se stvarno povredio, ali u kontekstu cele price je sve ovo komedija. Ili mozda mislis da kurcobolje nije bilo kod njega, nevezano za ova leđa sada.

Jbt, da on izadje i kaze da ga mrzi da igra i da ga zabole uvo, nasli bi se ovde neki koji bi ga branili i rekli da nije tako mislio.

Ne Berti ocigledno je da se povredio protiv Valensije i da je nekako izgurao IIp ali covek koji je doziveo dosta povreda pre ove sezone. Ali dobro ajde da se sprdamo i teramo segu jer se radi o liku koji nije zadovoljio i koji je u kanalu sa svime.

 

2 minutes ago, NMX said:

I onda mi to bude glavni utisak teksta a ne ovo oko Šabaza, koji je očigledno u nepopravljivom kurcu. 

Ni meni se ne svidja kako deluje Shabazz i jasno mi je da je u kurcu samo mi smeta taj narativ gde se kod njega to istice i tipa zli Shabazz ne ispunjava obaveze za koliko je placen ali eto Deda ispunjava npr. A Deda je placen isto puno za njegov kvalitet.

 

Ali sve vidim kako se potencira to placen i sav ovaj narativ i kako se sprema polako scena za Silbovanje kako bi ovako besna Zvezdaska raja sa pohvalom prihvatila to. Jer eto Shabazz nosi pogresnu trenerku i kasni na bus.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa generalno i nacin na koji se povredio samo govori da glavom nije dovoljno na terenu. Nikakav jak udarac i ukocila ledja, da je bio zategnut i spreman na udarac ne verujem da bi se to desilo.

 

Sto se tice Plavsica u pogledu a i u tonu u kom govori se jasno vidi i cuje isfrustriranost zivotom. Jako pakostan i bedan tip.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...