Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Ako je tačna vest da je Hanga out duže vreme, možda i do kraja sezone, to znači da je on završio kod nas? Ja se nadam da će njegova kolena izdržati makar plej of ABA lige, koja nam je sad prioritet, jer se ponovo ne ložimo na plej of EL. 

 

Odakle info? Ne pratim nešto previše pa ne znam.

Neverovatno, delovalo mi je veoma benigno.

 

Sad kad se komšije kompletiraju a mi smo "zadovoljni trenutnim rosterom" ima se orjentišemo na kup Slavice Ćukteraš.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Odakle info? Ne pratim nešto previše pa ne znam.

Neverovatno, delovalo mi je veoma benigno.

 

Sad kad se komšije kompletiraju a mi smo "zadovoljni trenutnim rosterom" ima se orjentišemo na kup Slavice Ćukteraš.

Ja sam cuo da ga nece biti makar do kraja godine. 

Takodje da nismo na trzistu, da trenutno o pojacanjima ne razmisljamo. 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc onaj grobarski Telesport drzao space na tviteru odslusa prvih 20 min. i reko lik iz Telesporta da je bio izbor izmedju Shaqa i Jogija Ferela i da je navodno Shaq hteo da dodje ali da se ZOC odlucio za ovog… Sto znaci da je bio otvoren za evropu i da mi isto ocigledno nismo hteli da ga dovedemo sto verovatno i potvrdjuje da nismo na trzistu… Naravno ako nisu lagali.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Sinoc onaj grobarski Telesport drzao space na tviteru odslusa prvih 20 min. i reko lik iz Telesporta da je bio izbor izmedju Shaqa i Jogija Ferela i da je navodno Shaq hteo da dodje ali da se ZOC odlucio za ovog… Sto znaci da je bio otvoren za evropu i da mi isto ocigledno nismo hteli da ga dovedemo sto verovatno i potvrdjuje da nismo na trzistu… Naravno ako nisu lagali.

 

Pa nemamo pare jer plaćamo igrače FMP-a. Partizan nema tu omču oko vrata.

  • Like 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Nama treba Kinzi Miler, prvi na 2 drugi na 4

 

Bem ti, zamisli ovaj roster sa ta dva igraca (iz tog perioda, ne danas) i bez ovih domaćih olupina. Leleee

 

Nego, da mi olupamo Armani večeras i sa tim domaćim olupinama, da ZZ uđe na po par minuta, i da Despot da najbolje od sebe da svede Mirotu na neki pristojan skor.

 

Dobijamo večeras!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Ako je tačna vest da je Hanga out duže vreme, možda i do kraja sezone, to znači da je on završio kod nas? Ja se nadam da će njegova kolena izdržati makar plej of ABA lige, koja nam je sad prioritet, jer se ponovo ne ložimo na plej of EL. 

Pa nema Hanga problema sa kolenima vec sa jednim kolenom, nakon mehanicke povrede tj udarca.

Iz ovoga sto pisete covek bi pomislio da je Hanga Kemba Voker.

 

Borac je Adam, profesionalac, bice on na parketu brzo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Nenadd said:

Pa nema Hanga problema sa kolenima vec sa jednim kolenom, nakon mehanicke povrede tj udarca.

Iz ovoga sto pisete covek bi pomislio da je Hanga Kemba Voker.

 

Borac je Adam, profesionalac, bice on na parketu brzo.

 

Kako znaš da nema problema sa kolenima? Hanga ima 34 godine, istoriju povreda, beskompromisan borac, koji se nikada nije štedeo. Ovde jeste bio udarac u koleno uzročnik povrede, ali ne znamo stanje od ranije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

 

Kako znaš da nema problema sa kolenima? Hanga ima 34 godine, istoriju povreda, beskompromisan borac, koji se nikada nije štedeo. Ovde jeste bio udarac u koleno uzročnik povrede, ali ne znamo stanje od ranije. 

Pa bas zato sto ne znamo nema potrebe da se prica o tome kako ima slaba kolena, ili neku hronicnu povredu.

Igramo veceras, u solidnom smo ritmu, puna hala, nema potrebe da se mraci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Sinoc onaj grobarski Telesport drzao space na tviteru odslusa prvih 20 min. i reko lik iz Telesporta da je bio izbor izmedju Shaqa i Jogija Ferela i da je navodno Shaq hteo da dodje ali da se ZOC odlucio za ovog… Sto znaci da je bio otvoren za evropu i da mi isto ocigledno nismo hteli da ga dovedemo sto verovatno i potvrdjuje da nismo na trzistu… Naravno ako nisu lagali.

 

Da si ostao jos 10 minuta cuo bi i da je novinar rekao da je Zvezda izasla na trziste za beka, da ceka rasplet Fenera i Dorsija i da je vec poslala inicijalnu ponudu Dorsiju od koga je dobila pozitivne signale. Verodostojno ne, interesantno svakako da.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, fradler said:

Veoma dobra partija Dobrica veceras. Gle cuda, prijao mu je izlazak iz patika srpskog Lojda i vrlo zahvalno odradjuje ulogu 15-minutnog pomocnog osoblja koju ima u Virtusu.

 

Ove sezone u el: 71% za 2, 50% za 3.

Iz ovoga možemo samo da naučimo da neki naši igrači imaju mesta u EL i da mogu da budu vrlo korisni ako imaju pravu ulogu , pa ne treba pljuvati Mitra već upravu.

Evo vidimo i kod komšija da Avramović igra lošije jer igra previše 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Iz ovoga možemo samo da naučimo da neki naši igrači imaju mesta u EL i da mogu da budu vrlo korisni ako imaju pravu ulogu , pa ne treba pljuvati Mitra već upravu.

To treba da nauči onaj koji vrši selekciju i koji svake godine pravi sastav u kojem ti naši igrači dobiju ulogu koju mogu da imaju samo u njegovoj imaginaciji.

Evo sad ćemo da se čudimo što je Hanga povređen i što imamo manjak upotrebljivih igrača na spoljnim pozicijama, kao da to nismo znali još u julu kad je i taj što selektira tim najavljivao pojačanje na poziciji 2.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Da si ostao jos 10 minuta cuo bi i da je novinar rekao da je Zvezda izasla na trziste za beka, da ceka rasplet Fenera i Dorsija i da je vec poslala inicijalnu ponudu Dorsiju od koga je dobila pozitivne signale. Verodostojno ne, interesantno svakako da.

Pa nisu oni merodavni za Zvezdu za Partizan svakako jesu pa sam zato preneo ono za Shaq-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Poceo je da trenira, pa kapiram da je spreman za Efes sigurno jer to je za nedelju dana tek. (ako ne cak i za Krku u ponedeljak jer ce do tad odraditi jos par treninga)

 

IMG-20231124-082635.jpg

Rekao je Sferopluos posle Mornara da je Lazic krenuo sa treninzima, ali bez kontakta i da nije jos uvek poznato kada ce krenuti normalno da trenira i konkurise za 12.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nele said:

Sinoc onaj grobarski Telesport drzao space na tviteru odslusa prvih 20 min. i reko lik iz Telesporta da je bio izbor izmedju Shaqa i Jogija Ferela i da je navodno Shaq hteo da dodje ali da se ZOC odlucio za ovog… Sto znaci da je bio otvoren za evropu i da mi isto ocigledno nismo hteli da ga dovedemo sto verovatno i potvrdjuje da nismo na trzistu… Naravno ako nisu lagali.

Da li mislis stvarno da je telesport ozbiljan izvor informacija ako znamo kako je obojen.

JEs pored Jogi Medveda i Shaqa oni birali Jogija jer im je bolji fit a oni najgora odbrana.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Svi ce da se oporave do finala aba lige jer je to najbitnije. 

Jebi se, Covicu

Može on on da priča šta hoće, nakon ovoliko prodatih sezonskih i ovakvog interesovanja navijača za EL, neće ga spasti ni Topić, ni 3:0 u finalu ABA, ni apologete po društvenim mrežama, ako u januaru završimo sa ambicijama u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...