Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

36 minutes ago, stefan1 said:

Maggi, kao i jos neki novinari Italijanske Republike pisu da od Harisona u Milano nema nista, doduse nas nisu spominjali, ali i ja sam malopre isto nacuo da je u zavrsnim pregovorima sa nama. Da smo usli da boljom ponudom od Milana i boljom rolom…

Ajdeeeeeeee, kako bi nam samo znacio, ufff

Link to comment
Share on other sites

Još Harrison i Birch pa da Sferopulos krene sa treninzima. 
edit.  Ne dovodimo 4, Luka je prva opcija, navezbace malo šut i to je to. Davidovac ulazi umesto njega kad se umori i rokaj.

Edited by K.Dot
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

Dajte jos jednog pleja i jos jednog centra, sta vam tesko 😄

Koliko sam je gledao Harisona on je vise kombo 2 na 1, a Birc F/C, mada je u NBA igrao vise kao C.  Posto na trzistu nema krstene 4ke dizem obe ruke za Birca(ako je istina da smo u pregovorima). Sto se tice Harisona, ne znam koliko moze da nam pomogne odmah, pogotovu sto mora da se privikava na Evropu, dok kod Birca to nije slucaj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, robespierre said:

Ne ide da jedan Đorđo Armani bude platežno sposobniji od Aleksandra Vučića. 

Samo što oni poštuju pravila, finansijski fer plej EL ... mi se ne obaziremo na takve stvari, navikli na kazne i suspenzije.

Šta nas košta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Što se tiče zdravstvenog biltena u sastavu neće biti Marka Simonovića, Branka Lazića i Adama Hange.

“Lazić ide od dana do dana, ali ne dovoljno da počne da trenira. Isti slučaj je sa Hangom koji ima problema sa kolenom.

Marko Simonović se oseća bolje, ali doktori i ja smo imali sastanak i odlučili da ga ostavimo u Beogradu sa ciljem da se ne pogorša povreda članka”.

 

https://meridiansport.rs/kosarka/janis-sferopulos-zvezda-barsa-izjava/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zemljoradnik said:

Može li neko u par rečenica, šta dobijamo sa Herisonom?

PS ako dođe ☺️

Harison je, i za NBA uslove, elitni defanzivac. Dobro zavrsava na obrucu sa obe ruke, nije los dodavac, ima lep izbacaj (lici na KC Riversov),ali i nekonstantan sut.

Vrhunsko pojacanje osim ako ne dolazi sa attitudom Kendrik Nana da je on tu glavni da resava u napadu.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...