Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Не бих ни о утакмици ни судијама ни о франкенштајну од селекције ни о било чему што се спомињало на теми.

Вјероватно не постоји тако говњива мотка какву је заслужује ова кошаркашка сподоба и незналица на челу клуба. Док год је ту, може буџет да буде и неограничен, неће бити напретка на озбиљном нивоу. Бахат, сујетан и не зна, нема горе комбинације. Тачка.

  • Like 23
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

 Nema spasa ovom timu, doselekcija bi samo jos para spucala a rezultat bi bio isti. U ostalom nije ni posteno, jer su nam domaci okupatori i Coviceve kombinacije pojeli i budzet i zauzeli mesto u timu. Treba pustiti Covica da se krcka u ovom sosu, dok ne ode iz kluba.

Ovo me jedino cini do meke mere srecnim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista je upitno kolika neznalica treba da bude neko i sastavi ovakav roster.

 

Iskreno Duska nisam mnogo zalio samo iz razloga sta je usao u EL sezonu sa ovim igracima, bilo da ih je sam izabrao, bilo da mu je neko drugi birao. To je zaista fejl preko koga se tesko prelazi. Busenje od strane Teodosica i ekipe je doslo samo kao posledica takve selekcije, i jbg sam pao sam se ubio.

 

Duska smo prezalili, dosao je Sferopulos. Nema mnogo prostora za manevar. Jedino sto moze je da javno hvali ove igrace koje ima, a od uprave trazi da mu se dovede ono sto nema. Ako uprava nadje pare i adekvatna 2 igraca, i Sferopulos precrta viskove koji ima koliko hoces, mozda imamo cemu da se nadamo.

 

Ako doselekcije ne bude, ostaje nam da probamo da uz sto manje negativnih emocija pogledamo evroligasku kosarku, Sferopulos ce da uzme svoj dinar bodreci ekipu koju ima, Shabaz ce da uzme svoj dinar nabijajuci brojke u garbage tajmu, Teodosic ce polako da ode u penziju u iluziji da je bio veliki igrac, verovatno do kraja sezone pogodi i neki bitan sut u nebitnoj utakmici.

Simonovic i Davidovac ce da uzmu svoj dinar pitajuci se kako oni 2023. godine igraju Evroligu i to je to. 
Svako od njih i treba da uzme svoje dinare jer im to sleduje po slovu ugovora koji je neko potpisao sa njima.

 

Ostaje samo da onaj ko je spojio u jedan tim Shabaza, Yaga, Tea, Nedovica, Davidovca, Simonovica, Mitrovica i Tobeya i tako stvorio najmeksi kolektiv ikada vidjen na sportskim terenima preuzme odgovornost i ode na smetliste istorije, ali to nece ici lako.

 

i da, pisao sam live temi

 

PREUZIMANJE PIKA U 5 . SEKUNDI NAPADA?!?!? 
 

i tako 20 napada zaredom…. Horor

Edited by bosMan_jr
  • Like 12
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze Janis da je njegova odluka da Joel ne igra.
I on počeo da nas jebe, a tek je došao. Rutinski gubi protiv nikad goreg Partizana bez najboljeg igrača.
I sad kao njegova odluka što nam najbolji igrač u našoj jadnoj i bednoj predstavi nije igrao 4/4 i dok nas je Kaminski punio rutinski.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kazu ljudi da ako radis istu stvar na isti nacin i ocekujes drugaciji rezultat da si lud. 
E ja sam do sada bio lud, evo nekih sigurno 15 godina, od sada vise necu. Ne pisem zato sto smo izgubili Derbi drugi put u par dana, svakako nismo bili domacini, tako da nisam puno ni ocekivao, nego zbog nacina igre. 
Potezi uprave, nacin igre u poslednjih par sezona, ne utakmica, me navode da dok se uprava ne promijeni, ne rijesi pitanje pleja, dvojke i cetvorke, ja utakmicu necu upaliti. Jeste mnogo sam uradio sa tim sto necu gledati jer drugacije nista ni ne mogu da uradim. Nisam u Srbiji pa da mogu da se derem "Uprava napolje", a kako vidim ni vi koji ste tamo necete smjeti jer u ovoj drzavi je postala normala da te pojede mrak ako ne radis kako treba. Ili ako te ne pojede mrak jer vas je puno, onda vas smanje u prenosu. 
Hvala mnogo predsjednice (mislim na Covica) na finansijske vratolomije pocetkom prethodne decenije, da nije tebe, vjerovatno bi se neki radovali da su jedini kosarkaski klub na Balkanu koji je Makabizovan, ali doslo je vrijeme da se rastajemo. Moze se reci da te je kosarkasno znanje dovelo do toga. Ono sto ti zamjeram su zarada na Skorcianidisu, stomacni problemi Gala Mekela, Pero Antic, Marko Keselj, Miroslav Raduljica, Stefan Markovic, Milos Teodosic (Pefi i Teo ne jer su losi igraci, nisu, nego razlog zbog kojeg su dvedeni), Nemanja Bjelica (sada), Nemanja Nedovic (puno za 24% za 3),  Filip Covic, Dusan Alimpijevic, Vladimir Jovanovic, Dragan Sakota, tjeranje Sase Obradovic a sa druge strane njegovo spektakularno dovodjenje, tjeranje Duska Ivanovic nakon 4 kola, mijesanje u selekciju svakom treneru, sve ono oko Fakunda Kampaca i jos mnogo toga.
A sad adiiio... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

Da mi sačekamo malo pre nego što Šabaza najurimo; ja sam mnogo zadovoljniji njegovim večerašnjim izdanjem nego onim iz EL derbija (tu je bio baš užasan) iako je ovo i dalje dosta ispod nivoa na kom on treba da bude.

Do polovine 3Q je bio jos gori od tog nivoa sa EL. I onda je krenula njegova renensansa...Bas cudno...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Da mi sačekamo malo pre nego što Šabaza najurimo; ja sam mnogo zadovoljniji njegovim večerašnjim izdanjem nego onim iz EL derbija (tu je bio baš užasan) iako je ovo i dalje dosta ispod nivoa na kom on treba da bude.

Ma nema od teranja Sabaza/Tea nista iz vise razloga, sto finansijskih, sto hijararhijskih. Da su oba kriminalni za sada, kriminalni su. Bazz je klasicni amer lelemud kojeg mrzi da se cima sve dok ne bude za samar i razlika se ne popne na 20. Onda krece punjenje kolona i na kraju ko nije gledao moze da pomisli da je bio najbolji. Njemu prevashodno trebaju da se predoce neke stvari, ocekivanja i pre svega da mu se definise uloga. On da plese kako Sferopulos svira a ne obrnuto.

Teo je Teo tu nema pomoci. 

Link to comment
Share on other sites

Bila jednom jedna reklama o bezbednosti u saobracaju. Tipa lik vozi svoje malo dete na zadnjem sedistu, ne gleda desno dok se ukljucuje u ulicu i u tom trenutku se kadar usporava, staje. Vozaci dva vozila izlaze iz svojih automobila, i ovaj sto ce upravo za par sekundi da mu u realnom vremenu ubije dete tesi oca koji moli i place ali se tragedija ne moze izbeci.

 

E tako se ja osecam sad. Kumim, molim, placem, vidim sta ce da se desi, kakve igrace dovodimo, kakav pobacaj od rotacije pravimo, ali nemocan sam, ne mogu nista osim da nemo posmatram i cekam poraze. Svi smo ovo videli i znali da ce da se desi. Svi.

Evo je reklama

 

 

Link to comment
Share on other sites

To je i jedino sto se moze zameriti Dusku. Morao je da izadje i da kaze kao Skariolo ja ovaj tim nisam u potpunosti birao 2, 3, 5 igraca su mi nametnuta i zbog toga ne mogu da prenesem svoje ideje na teren i podnosim ostavku.

Mislim da ne postoji navijac Crvene Zvezde koji ne bi stao uz njega osim naravno doktorovih miniona a dr. Frankenstajn bi do sada vec bio najuren iz kluba hovnjivom motkom.

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Do polovine 3Q je bio jos gori od tog nivoa sa EL. I onda je krenula njegova renensansa...Bas cudno...

Ma jasno je da Šabac ima mana, pogotovo u segmentu nedostatka krvavokolenašenja - više sam se osvrnuo na naše trejdmark nestrpljenje gde se teraju treneri i igrači već na početku sezone.

 

(Čović treba da se tera, on je za razliku od ostalih nakupio dovoljno staža.)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Cekajte, nisam ispratio, na osnovu cega je donet zakljucak da je Teo pokazao Dusku vrata..?

Mnogo smo loši pa se traži devica da se žrtvuje bogovima.

 

Teo nije baš devica u horoskopu ali je makar riba.

 

Edit: sad vidim da je Duško devica, tako da je to već odrađeno. Zevs, Dajbog i Odin su na potezu.

Edited by Smrtokapa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/nejpir-pokusavam-da-pomognem-ne-promasujem-namerno-suteve-izaci-cu-iz-ovoga-jaci/465619?fbclid=IwAR2n0t49CEpllNGY3DaTafAFBYYLTFxnEn3PSTJu3V7Wm6EyClsWFZqzYsw

Imam osecaj da je Sabazu stvarno krivo,pruzio bi mu jos jednu sansu ali se na nekima bas i ne vidi da im je krivo.

Prastajte za ovakav link

Edited by Nini3112
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Cekajte, nisam ispratio, na osnovu cega je donet zakljucak da je Teo pokazao Dusku vrata..?

 

Na osnovu informacija insajdera koji se već godinama blamiraju na ovom topiku.

 

A pošto to odgovara trenutnom narativu većine onda se ta informacija uvažava iako potiče iz nepouzdanog izvora.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...