Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 minutes ago, Igor_ said:

Sta nam tacno znaci pobeda u ponedeljak? 

Mnogo više nego ova večeras po meni. Prošle godine smo startovali sa 1-6 i bili konkurentni za TOP8, a +2 u Aba ligi i to brejk na gostujućem terenu vredi mnogo više nego ova utakmica večeras.

 

Osim ako nisi očekivao na početku sezone da je ova ekipa kadra da osboji EL...onda jbg 😐

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ја као велики теољуб кажем да нас је он продао вечерас, а пре тога их је Шабаз вратио у игру, али шта сад нећемо их убити. Гедраитис се није појавио ни на једном гостовању. Боломбој, Јаго, Митровић свака част. Ханга након катастрофалног почетка одличан. Четворка мора да стигне колико до викенда.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Preko Šabaza i Tea su nam direktno dali najmanje 25 poena a njihovom zaslugom još po desetak. Šabaz je izgubio sedam jebenih lopti. Koji je to level nesnadjenosti u postavljanju napada. Traži blok na 8 metara od koša...? Osam li ti tetke bezobrazne. Baca živu loptu u ruke igrača Partizana i nema nikakve gestikulacije ili promene grimase na licu...
Isplatite Dedu, dajte četvorku i beka i nek neko izšamara ovog dvomilijunaškog pozera...saraniće nas ovakav lelemudav do januara.


  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zeljko zakucao Pantera kada je bio u kanalu, a ovaj zalizani zakucava jaga na klupu iako nije imao nijednu izgubljenu loptu na mecu i onda ga vraca na -3 zaprotivnika.Teodosic i Sabaz su glavni problem ove ekipe a ne treneri

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ABA derbi je bitan možda čovićevim botovima, da pravdaju novi raspad u EL i oproštaj u decembru sa manjkom sreće ili šta već. 

 

Btw tu će KKP biti pod manjim pritiskom i očekujem lakšu pobjedu ali kao što rekoh, nebitan meč. 

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Kao i Tea🤣

Teo nema trunke poštovanja prema treneru, suigračima i klubu. Rekoh ja gotovo je sad će hero airball i tako i bilo. I to dva samo što je kod jednog bio srećom faul. Još ako dođe Bjelica koji je još gori u bjesomučnom ispucavanju trojki sa jedva 20 posto, sezona je gotova. Trener dobro vodio meč. I Rokas neopravdano kritiziran, nije bila ni jedna akcija za njega u zadnjoj četvrtini,a čovjek se baš dobro kretao.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Sector said:

 

Imamo 1-4 i vrlo izvjesnih 2-7 ili 1-8 sa 12 mil budzetom ali nekima je ovo super sve samo su forumaši nepristojni. 😄

 

Mornar bi imao ovakav skor. 

Tacno je, Mornar bi imao ovakav isti skor jer bi verovatno druknuli raspali Asvel. 

Setio sam se i na koga me Statisticar podseca, isti je Pulen samo sa nekoliko puta vecom platom. Cak i onaj Nidam je slican, ali je on mnogo vise timski igrac.

Prednost u driblingu koristi samo za sut, saigraci ga ne zanimaju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Ovo nije skroz tacno, lepo smo delovali sa Jagom, fino je povezivao redove.

Bio je ok za razliku od nekih prethodnih utakmica, ali ni blizu Teodosicu koji bukvalno sve poveze na terenu i sa njim svaki igrac deluje smisleno na parketu. Desi mu se po koja izgubljena lopta, ali je utisak da mnogo vise lakih poena izmisli neocekivanim asistencijama. Prodao je u zavrsnici, sto uopste ne potire ovo prethodno sto sam napisao. Jago do ovog meca nije licio na ozbiljnog igraca, a Sabaz nije kliknuo ni sa jednim saigracem iako igra pleja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veci problem od ovog poraza je sta dalje...

Jako kompleksna situacija i nekako svake sezone uspevamo sve brze i brze da se oprastamo od te Evrolige i da narod izgubi zelju i taj famozni "hajp" oko kosarkaskog kluba.

 

Znam da zvuci malo bzvz sta cu reci, ali za ovih 5 godina koje zivim u bg i potrosenih 150 hiljada na sezonske i brdo vremena na Zvezdu, a da ne pricamo o juranjavama s posla da se stigne na mec... ocekivao sam ipak malo vise  na neki nacin od kluba da dobijem.

 

Makar jedna sezona kao Partizanova prosla bila bi dovoljna.

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos je dobro spremio utakmicu i vodio istu. Srezao je rotaciju na 9 igrača i izvukao maksimum iz ovog rostera. Očigledno je vidio da nemamo pravo četvorku, pa je kombinovao petorke sa dva centra, najčešće su to bili Mitrović i Bolomboj. Mi smo izuzev 1/4 i poslednjih 5 minuta odigrali odlično. I odbrana je bila jako dobra za naše standardne. Sad se svi vataju za Jaga, a ovo je bukvalno prva utakmica u kojoj je Jago dobio veći prostor. Odigrao je extra minute. Sferopulos je toga sigurno bio svjestan, ali je na kraju vratio Šabaza i Teodosića da privede utakmicu kraju, a ovi su mu uzvratili povjerenje tako kako su mu vratili. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Davidovac +- 18 covece. 

Rokas isto nesto slicno.

 

Mozda za pocetak stvarno da se krene sa njim van 12, ocigledno je da ne ide.

 

U svakom slucaju, ako ovo Jagovo veceras nije bio incident, mislim da stvarno imamo cemu da se nadamo.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mile1 said:

Zeljko zakucao Pantera kada je bio u kanalu, a ovaj zalizani zakucava jaga na klupu iako nije imao nijednu izgubljenu loptu na mecu i onda ga vraca na -3 zaprotivnika.Teodosic i Sabaz su glavni problem ove ekipe a ne treneri

 

nije da sam gledao tekmu ali moram da primetim kako je jedna od primarnih zamerki dushku bila sto stavlja napiera na klupu "jer takav igrac mora da igra zavrsnicu (zasto zeljko ne ladi puntera)"

 

i vidi sad odjednom druga pravila

 

mozda si se ti slagao sa ladjenjem napiera kod dushka, pojma nemam ali to je vecinsko raspolozenje bilo

  • Like 17
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...