Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mi smo luzeri i to je kraj. Luzerski mentalitet je od kad igramo. Prosle sezone sam to napisoa i svi dizali drvlje i kamenje ovde. 

Gubimo dobijene meceve i vicemo "dobro je, nije bilo lose... " to rade fenjerasi a mi smo uvek to i bili. 

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To što doktor robotike iz Železnika zna o košarci taman toliko koliko je potrebno da se već drugu sezonu namešta na volej autolimaru iz Prislonice, te da najavljuje vrh u Evroligi pre nego što će se zakoprcati na njenom dnu, donekle je i očekivano, ali su za moju malenkost bila potpuno neočekivana tolika predsezonska nadanja u ovaj roster i overhajpovanja koja su stizala od pojedinaca koji su se upisima predstavljali kao pravi poznavaoci košarke.

 

Pa pošto je sve u očekivanjima i nadanjima, što pre očekivanja i nadanja kolektivno svedemo na razuman nivo, te bez predrasuda i biasa pogledamo iskreno, kao dečjim očima, u ono što naša srca i duše emituju dok posmatramo ovaj tim, lakše ćemo prihvatati ono što je neizbežno...

 

Naravno, sledeća stanica samozavaravanja bila bi ideja da smo, eto, izgubili samo na jedan posed, da će biti bolje kada nam sreća bude naklonjenija, da će neki novi igrač okrenuti sezonu...

 

Ali neće.   

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

I Hanga je bio odlican, porobio Pantera, prisutan svuda, doprinos i poenterski. Tobi manja uloga ali dobar. Mitrovic dobar u napadu kao i uvek, cak i defanzivno protiv Ledeja. Generalno su svi igrali dobro, 30 minuta odlicne kosarke, ali uvod u utakmicu i zavrsnica katastrofa.

Tobi je danas dao znake zivota, bice on brzo onaj stari

Link to comment
Share on other sites

Nazalost , jako tesko vece za sve nas Zvezdase.  Tim nema lidera, time nema hemiju, tim nema plejmejkera,time nema krilnog centra.

Jagu dati vise sanse , od Tea nista novo, to je on, celu karijeru je bio takav. Uzima nerezonske suteve, i vecina klubova su mu gubili. 

U klub treba da udju novi ljudi, sa vizijom,za mene Tobey je u velikom padu karijere. 

Sta reci , mnogo sam razocaran posle + 13  u trecoj cetvrtini.

Velike pohvale za Jaga,Bolomboja.

Davidovac je bivsi igrac, kao i Teodosic, smanjiti im minutazi, Davidovac veceras 20 minuta , 2 poena.

Najpier 7 izgubljenih lopti. Sramota sa kakvim pristupom je igrao. 

Previse promasenih igraca u timu. Totalno amaterski.

Edited by MishaZvezda1983
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Carl Johnson said:

Zato sto je ozbiljan sm**d od coveka, igra kao govno, a vi ga branite.

Slobodno napiši smrad, nemoj da se kriješ iza zvezdica.

 

Zašto je smrad od čoveka? Zato što je promašio šut i tri bacanja?

 

Odigrao je kao govno, poslednji minut. Pre toga je bio blizu maksimuma koji može da pruži u ovoj fazi karijere. Odlično organizovao napad, igrao pristojnu (za njega fenomenalnu) odbranu, borio se, skakao...

 

Razumem da su vruće glave, ali dajte malo samokontrole.

  • Like 17
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Slobodno napiši smrad, nemoj da se kriješ iza zvezdica.

 

Zašto je smrad od čoveka? Zato što je promašio šut i tri bacanja?

 

Odigrao je kao govno, poslednji minut. Pre toga je bio blizu maksimuma koji može da pruži u ovoj fazi karijere. Odlično organizovao napad, igrao pristojnu (za njega fenomenalnu) odbranu, borio se, skakao...

 

Razumem da su vruće glave, ali dajte malo samokontrole.

 

Bezveze trošiš energiju. Na žalost.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nejpir ih je svojerucno vratio u mec, a Teodosic nas je onda dotukao. Steta, ocekivao sam da nas rutiniraju, a zapravo smo nakon sasranog pocetka imali totalnu kontrolu nad utakmicom, dok nas nonsalantni placenik i cirkuzant nisu prodali.

 

Sudjenje odlicno. Kapa dole Bolomboju, vrhunski mec. Dobri su bili i Luka i Hanga, sasvim solidni Jago i Tobi. Ok je vodio Sferopulos, zameram mu samo sto Jaga nije vratio ranije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Retko kad je Teo pogađao u završnicama kad se lomi. Problem je što u takvim situacijama sve radi nekontrolisano, nema smirenosti kod njega da izgradi poziciju ili da iskreira za nekog drugog. Nema potrebe ni vređati, do tog finiša odigrao je dobru utakmicu, vratio nas u igru. Bilo je i mnogo dobrih stvari večeras. Pojedinci su pokazali da vrede, za neke, pogotovo oni od kojih to najviše očekujemo, verujem da će pokazati. 

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Nejpir ih je svojerucno vratio u mec, a Teodosic nas je onda dotukao. Steta, ocekivao sam da nas rutiniraju, a zapravo smo nakon sasranog pocetka imali totalnu kontrolu nad utakmicom, dok nas nonsalantni placenik i cirkuzant nisu prodali.

 

Sudjenje odlicno. Kapa dole Bolomboju, vrhunski mec. Dobri su bili i Luka i Hanga, sasvim solidni Jago i Tobi. Ok je vodio Sferopulos, zameram mu samo sto Jaga nije vratio ranije.

Ne pamtim bolje sudjenje protiv njih tamo, besprekorno. Narocito kad se setim nekih bravuri u ABA

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja sam citao po komentarima navijaca armanija, kad su se rastajali kd Shabazza da je on klasican placenik. Bas mi je ovaj poraz uzasno tesko pao, mogli smo sa ovom pobedom da preokrenemo mozda i celu sezonu u el. Sad ce protiv Bajerna da bude poluprazna arena 😒

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo da smo opet vodili 5 minuta do kraja 10 razlike i kao nebrojano puta ove sezone smo izgubili dobijeno.Nezasluzen poraz ili i zasluzen kako neko gleda na stvari. Rutinirali smo ih citavo vreme ako se izuzme prvih 5,6 minuta i onda gomila poteza kao da nam igraju dvadesetogodisnjaci a ne veterani sa ogromnim EL iskustvom.Tek sad ni u teoriji nema da dobijemo sl.derbi. Teo kriminalan, razumem zelju ali vazis za inteligentnog kosarkasa a celu sezonu u krucijalnim mometima postajes odron na obe strane terena. Yago izgledao duplo bolje od njega,Sabaz nije lider,odlican igrac ali nije lider. Bolomboj otkrovenje u napadu, ali profitirao je i od komsijske busne odbrane koja je izgledala na momente kao svajsarski sir. Mitrovic i Deda su vrv uz Simonovica najgori odbrambeni igraci u EL. One serije paljevine Avramovica u poslednjij cetvrtini su uglavnom zavrsavane kod mitrovicevog preuzimanja i 'zastite obruca'. Trazenje izmene koje je ucestalo u poslednje vreme ne treba ni komentarisati. Koliko bi nam ova pobeda znacila i koliko bi bila vazna za samopozudanje ne moze se recima opisati,a ovakav poraz moze biti jos kontraproduktivniji. E sada 2 i 4 su pod MUST, atletski orjentisane i defanzivno potentne.Hanga je danas krpio sve zivo ali ne mozes kada imas mnogo mekusaca u vidu Tobija,Dede,Mitra. Sferopulos je bio dobar. Ostaje zal i steta.Bili smo bolji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Лузерска екипа у којој све зависи од два-три егоманијака. Ту тренер мора бити егоманијак већи од свих, али и зналац, да би функционисало. Пошто тако нешто нећемо добити, од ове екипе нема ништа.

 

Ни сада, ни икада, а поготово кад се ломи за трофеје. Срећа у несрећи што је то јасно већ сад.

 

Здравље је најпрече од свега, нема смисла губити га на дебиле којима милиони капљу док се људима скраћују године живота.

 

Што би рекао Боки Миловановић, пријатно.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunovrat je krenuo sa onim sutem ZZ na nekih 4.30 do kraja kada je uzeo poludistancu bacanjem u stranu, mislim d aje tada bilo +9. Polse toga se Teo nadovezao. 

Steta, bas steta. Moramo pod hitno dobiti neku neizvjesnu zavrsnicu.

 

Yago sjajan. Bolomboj fantastican. Odlicne uloge i Hange u odbrani i Luke uopsteno. 

 

Vidio je Sferopulos i dobre i lose strane ekipe tako da ce mu itekako znaciti. Podrska.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

Slobodno napiši smrad, nemoj da se kriješ iza zvezdica.

 

Zašto je smrad od čoveka? Zato što je promašio šut i tri bacanja?

 

Odigrao je kao govno, poslednji minut. Pre toga je bio blizu maksimuma koji može da pruži u ovoj fazi karijere. Odlično organizovao napad, igrao pristojnu (za njega fenomenalnu) odbranu, borio se, skakao...

 

Razumem da su vruće glave, ali dajte malo samokontrole.

To sto sam napisao je moje misljenje o njegovom karakteru, nema veze sa igrom, koja je kriminalna.

 

Dosao je, iako je znao da ga trener ne zeli, niko ga nije terao da prica bajke kako nece doci u poznim godinama kada ne bude mogao da doprinosi, a uradio je bas to. Nije imao gde, potpisao je za masne pare, a raspada se, i na terenu i kao licnost.

Edited by Carl Johnson
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...