Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, kokodakalo said:

Lepo neko gore napisa 700k je ogroman novac, plus Davidovac i dodje se skoro do novca za koji igra Lesor koji je extra klasa i sa kojim Mitrovic ne moze u istu recenicu. 

 

To koliko je neko placen i da li je placen ispod ili iznad trzisne vrednosti nije merilo vrednosti igraca... vec je merilo vrednosti GM-a... 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

Iz tog razloga sto nije dobio ono sto je zeleo vec dobrim delom ono sto su drugi zeleli. Dobio je tezak buckuris i morao je da se snalazi i krpi, a Luka je jedini imao unutrasnju igru za kojom ova ekipa ovako sastavljena vapi. E sad koliko je Mitrovic za tu ulogu toliko smo dobro prosli u EL u prve 4. Ako imamo ambicije za Top 8 mi smo prosto morali dobiti bar jednu od dve na strani koje smo igrali, jer nema jos mnogo gostovanja na kojima mozemo traziti svoju sansu. Monako isto nije ekipa koju ne bismo trebali dobiti na svom terenu. Od 1-3 je mnogo gore saznanje da smo ih ostvarili u izuzetno laganom rasporedu. Lepo neko gore napisa 700k je ogroman novac, plus Davidovac i dodje se skoro do novca za koji igra Lesor koji je extra klasa i sa kojim Mitrovic ne moze u istu recenicu. 

 

Sve i da je dobio ono što nije želeo, pored Luke je na petici imao sasvim respektabilnu opciju (Bolomboja) koji je iz nekog razloga igrao na kašičicu. To se i pisalo ovde poslo skoro svake tekme, zašto Duško ne koristi Tobija i Bolomboja više.

 

Ali ok, hajde da okrenemo 10 strana pljuvanja Mitrovića, jer to još nismo videli na forumu...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Nije uredu slazem se da ga nazivaju Muka. Ali nije ni kaznjivo...Jbg ako to krenemo da kaznjavamo onda cemo morati svako vredjanje igraca da sankcionisemo.

 

Ja jedinom mogu da zamolim da se ti izrazi izbace iz upotrebe.

Ma taman posla da mislim da @Sector ili bilo ko treba da se kazni zbog toga jer nisam fan kaznjavanja za svaku glupost, samo mislim da Mitrovic nije zasluzio da ga ovde nazivamo svakakvim imenima i pritom optuzujemo za nesto za sta nije kriv. To je to

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Ma taman posla da mislim da @Sector ili bilo ko treba da se kazni zbog toga jer nisam fan kaznjavanja za svaku glupost, samo mislim da Mitrovic nije zasluzio da ga ovde nazivamo svakakvim imenima i pritom optuzujemo za nesto za sta nije kriv. To je to

 

Ma razumem te nisam ni ja za kaznjavanje...Ali ne mogu zabraniti ljudima da pisu, to sto pisu...Mogu samo da zamolim da se taj izraz iskoreni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ma razumem te nisam ni ja za kaznjavanje...Ali ne mogu zabraniti ljudima da pisu, to sto pisu...Mogu samo da zamolim da se taj izraz iskoreni.

Može jašta, vidiš kako se odustalo od nadimaka za Željka Obradovića, ovde kod nas sve može, i repati i rogari ... što gluplji to bolji.

  • Like 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ma taman posla da mislim da @Sector ili bilo ko treba da se kazni zbog toga jer nisam fan kaznjavanja za svaku glupost, samo mislim da Mitrovic nije zasluzio da ga ovde nazivamo svakakvim imenima i pritom optuzujemo za nesto za sta nije kriv. To je to

 

.

 

Naravno da nije zasluzio. Kad se o tome razmislja ili pise,.. ali kad gledas utakmicu to je drugi koordinatni sistem, i kad vidis kako razigrava protivnicku unutrasnju liniju ne  razmisljas o kosmickoj nepravdi zasto on ne igra ovoliko ili onoliko i zasto drugi ni to ne isporucuju...

 

Kad gledas utakmicu tu vladaju neka druga pravila nerazumljiva inteligentnom bicu, i dostupna su samo navijacu😀.... Zaista mislim da niko njega ne mrzi i ne krivi, tek kasnije shvatis da si istresao nos na pogresnu adresu..

 

.

Link to comment
Share on other sites

Sfero nije odradio dva treninga, a vec napravio mozda i kljucnu prednost za play off ABA lige. 

 

Znate i sami , batterfly efekat, jedan mali potez, dovodi do citavog niza desavanja na planeti. Covic je ustolicio Sfera, a to je dovelo do citavog niza desavanja, a jedno od toga je i pobeda Mege. Da je ostao Dusko, veliko bi pitanje bilo da li bi Mega dobila, mozda ne bi. Jer onda Zelimir, sigurno bar jedan deo svog vremena u spremanju utakmice sa Megom, ne bi proveo citaju vesti o smeni Duska, a to dalje dovodi do citavog niza desavanja. 

 

Sto se tice KKCZa, nema trenutno nista afirmativno da se istakne, igramo na autopilot i tako ce biti sve dok Sfero ne uzme avion pod svoje. Kad ce to biti , to se ne zna. 

Znam samo da je Dusko trener radnik i da je uradio jako dobar posao lani, sta se sve desavalo u ovoj sezoni, ne znam, jer nemam uvid u atmosferu unutar tima, a to je cini mi se kljuc svega, odnosi pojedinaca i da li se Dusku radilo iza ledja. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kankkunen said:

Može jašta, vidiš kako se odustalo od nadimaka za Željka Obradovića, ovde kod nas sve može, i repati i rogari ... što gluplji to bolji.

 

Tačno, od molbi nema ništa, tako da bi bilo lepo da osvane zvanična sugestija na topiku sa Obaveštenjima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Dusko said:

Nije uredu slazem se da ga nazivaju Muka. Ali nije ni kaznjivo...Jbg ako to krenemo da kaznjavamo onda cemo morati svako vredjanje igraca da sankcionisemo.

 

782578789c60ff95c9f9db701dfac609.gif

 

 

32 minutes ago, Don Dusko said:

Ja jedinom mogu da zamolim da se ti izrazi izbace iz upotrebe.

 

Onda ce se zaliti kako ih nisi lepo zamolio 😄 

 

11143511-2454-4091-a1f4-ea0b93081559_tex

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, ja nisam ni za kakvo vređanje. Ovde samo komentarišemo ono što vidimo na terenu. Luka ima tu komparativnu prednost u odnosu na Tobeya i Bolomboya u tome što ne mora sve da mu se servira na tacni, može nešto sam da izmisli na postu. S obzirom da bekovi nisu igrali naročito dobro možda je i logično što se spas tražio u takvoj opciji koja ne zavisi 100% od igre bekova pa je Luka imao zbog toga veću minutažu ali znamo svi da to nije recept za ostvarnje ambicija kluba, kako su postavljene i shodno budžetu koji je ulupan. Kritičari su oštriji i zbog toga što apsolutno nismo sigurni da su te domaće opcije bile želje stručnog štaba nego su vrlo moguće nametnute odozgo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic je platio cenu loseg prelaznog roka, u kojem je i sam učestvovao.  Ako nije onda je jos gore, jer je prihvatio da radi a da nije selektovao tim, i povinovao se covicu koji inace  voli da se pita za sve .

 

Kada je vec startovao sa ovim rosterom, kljucno pitanje za Ivanovića je zasto Bolomboj i Toby nisu vise korisceni, i zasto toliko poverenja u Mitrovica i Davidovca. 

Cini mi se da bi imali bolji rezultat da su prva dvojica vise vremena proveli na parketu, uostalom oba igracu su projektovana kao prve opcije.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

Kad smo kod merenja doprinosa prema platama, ko je za ovaj mesec dana opravdao u fulu svoj licni dohodak u CZ?

 

Nedović (ne verujem da ovo pišem). Nedović izgine svaku utakmicu, na jednoj izađe iz predostrožnosti - šta se pisalo ovde? Da je izmislio povredu jer buši trenera.

 

Sa kritikom Teodosića je ista priča kao sa Lukinom - on je imao iznuđeno visoku minutažu jer je prvi plej ekipe razigravao sebe umesto saigrače. Takođe jer je jedini bek, sem opet Nedovića, sa kojim su visoki imali bilo kakvu konekciju na terenu. Ali i on je bušio trenera. 

 

Za sve to vreme, najplaćeniji igrač ekipe ne igra ništa, ne isporučuje ni u skladu sa Lukinom platom a kamoli svojom - to se ovde spomene stidljivo u par upisa. Da ovog topika nema trebalo bi ga izmisliti, šta se piše iz dana u dan.

  • Like 16
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Kad smo kod merenja doprinosa prema platama, ko je za ovaj mesec dana opravdao u fulu svoj licni dohodak u CZ?

Gedraitis, i tu bi svrstao Nedovica...Lazic standardno korektan....ostali svi ispod nivoa.

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Slažem se da treba sankcionisati pogrdne nadimke za igrače. Nije u redu uopšte ali to dovoljno govori o dotičnima.

Znaci ja tebe sad u svakom upisu da zovem Sektor recimo nemac pojma to govorio o tebi a ne o meni?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Iako zvuči suludo da se stručni štab ne pita 100% za sastav tima, ako već mora da se nameću igrači ja bih da sam na mestu trenera rekao gazdi: "ok, daj mi ceo spisak tih koji moraju da budu u timu" i onda bih na osnovu toga birao regularna pojačanja. Ako već moraju da igraju Davidovac, Teodosić, Mitrović ili ne znam ko sve, onda bih birao ostala pojačanja tako da se ne dupliraju mane. Ovakav sulud način funkcionisanja kluba naravno smanjuje manevarski prostor stručnom štabu bar za 50% al jebiga makar otvoreno znaš na čemu si pa krpi se kako znaš i umeš.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

U pravu je Dame ovde, ajmo sada svi da seremo po Mitrovicu ( i da ga posprdno unizavamo ) koji za svoj kvalitet igra relativno pristojno jer nam ostali centri ne igraju kako se ocekivalo, delom svojom, delom trenerovom krivicom. I ja bih voleo da ga na terenu gledam 6,7 minuta, ali tu krivica nije na njemu.

 

Normalno da je u pravu, Luka se bori za sebe trazi sto bolji ugovor, ko ne bi?

Problem je iskljucivo u onom ko je to omogucio.

Luku necu nikad omalozavati ali pisem vec dve godine da sa njim kao bitnijim srafom nemamo gotovo nikakve sanse u El.

Pre par godina su reakcije na moje postove obicno bile smejanje ili sta god vec, sada vec ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...