Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Sto neko napisa ranije, nadamo se da ce grk oporaviti nas pnr.

Bice zanimljivo gledati ona njegova udvajanja na protivnickom pleju, odbrana bi trebala da bude jos cvrsca.

Sto se tice napada, ajde da se nadamo da ce sloziti kockice kao u korona godini sa Makabijem, jer ne ocekujem da ova ekipa moze da igra na izrazito mali broj koseva.

 

P.s sto se tice Birca, juce pre smene Ivanovica se pojavila info da ga zele komsije, tako da je moguce da Coki preko svojih botova dize cenu istom.

 

Cekamo informaciju koliko je trajao prvo trening 😆

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kontra said:

Ja sam fasciniran statusom koji je Ivanović stekao kod navijača Zvezde. Nit je imao rezultate, nit je Zvezda igrala dobru košarku. Al dobro, najbolji trener u ovom veku neko reče...

 

Sa druge strane Teo je govedo.

Naravno da nije najbolji trener u ovom veku ali mislim da je glupost izjaviti da nije imao rezultate i da Zvezda nije igrala dobru kosarku..
Posle 1-6 i kada su bukvalno svi otipisali ovu sezonu (makar sto se tice EL, a verovatno i ostalih trofeja), dolazi Dusko i svakom vraca veru u tim (koji je u to vreme krajnje ogranicen, bez Kampaca) i spasava sezonu.
Koliko je vratio veru svakom Zvezdasu govori to da i poslednja 2 kola u Pioniru kada nismo imali sansu za play-off bila je atmosfera u hali kao da igramo utakmicu za prolaz na F4. Na kraju zavrsava sezonu sa 2 trofeja i sa njim pobedjujemo prvi veciti derbi ikada u Evroligi i to na strani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

Da je Dusko izlovan incident moglo bi se ovako nesto napisati ali nije.

 

Pogrešno si me shvatio, što je objektivno gledano moja krivica. Uopšte nisam ovim postom pokušavao da se bavim mogućim (uzevši u obzir izvor te informacije to verovatno nije tačno) uticajem Tea na smenu Ivanovića.

 

Isključivo mi je bio zanimljiv fenomen ničim izazvane popularnosti bivšeg trenera medju navijačima. Ništa više.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

 

Da je Dusko izlovan incident moglo bi se ovako nesto napisati ali nije.

Pao, Himki, Beskitas godinu dana. Baskonija godinu i po dana skoro. Zvezda manje od godinu dana. Da nije mozda i do njega?

 

Jel postao rekorder sto se tice otkaza u Evropskoj kosarci? Pa ta mila i draga Baskonija koju dosta forumasa ovdje pratilo u vrijeme Duska mu urucila 2 otkaza. Kako to?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Pao, Himki, Beskitas godinu dana. Baskonija godinu i po dana skoro. Zvezda manje od godinu dana. Da nije mozda i do njega?

 

Jel postao rekorder sto se tice otkaza u Evropskoj kosarci? Pa ta mila i draga Baskonija koju dosta forumasa ovdje pratilo u vrijeme Duska mu urucila 2 otkaza. Kako to?

Dejan Radonjic x2, Sasa Obradovic?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Samo su pricali da je glavi krivac za svaki poraz, da tako vise ne moze, repata da ne kazem sta i ostale stvari.

 

Radonjicu je u sezoni sa Mekelom i Skorcijanitisom pruzena prilika da ispegla stvari, odradjena je doselekcijatm i tako to izgleda kada verujes u trenera (ili nemas slobodnu alternativu).

Ivanovica je, nakon sto je prosle sezone vadio kestenje i gurao pored njegovih brljotina, sa njegovim igracima, sutnuo nakon tri poraza i jedne losije utakmice u ABA, a tako se ne postupa prema treneru kojem verujes. Stvari evidentno nisu pocele najbolje ali ovaj tretman kako god okrenes ide na dusu kluba, odnosno onog koji vedri i oblaci, ma koliko ljudi zameralo Ivanovicu na ovom pocetku, jednostavno zasluzio je vise vremena.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milko Miller said:

Ja sam zadovoljan otkazom, samo je nedovoljno da samo trener leti.

+1

Samo mislim da je situacija maltene nepopravljiva.

Trebaju nam najmanje 2 ozbiljna igraca.

Spolja smo premekani i matori plus ozbiljan problem s organizacijom igre iako imamo tea i buzza.

A unutra krater na 4, plus 5 centara od kojih nijedan nije za startnog.

Kako uopste neko uspe da uradi ovo?!

 

Treba nam podhitno 2 igraca, skracivanje rostera, i definisanje rola i uloga uz dozu neophodne discipline.

Ja svakako nisam optimista, no da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zvezdale said:

Naravno da nije najbolji trener u ovom veku ali mislim da je glupost izjaviti da nije imao rezultate i da Zvezda nije igrala dobru kosarku..
Posle 1-6 i kada su bukvalno svi otipisali ovu sezonu (makar sto se tice EL, a verovatno i ostalih trofeja), dolazi Dusko i svakom vraca veru u tim (koji je u to vreme krajnje ogranicen, bez Kampaca) i spasava sezonu.
Koliko je vratio veru svakom Zvezdasu govori to da i poslednja 2 kola u Pioniru kada nismo imali sansu za play-off bila je atmosfera u hali kao da igramo utakmicu za prolaz na F4. Na kraju zavrsava sezonu sa 2 trofeja i sa njim pobedjujemo prvi veciti derbi ikada u Evroligi i to na strani.


I to ludilo sa nekoliko uzastopnih pobeda je trajalo dok se Vildozi igrala košarka. Kako je sezona odmicala, gubili smo od već otpisanih protivnika i igrali užasnu košarku. Nije Duško loš trener, ali kako baš u svakom timu ima nekog ko ga sabotira i kome se ne sviđa njegov stil? Daleko bilo da branim Čovića & co, ali se nadam da će ova promena da malo trgne ekipu. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Znači Čović je morao da dovede i preplati buljuk srpskih igrača, kako bi konačno izbušili Duška Ivanovića. Jer nije mogao sam da ga otpusti. :classic_laugh: Naravno, za 12h na beogradski aerodrom sleće novi trener.

 

Sreća pa se čovek javlja na telefon i da su tako brzo uspeli da se dogovore. Sve ovo se dešava u režiji glavnog srpskog negativca Miloša Teodosića, poznatog da nikad dosad nije uspešno sarađivao sa trenerima tvrdoglavim kao i on sam. 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

U ABA ligi je sjebao SVE, porazom od Cibone, tako da ne pravite od Duska nekog sta ti ja znam trenera, ima mnogo mana, ima i vrlina, ali generalno, Zelimir bi obrisao parket sa njim ove sezone. Ne znaci da ce i Grk da prodje nesto bolje, ali svakako se moralo reagovaati.

 

Uvek mi je zanimljivo kako se misljenje navijaca kreira, Dusko je od trenera koji je imao uspesnu sezonu postao trener koji je podbacio, a Zeljko koji ima slican start sezone kao sto je imao Dusko bi brisao parket sa njim, iako je seriju dobio 3:2 i valjda je odnos bio 5:5 na kraju sezone.

Podseti me na to kako je Radonjic obrisao pod sa Zeljkom kada je dobio 3:2 preokretom u poslednjih minut i po utakmice. 😄 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

 

Radonjicu je u sezoni sa Mekelom i Skorcijanitisom pruzena prilika da ispegla stvari, odradjena je doselekcijatm i tako to izgleda kada verujes u trenera (ili nemas slobodnu alternativu).

Ivanovica je, nakon sto je prosle sezone vadio kestenje i gurao pored njegovih brljotina, sa njegovim igracima, sutnuo nakon tri poraza i jedne losije utakmice u ABA, a tako se ne postupa prema treneru kojem verujes. Stvari evidentno nisu pocele najbolje ali ovaj tretman kako god okrenes ide na dusu kluba, odnosno onog koji vedri i oblaci, ma koliko ljudi zameralo Ivanovicu na ovom pocetku, jednostavno zasluzio je vise vremena.

Nemam informacije, ali sam siguran da Ivanovic nije sutnut zbog rezultata i igre nego jer nije mogao da vlada ovim timom i igracima. Kada pukne na relaciji trener-igraci tu tesko da moze ista da se ispravi. Covic je trpio i mnogo gore trenere od Ivanovica ne bi li dokazao da je njegova procena dobra.

Link to comment
Share on other sites

Hoćemo li se vratiti košarci, posle izliva ljubavi/mržnje prema predsedniku, treneru(bivšem), pojedinim igračima?

 

Da li neko može smisleno da napiše šta nam u košarkaškom, stručnom smislu može doneti Sferopulos, pošto su ostale (ne)košarkaške teme milion puta prežvakane i ništa se nije promenilo, niti će sad sa gomilom sličnih upisa.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, pierre van hooijdonk said:

 

Uvek mi je zanimljivo kako se misljenje navijaca kreira, Dusko je od trenera koji je imao uspesnu sezonu postao trener koji je podbacio, a Zeljko koji ima slican start sezone kao sto je imao Dusko bi brisao parket sa njim, iako je seriju dobio 3:2 i valjda je odnos bio 5:5 na kraju sezone.

Podseti me na to kako je Radonjic obrisao pod sa Zeljkom kada je dobio 3:2 preokretom u poslednjih minut i po utakmice. 😄 

Bilo bi 3-0, da nije bilo prekida u nezgodnom momentu, xexe

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Od danas vise nisam navijac ovog kluba, i tako ce ostati sve dok bitanga iz Zeleznika vedri i oblaci, dosta je njegovog bezobrazluka. Sezonsku sam poklonio prijatelju i ne nameravam ni na TV-u da pogledam i jednu utakmicu do kraja, cak im zelim i da izgube na svim frontovima, za Covica i njegove princeze (Nedovic, Teo) navijati necu.

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, oʞɐdoɐu nɾ said:


I to ludilo sa nekoliko uzastopnih pobeda je trajalo dok se Vildozi igrala košarka. Kako je sezona odmicala, gubili smo od već otpisanih protivnika i igrali užasnu košarku. Nije Duško loš trener, ali kako baš u svakom timu ima nekog ko ga sabotira i kome se ne sviđa njegov stil? Daleko bilo da branim Čovića & co, ali se nadam da će ova promena da malo trgne ekipu. 

Koga da trgne? Očekuješ da će Teodosic sa 37 godina napokon prekinuti da uzima trojke preko djoke? Da će Davidovac naprasno prekinuti da se sapliće o parket i izgubi 20 kg? Da ne pominjem ostatak ekipe koji takodje izgleda tragikomično.


Nismo doveli Gandalfa za trenera nego Sveropulosa.

Just now, nekoime123 said:

Koga da trgne? Očekuješ da će Teodosic sa 37 godina napokon prekinuti da uzima trojke preko djoke? Da će Davidovac naprasno prekinuti da se sapliće o parket i izgubi 20 kg? Da ne pominjem ostatak ekipe koji takodje izgleda tragikomično.


Nismo doveli Gandalfa za trenera nego Sveropulosa.

I da me "Teoljubi" ili kako se već ta religija zove ne shvate pogrešno on je samo mali deo našeg problema koji je po meni teško rešiv.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Od danas vise nisam navijac ovog kluba, i tako ce ostati sve dok bitanga iz Zeleznika vedri i oblaci, dosta je njegovog bezobrazluka. Sezonsku sam poklonio prijatelju i ne nameravam ni na TV-u da pogledam i jednu utakmicu do kraja, cak im zelim i da izgube na svim frontovima, za Covica i njegove princeze (Nedovic, Teo) navijati necu.

 

To ti je najpametnije, mislim na deo o negledanju utakmica, to ja radim odavno, ali nema potreba da se odrices kluba, Covic je samo prolazan lik, prati klub, ne moras da gledas utakmice, ali ne moras bas ni da ga se odrices zarad jednog lika koji i sam ne zna gde bije vise. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Koga da trgne? Očekuješ da će Teodosic sa 37 godina napokon prekinuti da uzima trojke preko djoke? Da će Davidovac naprasno prekinuti da se sapliće o parket i izgubi 20 kg? Da ne pominjem ostatak ekipe koji takodje izgleda tragikomično.


Nismo doveli Gandalfa za trenera nego Sveropulosa.


Pa najmanje 50 puta smo svi pisali da igrači nemaju jasne uloge, da se ne može predvideti ko će biti ni u 12, a kamoli u petorci, da nam se igra svela na prangijanje trojki, umesto da se forsira pik igra sa centrima. Pa ko je za to kriv? Šok terapija može da da rezultate, a i ne mora. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...