Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nema ovo veze s zivotom.

Pisem ovde nevezano kako ce se zavrsiti.

Ekipa u kojoj znas da ce jedino rokas i hanga isporuciti ocekivano, gde je hanga bolestan.

Potpuna dezorganizacija bez podeljenih uloga. Tiha jeza defanzivni skok.

Toliko pohvala oko jaga i suta, decku je % verovatno 12%.

 

Ok, trebace vremena i sve, al ne vidim mesta za optimizam ako govorimo o vecim ciljevima.

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Ovo je verovatno najveća minutaža koju će Ilić imati do kraja sezone jer su na njegovoj poziciji doveli Dedu, Simonovića uz Bjelicu koji će u penziju.

 

Momak je bio viđen kao četvrta opcija.

Vizija i kkcz u istoj rečenici.

 

Tužno.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Vidi ti Dame kako je nacitana, bravoo bravo!

 

:classic_laugh: Sad vidim tvoj komentar gore.

 

Inače prošli vikend sam bila u BiH na nekoj svadbi, matorci ceo dan naručivali tu pesmu. Znači od mladine kuće, preko okupljanja kod mladoženje do slavlja, 15x je išla ta pesma. I legnemo u 3 ujutru da spavamo, samo čuješ mene u mraku: joj plitak potok, plitak potok, nikako da izbacim iz glave :lol_2: 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rutinska pobeda, neka poluneizvesnost u prvom poluvremenu, potpuno rutiniranje u drugom.

 

Veoma pozitivan dojam o igri Tobija, Ilića i Gedraitisa, ostali toplo hladno ali dovoljno za, čini mi se nikad lakšu pobedu u gostima Igokei. Čak sam malo i razočaran otporom domaćina, koji bi puko ladno -30 da ne beše šuta Jeremića.

 

Vidljivo je nesnalaženje Simonovića na 4, to će biti problem ako je planiran na toj poziciji, i Ilić i Bolomboy, čak i Luka,  su daleko pokretniji od njega. Još kad se Davidovac vrati, ne znam kako će Marko da nađe minute na 4. Ja ga vidim na 5 kao trećeg centra iza Tobija i Mitrovića.

 

Mi imamo neku rotaciju na 4, nije sjajno, s obzirom da Beli ne može, ali imamo je. Na 2 će biti baš problem, jer ako mora tu da se spušta Hanga, ili da se diže Teo, onda Yago dobija bar 20 minuta u proseku, što nisam siguran da će biti dobro rešenje. Danas ni protiv lika iste konstitucije nije pravio prednost, a kad i probije, prosto nema ni visinu ni skočnost da završi blizu obruča. Poješće ga evroligaški bekovi.

 

Generalno, rotacija koju imamo je jako dobra AKO niko ne odsustvuje, čim se neko povredi odmah seci uši, krpi dupe. Jedan igrač na 2, atleta, rešio bi nam sve muke.

 

Bravo, sve u svemu jako pozitivan utisak.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo super, nadam se da ce pronaci nacin da poentira iz igre, protiv jacih odbrana ce nam biti potrebna i neka njegova trojka ili poludistanca, zavrsnice na obrucu nije realno da ocekujemo u ovoj fazi karijere. Za sada poentira skoro iskljucivo sa penala.

 

Tobi se odlicno snalazi oko obruca, preti i sa distance, lepa saradnja sa Teom. U odbrani je prilicno trom ali to smo znali.


Bolomboj nam je potreban i treba ga ukljucivati u igru sto vise.

 

Za Simonovica sam vec dao svoja predvidjanja, ne ocekujem nista od njega, naravno da bih voleo da gresim ali sumnjam.

 

Ilic jako lepo veceras, nisam ni ja a verovatno ni bilo ko drugi ocekivao ove minute i ucinak.

 

Giedraitis super, samo ga koristiti na pravi nacin i uzvratice nam.

 

Lazic je veceras mnogo driblao loptu, ne znam zbog cega, ne treba to da radi, odbrana i spot up i kraj.

 

Koga od povredjenih ocekujemo protiv Asvela?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...