Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ako ovo 1997 u nicku znači Stankovo godište, nije on odrastao na Kuriru, Zadruzi, a ni ovom Pinku danas, već nekom koji je ipak imao bolji program. 😄 Mislim da nepotrebno širimo priču na uticaj medija na nas mlađe (što je neminovno kad pričamo sa malo starijima) generacije, nije ovo toliko kompleksno.

 

Ja sam ubedjen da je kurir nastao oko 2001 godine. Sto znaci da je imao 4 god.

Sa 10 je vec mogao da gleda B92 i velikog brata, a sa 12 da se smeje Kursadzijama na Pinku, tako da ne znam o kom malo boljem programu se radi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Ja sam ubedjen da je kurir nastao oko 2001 godine. Sto znaci da je imao 4 god.

Sa 10 je vec mogao da gleda B92 i velikog brata, a sa 12 da se smeje Kursadzijama na Pinku, tako da ne znam o kom malo boljem programu se radi?

 

Kurir ni približno nije bio popularan tada kao danas, niti je imao medijsku moć kao kod AV. Što se tiče Velikog brata, to je bio prvi rijaliti šou koji je bio sasvim ok, cela moja generacija ga je gledala pa nismo nikakvi ludaci i kreteni. Pink je kad se izuzmu Grand i Kursadžije koje su išle uz to, imao sasvim ok program to neko vreme. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bjelica ponovo u našem dresu, sa 449 NBA tekmi iza sebe, čak i na poziciji počasnog igrača ne bi bio problem da tim potpisom 17-og člana rostera nismo zatvorili poziciju na kojoj smo najtanji.
Da smo ga doveli npr kao mentora Petruševu kojeg smo potpisali na dve sezone...to bi bila neka idealna kombinacija.


  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, John Terry said:

Aj ovako, da mračim još malo. Da li mislite da se timovi ne bi utrkivali za potpis Bjelice, da je on fizički fit za još ozbiljne košarke? Onakva igračina koja je mogla da igra 1, 3 i 4 u karijeri, sa onakvim driblingom, pregledom igre? 

 

Pa Fener bi ga zadržao sa oduševljenjem. Ej, pa oni su pristali da plate 80% ugovora samo da ne bude u njihovom rosteru, da spasu malo novca, jer znaju koliko je sati.

 

Što se pravimo blesavi na očiglenu situaciju.

 

Nemanji brz oporavak želim i toliko na ovu temu za sada. 

 

I da, realno, prelazni rok smo odradili značajno više pozitivno nego negativno.

 

1. Teodosić - nisam siguran, nadam se dobrom

2. Šabaz - fantazija

3. Yago - dobar ako Teo bude zdrav pa ne bude morao da igra 20+ minuta

4. Tobi - odličan

5. Mitar - suvišan

6. Simonović - dobar

7. Bolomboy - suvišan ako je već Mitar potpisan

8. Deda - odličan za bekap 4, slab za nosioca

9. Rokas - odličan

10. Hanga - odličan (i mator igrač može biti dobar potpis, Adam je primer atlete)

 

Dakle, prelazni rok slobodna ocena 7.5/10.

 

Idemo u sezonu pa ćemo videti za koliko je ovo dovoljno.

Mitrović i Bolomboj su potpuno drugačiji tipovi igrači. Ne mislim da se uopšte preklapaju. Očekujum da obojica nađu svoju ulogu i minute. Tobi će tu svakako nositi najveći teret. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim ono, jebe mi se da se bilo kome pravdam. Čovek se uhvatio Kurira i Velikog brata kao pijan plota, samo zato što sam napisao nešto što njemu ne odgovara. For the record, B92 pamtim po Sundjer Bobu, a Pink po Pokemonima i Digimonima. Posle sveto trojstvo Kanal D, Cartoon network i Ultra 😂 o SK-u i Eurosportu da ne pričam, kapiram da smo svi ovde zagriženi za to. Od novina, samo zadnje strane i ukrštenica. @Crni jbg brate, jedini koji je na kraju etiketirao nekoga si ti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam informaciju ali sam gotovo siguran da Bjelica nema garantovan ugovor sa nama. Sad sam prelistao našu zvanični  sajt gde kod svakog potpisa ove sezone piše i na koliko je godina ugovor. Kod svih osim kod Bjelice gde ne piše ništa u vezi dužine ugovora. Da je tu sve čisto i precizirano napisali bi sigurno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

zatvorili poziciju na kojoj smo najtanji.

Mislim da smo tanji na dvojci gde imamo samo jednog nekonstantnog igrača.

Četvorku makar mogu Davidovac, Simon, pa čak i Bolomboj u petorci sa Tobijem da krpe.

A i defanzivno smo slabiji na 2 nego na 4.

Link to comment
Share on other sites

Nije toliko bitno da li je ugovor otvoren ili ne, Beli hoće da igra i ne zanima ga sedenje na tribinama.

On veruje da može da pomegne, kao i struka u klubu, jedini problem su povrede, zapravo list koji ga muči neko vreme.

Ako sve bude OK, ugovor je najmanji problem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MarkoKep said:

Upravo to, a ljudi ga gledaju kao da je Holand. Mnogo potcenjen igrač.

Igrao u CSKA 15-16 minuta u prosjeku, a ne može u Zvezdu. Samo ga treba iskoristiti na pravi način. To zavisi od trenera i od saigrača. Igrom slučaja jedan saigrač mu je najbolji dodavač u modernoj istoriji evropske košarke. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Jos 8 dana do pocetka Evrolige. Braco bas sam nestrpljiv. Toliko godina nismo igrali u Stark Areni, prvi put da gledamo Tea, prvi put Dusko vodi ekipu u Areni pred nasim navijacima. Sreca nas je pogledala pa smo dobili za 1 kolo dobrog protivnika. Bas sam nestrpljiv 😅

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...