Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, MrTripleDouble said:

Smesno je sto si uspeo da se pokenjas i po najbolje pleju u EL, svaka cast.   

 

Jako si slan, nije te valjda oborio minus poeni? :lol_2:

Sjajan plej, fenomenalan igrac ali kao sto rekoh nije pobjednik. Kad je trebao slomiti prosle sezone, jbg corak

Ima 2 EL titule cini mi se a ucinak teski k....

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Kako je Partizan izvukao evo vec trecu utakmicu i pobedio. Zvezda, Fener i Pao, bukvalno u pojedinim momentima raspad u svakom smislu, a onda u zavrsnici strasna igra, sve pogode. Imam osecaj da sa 10-15 minuta kvalitetne igre dobiju utakmicu u kojoj se raspadaju i gube 30 minuta. Ovakve pobede prave razliku na kraju na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nije? Zbog?

Covece on nije igrao kosarku koliko zbog suspenzije?I sad ti uzimas zdravo za gotovo posto je on Campaco pa eto mora da povuce. A vukao je solidno. Jbg.

Sad svaljujes svu krivicu na njega sto eto pazi on nije povukao a vukao je jbg. Nije Zvezda zbog Kampaca zavrsila van TOP 8.

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Kako bi ono? 4/13 zadnji mec. U seriji oko 30tak % iz igre? Odlican kad nije no1 fokus u napadu ali nazalost kod nas je bio

Da da pre toga nije igrao mesec dana zbog ABA plej ofa jbg.

 

I zavrsavajmo sa ovom diskusijom jer joj nije vreme ni mesto na ovoj temi sad.

Edited by Don Dusko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lesor takodje, veciti luzer, al to valjda ide uz slihtanje. 
 
Ne tatisem, ali mi je vazda simptomaticno koliko Partizanovci vole bivse Zvezdine igrace. Mislim da bi sutra Kalinicu skandirali posle dve i po utakmice, samo da potpise za njih. 
Ja bi kupio dres Kalinića da dođe sutra u kkP
  • Like 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Sve u svemu brutalna tekma, cestitke komsijama bice i ove godine nazalost opaki.

 

Ne znam da li koristiš Smrtokapin trik da povećaš emotivna očekivanja glede KKP, ali nisu ni blizu opake igre, kakva se očekuje na osnovu sastava.

 

Ne može ekipa u kojoj 5 profesionalnih košarkaša na terenu ne zna da zagradi skok ispod svog koša da se nada nekom većem rezultatu u EL. Btw, subjektivni osećaj je da se Kaminski uigrava par sezona, dok je Kaboklo tek stigao i gotovo sve pohvatao. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Lesor takodje, veciti luzer, al to valjda ide uz slihtanje. 

 

Ne tatisem, ali mi je vazda simptomaticno koliko Partizanovci vole bivse Zvezdine igrace. Mislim da bi sutra Kalinicu skandirali posle dve i po utakmice, samo da potpise za njih. 


Napiši da ne voliš Lesora a da ne napišeš da ne voliš Lesora. 😄

 

To što je pre 5 godina igrao u Zvezdi je bukvalno najnebitnija stvar u našem gotivljenju njega. Čovek je za godinu i po dana svima ušao u srca zbog svog karaktera, igara, klinca, baš nas boli đoka što je igrao kod Alempija nekada. 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam recimo uz Mikija ovde.

 

Uopšte mi nije jasno zašto su Kampaca toliko zavoleli Zvezdini navijači, a omrzli Vildozu, a Vildoza nam je dao više prošle sezone.

 

I oba igrača su uradila bukvalno istu stvar, dogovorili drugi klub u toku sezone.

 

Ali valjda većina navijača voli više igrače koji "grizu", bacaju se za lopte, na terenu, nemam drugo objašnjenje.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan je u produžetku zaigrao jaku odbranu na perimetru, Slukas oladjen, Nun ne zna šta će sa loptom u narednoj sekundi i samo je izmrčio tri ključna napada.
Kaboklo igra iznad obruča top level. Naučiće više za ovu sezonu od onoga što je doneo sa sobom.
Rispekt za fajt. Ne mora i ne može svaka tekma da bude "poetry in motion" ali za te pare i na ovom levelu mora da se grize.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Ja sam recimo uz Mikija ovde.

 

Uopšte mi nije jasno zašto su Kampaca toliko zavoleli Zvezdini navijači, a omrzli Vildozu, a Vildoza nam je dao više prošle sezone.

 

I oba igrača su uradila bukvalno istu stvar, dogovorili drugi klub u toku sezone.

 

Ali valjda većina navijača voli više igrače koji grizu na terenu, nemam drugo objašnjenje.

 

Zato sto je Vildoza u februaru mesecu potpisao predugovor s Panatenaikosom i poceo da se steka. Uz to je u medjuvremenu i raskinuo s devojkom, pa je birao i treninge, a ne utakmice.

 

Grozan lik i izuzetno mi je drago sto ima ovako bednu minutazu i ulogu tamo. 

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Lesor takodje, veciti luzer, al to valjda ide uz slihtanje. 

 

Ne tatisem, ali mi je vazda simptomaticno koliko Partizanovci vole bivse Zvezdine igrace. Mislim da bi sutra Kalinicu skandirali posle dve i po utakmice, samo da potpise za njih. 

Generalno volimo sve igrače koji pokažu srce kod nas i još su deo velike generacije. Ista je emocija i prema Danteu ili Ledeju, samo što je Lesor veća paljevina pa je više u centru pažnje u odnosu sa navijačima.

 

Tako je bilo i u prošlosti, nezavisno od toga da li su igrali u Zvezdi ili ne - Francuzi, Veseli, Lazme, Haus... Ista emocija kao prema Robertsu koji je igrao u CZ.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Super utakmica. PAO kaznjen za blamantan napad u zavrsnici 4/4, mislim da im je u poslednjih 5 napada isticalo vreme i da nisu imali nikakvu ideju osim da trose vreme. Da Grant nije ubacio onu bombu verovatno bi i ranije izgubili. 

PAO doveo celu ekipu u prelaznom roku i sad igraju maltene bez izmene kao da im je povredjeno pola ekipe, a ne 2 igraca, koji se manje vise i preklapaju.

Partizan je bio u slicnoj situaciji kao protiv Zvezde i Fenera, ali na kraju su ''ukrali'' i trecu pobedu kod kuce. U jednom trenutku deluju izgubljeno, ali vrlo malo je potrebno da se sve to okrene i to su opet pokazali. Punter je realno najjaci clutch igrac u Evropi, ali to smo znali i od ranije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Ja sam recimo uz Mikija ovde.

 

Uopšte mi nije jasno zašto su Kampaca toliko zavoleli Zvezdini navijači, a omrzli Vildozu, a Vildoza nam je dao više prošle sezone.

 

I oba igrača su uradila bukvalno istu stvar, dogovorili drugi klub u toku sezone.

 

Ali valjda većina navijača voli više igrače koji grizu na terenu, nemam drugo objašnjenje.

Ja volim obojicu, ali vise Kampaca. Ne mozes tog coveka da ne obozavas. Pristup kakav ima na svakoj utakmici, u svakom napadu, odbrani, situaciji na terenu, je pravi primer kako treba da radis ne samo u sportu nego i u zivotu. Iako cak i dan danas mislim da bi rezultati u EL bili za nijansu bolji da nije ni dosao, jer je cela ta situacija sa suspenzijom i njegovim igranjem Abe i preskakanjem EL poprilicno poremetila tim. Takodje i uloga Vildoze je promenjena, to mi je realniji razlog njegove lose igre u nastavku nego raskid sa devojkom i potpis za Pao. Ali mi nije zao, Kampaco je legenda i ko zna kada cemo ponovo moci da gledamo takvog igraca u nasem dresu.
 

Nisam siguran ni koliko je podbacio u plej-of finalu. Imao je ulogu igraca koji uzima puno suteva, nije to njegov fazon. Ceo tim nije bio na bas najboljem nivou tu seriju, nije fer samo njega izdvajati, mada je on i takav bio najbolji igrac.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...