Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 2/21/2024 at 3:21 PM, Nenadd said:

Bese za belo pao ili je u pitanju marihuana?

Bas bezveze da mu ovako propadne karijera, ovo sto sad igra Mekintajer kod Duska je mogao da bude on.


negde sam načuo da je čak heroin što mi je suludo, koji bre profi košarkaš radi hors

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mairosu said:


negde sam načuo da je čak heroin što mi je suludo, koji bre profi košarkaš radi hors

Kakva glava...

Svakako je nesto uzasno cim je dotle doslo da salje fejk urin na kontrolu.

A i kazna je drakonska.

Aj bar nije ispao trudan😂

Link to comment
Share on other sites

Nije sigurno gandža nego nešto mnogo ozbiljnije. Možda je ovo i rekordna suspenzija u istoriji evropske košarke, ja se ne sećam da je neko dobio veću suspenziju. Čak je i čuveni Ruslan Avlejev dobio samo 2 godine svojevremeno za pesničenje sudije Jovčića.

Link to comment
Share on other sites

Kako rotira drug Mumbru, košarkaški komunizam at it's finest. Da mu neko uvali mene u roster dao bi mi 5-10 minuta, jer greota da se i ja ne istrčim malo i bacim koju ciglu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

Kako rotira drug Mumbru, košarkaški komunizam at it's finest. Da mu neko uvali mene u roster dao bi mi 5-10 minuta, jer greota da se i ja ne istrčim malo i bacim koju ciglu. 

Свих 12 играча му је играло у првом полувремену и нико испод 5 минута није одиграо

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Свих 12 играча му је играло у првом полувремену и нико испод 5 минута није одиграо

 

Posebna umetnost je kako je uspeo da izmisli 7 minuta za Pradilju i 6 minuta za Puerta, ničim izazvan, potpuno van konteksta... Cele sezone to radi, neverovatan lik. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...