Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Odlicna utakmica Efes-Monako, prstalo je na sve strane, ipak na kraju Monako odnosi pobedu rekao bih pre svega zbog odlicne odbrane i defanzivnog skoka, iako po rezultatu ne izgleda bas tako.

P.S.

Kakva je igracina Meli, ljudi moji. Upiskio bih se od srece da igra za tim za koji navijam.

 

Edited by vul3
Link to comment
Share on other sites

 
Videćemo kad se bude igrala odbrana na njemu kao na Panteru. 
IMO Panter je konstantniji,a bolje branjen.
Pj mnogo bolje zna da se izbori za poziciju od Pantera, plus raspon od 211cm mu dozvoljava ovako visok izbacuj, a i visina koja je sjajna za beka.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, crni_bombarder said:

Pj mnogo bolje zna da se izbori za poziciju od Pantera, plus raspon od 211cm mu dozvoljava ovako visok izbacuj, a i visina koja je sjajna za beka.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

 

Ja u El nisam video da se igra flaster na nekom igraču kao na Panteru tako da su njegovi šutevi sigurno najteži. 

 

 

 

 

Edited by propolis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, propolis said:

 

Videćemo kad se bude igrala odbrana na njemu kao na Panteru. 

IMO Panter je konstantniji,a bolje branjen.

Znači, kada te dobro čuvaju,prestaješ da igraš🤔...najbolje niko ne može da čuva 😘

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prokleti Ulanovas se samo protiv Zvezde raspištolji, kesa od igrača.

Zadnje 2 utakmice protiv Zvezde u Kaunasu je odigrao kao KD lično.

Sa sve trojkama iz driblinga preko ruke, i onim fade awey šutevima iz auta.

Evo i Hauard koji "stalno tako šutira" opalio 1/9 za 3 poena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marvin said:

Nedovića pamtim kao korektnog igrača, pa me ova potcenjivačka izjava o Albi baš neprijatno iznenadila. 

 

Quote

„Uz Asvel, možda i najbolniji poraz. Ne znam više šta bih rekao posle ovakvih utakmica gde jednostavno ne pokažemo sav naš kvalitet. Uvek se nekako probudimo kasno, nemamo taj instinkt, da uđeš u ovakve utakmice s mentalitetom da jednostavno zgaziš ovakvu ekipu. Nego eto, ulazimo uvek u neki rezultatski egal, potom dozvolimo da se odlepe, a onda jurimo celu utakmicu. Ne znam stvarno šta bih mogao da kažem“, poručio je Nemanja Nedović za Sportklub.

 

Ne vidim neko preveliko potcenjivanje, ako uopšte. Naslov je prilično spinerski. Ništa on loše nije rekao za protivnika, samo je rekao da tim Zvezde nema mentalitet da isporuči onda kada se od njih očekuje rutina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...