Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

43 minutes ago, MilošVB said:

S tim što je na forumu to malo teže odrediti, ko je u šta zaista upućen.

 

Pa svi smo ovde zapravo upućeni u isto, a to je kako se taj čovek ponaša, koje poruke šalje i koliko voli da pomogne. Nema to nikakve veze sa fanatizmom i religijom, već njegovim vaspitanjem i moralom generalno. Ja njega, kao takvu osobu, mogu potpuno da razumem što je na kraju odustao od toga da igra ovde, bez obzira na inicijalnu želju i usmeni dogovor koji se pominjao, pošto vidim da to neki ne mogu da mu oproste. Verujem da mu je motiv bio čisto košarkaški, uz snažnu i naivnu želju da zaigra u Srbiji. 

 

Da li je dobio poziv od nekog bitnog ili gomilu odvratnih poruka na socijalnim mrežama, apsolutno je nebitno šta je istina. Šta god da se desilo, njemu je to bilo sasvim dovoljno da odluči da ne želi da se dalje upušta, ne zato što je nečastan čovek koji ne poštuje dogovor, već zato što zaista nije želeo svoju porodicu i sebe da izlaže fekalijama koje ovaj narod i mediji mute svakodnevno. Ne razumem što je to teško razumeti i prihvatiti.

 

Dovoljno je samo sada videti neke od redovnih komentara kao dokaz da je bio potpuno u pravu. Da je došao, bilo bi samo grđe, a on to jednostavno ne zaslužuje.

Od mene sve najbolje i brz oporavak.

Edited by fillam
  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

Dovoljno je samo sada videti neke od redovnih komentara kao dokaz da je bio potpuno u pravu. Da je došao, bilo bi samo grđe, a on to jednostavno ne zaslužuje.

Od mene sve najbolje i brz oporavak.

Ne verujem da bi bilo nešto specijalno loše u kontekstu komentara. A da li bi mogao imati problema sa nekih "viših" pozicija, ne isključujem, zato se zaista i trudim da ga razumem a ne da skočim na pominjanje njega kao da je nekakav ubica, lopov...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MilošVB said:

Ne verujem da bi bilo nešto specijalno loše u kontekstu komentara.

 

Jebiga, onda si in denial što se tiče toga gde i sa kim živiš. Isto kao što sad ima pavijana koji mu ne praštaju nedolazak, zamisli kako bi neki neuki shvatili to što Zvezdaš godine igra za KKP.

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Efes u novim problemima.
Buboa van terena naredne 3 nedelje dok će Klajburn ipak odsustvovati 6 nedelja umesto 2 koliko je rečeno nakon prvih pregleda.
Težak bedak za ekipu, povrede su im praktično odredile sezonu.


edit: Sector me preduhitrio[emoji28]
Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka



  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Čisto da i mi cigani vidimo da ne postoji nikakva sudbina kleta nad našim povredama nego da se dešava svima. Efes sigurno sad neće dovesti 6 novih igrača nego skupi se malo, izdrži sa skraćenom rotacijom, jebiga povrede su sastavni deo sporta.

Oni su zbog povreda pre par dana  doveli Dauma na 4 i Oturua na 5 ... i sad Bobua i Klajburn da ih dokusure.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Oni su zbog povreda pre par dana  doveli Dauma na 4 i Oturua na 5 ... i sad Bobua i Klajburn da ih dokusure.

Da, upravo poso to da napisem a ne bi me sad cudilo da dovedu i jos jednog spolja. Bas je Can na konferenciji posle Zvezde pricao kako su predugqcke povrede od mesec-dva i da ako se ne odreaguje prakticno gubis sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Da, upravo poso to da napisem a ne bi me sad cudilo da dovedu i jos jednog spolja. Bas je Can na konferenciji posle Zvezde pricao kako su predugqcke povrede od mesec-dva i da ako se ne odreaguje prakticno gubis sezonu.

Najgore što neke stvari ne možeš da popraviš, uložene su ogromne pare i šta dalje ... baš teška situacija.

Što reče @Chaos Is Me skupiš se i guraš dalje.

Link to comment
Share on other sites

Spominje li se negde ko je zainteresovan za Kyle Guy-a iz PAOa? Navodno je nezadovoljan minutažom i ulogom(kako i ne bi kad ne igra skoro uopšte). Po meni je baš pogrešio odlaskom u PAO, njemu je potreban tim gde će on biti glavna figura i imati mnogo šuteva po meču a neku marginalnu rolu.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spajk32 said:

Spominje li se negde ko je zainteresovan za Kyle Guy-a iz PAOa? Navodno je nezadovoljan minutažom i ulogom(kako i ne bi kad ne igra skoro uopšte). Po meni je baš pogrešio odlaskom u PAO, njemu je potreban tim gde će on biti glavna figura i imati mnogo šuteva po meču a neku marginalnu rolu.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

To u EL dobiti neće, niti od ima kapaciteta za tako nešto.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guy je navodno interesantan Valensiji, a oni su ga hteli i letos ali je Panatinaikos sigurno ponudio veci ugovor pa je zavrsio u Atini.

 

Ettore Messina sa ovim produzetkom ugovora ce  uz trenersku poziciju obavljati i poziciju predsednika kosarkaskih operacija.

Facundo Campazzo je MVP Evrolige za mesec Novembar.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MilošVB said:

Bajern?

 

Imaju 5 bekova. Jedino umesto Obsta bi mogao al tesko da ce da se odreknu domaceg dobrog igraca iako je lose usao u sezonu. Beb, Fransisko, Evards, Obst i Bolmaro (koji jeste 2/3 al povratkom Lucica i plus imaju i Bongu i Gifaja na 3, Bolmaro ce iksljucivo na 2) nema tu gde. Mozda jedino Edvardsa da raskinu jer ima uzasne procente, mada resio im je 2 utakmice do sad, ne verujem da ce ga se olako odreci.

 

Alba ima Met Tomasa i Sterling Brauna na 2 a uskoro bi trebalo da se vrati i Erikson. Nema tu mesta posto je napisano da bi tamo bio najbolji igrac.

 

Mogao bi u Valensiju umesto Robertsona. 

 

Mogao bi u Asvel umesto Edvin Dzeksona. A i Lajti je mator mada je koristan igrac i dalje i svakako bolji od  Dzeksona.

 

Mozda bi mogao u Barselonu jer imaji samo 3 kvalitetna beka Satoranskog, Laprovitolu i Jokubaitisa pa ako ne nadju nesto iz Nba kao sto jure bolje osigurac u vidu Gaja kog su imali priliku da gledaju uzivo dosta puta nego da probaju neku G ligu macku u dzaku.

 

Mogao bi u Efes koji takodje imaju samo 3 kvalitetna beka pa da tamo bude neki bek ap Larkinu 10min prosecno a Buboa da deli na 1 sa Tompsonom. Mada oni su u problemu da im treba odmah igrac a ovako bi tek mogao od Januara da predje negde u El.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

Mesina dobio novi ugovor do 2026. a italijanski novinari mu spremili otkaz, bilo je pitanje trenutka.  :classic_smile:

Voli gazda Djordjije da gura svoju generaciju.

Do pre dve godine sam mislio da Mesina moze da ih povede do titule El i da se oprosti u stilu.

Sad je jasno da ce poceti da se blamira sve cesce, nekad deluje da je cak i nas selektor vitalniji od njega.

Trinkijeri im trune na birou a oni produzavaju Etorea... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Borca said:

Guy je navodno interesantan Valensiji, a oni su ga hteli i letos ali je Panatinaikos sigurno ponudio veci ugovor pa je zavrsio u Atini.

 

Ettore Messina sa ovim produzetkom ugovora ce  uz trenersku poziciju obavljati i poziciju predsednika kosarkaskih operacija.

Facundo Campazzo je MVP Evrolige za mesec Novembar.

Je li bilo jos sta na sjednici EL? 😋


Sala naravno, drago mi za Kampaca. 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...