Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

18 minutes ago, Cavani said:

 

  Kako mislis naravno da ne, pa u kosarci ne postoji prednost kao u fudbalu?

Nemoguce da dvoje igraca igraju nogom i da to ne treba da se sudi. Moze biti lopta za Partizan eventualno, ali ne mozes da pustis prednost kao u fudbalu.

Ne mozes da izgubis loptu ako slucajno odigras nogom u napadu. Ja mislim da bar to nikad nisam video.
 

A neka me neko ispravi ako gresim, ali nije ni svaka noga u odbrani lopta za protivnika. Konkretno u ovom slucaju mi ima smisla da se igra nastavi ako igrac dribla, nenamerno pogodi sebe u nogu i ona se onda odbije od noge protivnickog igraca. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, fillam said:

Seciranje i analiziranje situacija sa utakmica KKP. Ah, taj postevroligaški petak.

 

Kako drugacije da komentarisemo odredjene situacije nego da ih seciramo? 

 

Valjda je svaka odluka za sebe.

 

Mozda kod vas to ide samo se napise neki komentar i lajkuju ljudi i misle da je valjda to istina za sebe. Ja sam vise za to da kacimo klipove odnosno gifove i mozemo da pitamo Sharpa koji je strucan i objektivan i rekao bih da zadovoljava sve prisutne, posto on sve objasnjava na strucan nacin i pise pravila koja zna napamet. Evo ja uvazavam ovo sto je rekao za nogu i to je to. Nigde nisam napisao da su one situacije sve pogresno dosudjenje, cak nisam napisao ni za jednu. Nego ste vi od price o Janakopulosu koja je prica za sebe a sto je bila i sustina o kojoj sam pisao, izvrteli u svoju korist.

 

Samo jos ako moze odgovor ovo za Ledeja sto sam pitao iznad da bi bilo razjasnjeno do kraja s ozbirom da Ledeju idu neprirodno noge pri padu, sta bi dosudio? @Sharp

 

https://instagram.com/stories/dpg7000/3247782830266361211?utm_source=ig_story_item_share&igshid=NjZiM2M3MzIxNA==

 

Edit: naredni stori je u pitanju

 

 

Edited by Brat od Korneta
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam već, ako se ne svira gore kontakt na šutu (koji je za mene sumnjiv, prije bih rekao da je to tzv. high five koji se ne svira) ovo je faul šutera nakon što je ispustio loptu. Dakle, 3 poena vrijede i ovisno o situaciji s bonusom ili lopta sa strane za Pao ili dva bacanja. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Brat od Korneta said:

Mozda kod vas to ide samo se napise neki komentar i lajkuju ljudi i misle da je valjda to istina za sebe. Ja sam vise za to da kacimo klipove odnosno gifove i mozemo da pitamo Sharpa koji je strucan i objektivan i rekao bih da zadovoljava sve prisutne, posto on sve objasnjava na strucan nacin i pise pravila koja zna napamet. Evo ja uvazavam ovo sto je rekao za nogu i to je to. Nigde nisam napisao da su one situacije sve pogresno dosudjenje, cak nisam napisao ni za jednu. Nego ste vi od price o Janakopulosu koja je prica za sebe a sto je bila i sustina o kojoj sam pisao, izvrteli u svoju korist.

 

Brate, ako ti se secira svaka jbn situacija vezana za Partizan, ima ova tema

 

 

Znači o5 na EL temi čitamo o suđenju, iako Leday sinoć nikog nije pokušao da "osakati" niti je "Željko jurio sudije". Ja sam maksimalno tolerantna prema tvojim upisima i bezveze mi je kad te ljudi prozivaju, ali ovo prelazi sve granice. 

 

9 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Samo jos ako moze odgovor ovo za Ledeja sto sam pitao iznad da bi bilo razjasnjeno do kraja s ozbirom da Ledeju idu neprirodno noge pri padu, sta bi dosudio? @Sharp

 

https://instagram.com/stories/dpg7000/3247782830266361211?utm_source=ig_story_item_share&igshid=NjZiM2M3MzIxNA==

 

Ne znam šta si hteo da pošalješ, ali lik mazi mačku na storiju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Brate, ako ti se secira svaka jbn situacija vezana za Partizan, ima ova tema

 

U pravu si.

 

3 minutes ago, DameTime said:

Znači o5 na EL temi čitamo o suđenju, iako Leday sinoć nikog nije pokušao da "osakati" niti je "Željko jurio sudije". Ja sam maksimalno tolerantna prema tvojim upisima i bezveze mi je kad te ljudi prozivaju, ali ovo prelazi sve granice. 

 

Ja bukvalno 2 reci nisam napisao o Ledeju ovde a zasigurno nijednu o Zeljku da je jurio sudije. Ne znam otkud ti to. Pisao sam jedino da mu ne sviraju tehicnke greske kada ima elemenata da mu sude, sto se desilo x puta, a mozda sam jednom ili dva puta to napisao.

 

Sta tacno prelazi granice?

 

5 minutes ago, DameTime said:

Ne znam šta si hteo da pošalješ, ali lik mazi mačku na storiju. 

 

Povlacim da je Gdin, sad je Don.

 

Ma sledeci stori, editovao sam ispod linka.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

iako Leday sinoć nikog nije pokušao da "osakati"

Zapravo jeste ili "jeste". Imao je jednu paradu i aterirao nekome u noge. Mislim da je ovog puta mogao da vidi protivnika, za razliku od situacije sa Dekom, ali se svejedno bacio. Da li je u tome nemaran ili ga povuče lopta ne znam. Rekao bih da ima dosta ovog drugog jer kad je na kraju ukrao loptu zaklecale su mu noge i mogao je da se povredi i završio je još malo pa u publici.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

Sta tacno prelazi granice?

 

To što se sa hvaljenja gdina Janokopulosa brzo prešlo na komentarisanje suđenja. Opet.

 

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Zapravo jeste ili "jeste". Imao je jednu paradu i aterirao nekome u noge. Mislim da je ovog puta mogao da vidi protivnika, za razliku od situacije sa Dekom, ali se svejedno bacio. Da li je u tome nemaran ili ga povuče lopta ne znam. Rekao bih da ima dosta ovog drugog jer kad je na kraju ukrao loptu zaklecale su mu noge i mogao je da se povredi i završio je još malo pa u publici.

 

Iskreno, to nisam videla sinoć. Ja generalno mislim da je on reckless, no svakako smatram da to nije neko opravdanje u određenim situacijama...

Edited by DameTime
typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

To što se sa hvaljenja gdina Janokopulosa brzo prešlo na komentarisanje suđenja. Opet.

 

Vrati upise, videces ko je sve potencirao na tome. Maltene vecina koji su mi replicirali. Sustina mog upisa je bila o Janakopulosu a ne o sudjenju. Kasnije sam i ja upao u taj vrtlog.

 

U svakom slucaju necu vise na ovoj temi pisati o sudjenju.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Kako drugacije da komentarisemo odredjene situacije nego da ih seciramo? 

 

 

Ja ne komentarišem način na koji se to radi, nego činjenicu da se to konstantno radi, koja je sama po sebi sad već tužna, al' biramo da je ismevamo.

 

Eno, i kolega ti je sabirao za koliko poena je PAO oštećen (pritom netačno) i to je cela suština svih ovih seciranja i glavni razlog zašto se ona bez izuzetka uvek rade. Sinoć se igralo 6 utakmica, ni za jednu nije usledila ovako detaljna analiza i traženje obrazloženja sudijskih odluka, a verujem da je grešaka bilo. 

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

 

Ja ne komentarišem način na koji se to radi, nego činjenicu da se to konstantno radi, koja je sama po sebi sad već tužna, al biramo da je ismevamo.

 

Eno, i kolega ti je sabirao za koliko poena je PAO oštećen (pritom netačno) i to je cela suština svih ovih seciranja i glavni razlog zašto se ona bez izuzetka uvek rade. Sinoć se igralo 6 utakmica, ni za jednu nije usledila ovako detaljna analiza i traženje obrazloženja sudijskih odluka, a verujem da je grešaka bilo. 

 

Mislim da je logicno da navijaci Zvezde prate sa velikom paznjom meceve Partizana, kao i obrnuto, te i da navijaci Zvezde najvise medju sobom pored svog kluba komentarisu utakmice Partizana, isto mislim i da je obrnut slucaj, a prirodno mi je i da je tako na forumu. Postujem one ljude koji prate samo svoj klub i ne zanimaju ih desavanja u rivalskom klubu, no mislim da je takvih jako malo.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

Ovom Vlahovicu ne bih dao da prenosi kobasicijadu u Turiji. 

 

17 hours ago, DameTime said:

 

Kaže čovek kako je Partizan bio blizu odbrane u jednom napadu. Šou program.

Tipična škola Ilije Kovačića. Hvata na dernjavu. Mada je i Ilija za njega majstor svog posla. Kaže u jednom trenutku Lesor je i dalje na parketu iako ima 5 faulova... Dva puta pravi istu grešku i govori kako će Partizan na bacanja iako PAO nije ispunio bonus... Meni je užasan toliko da sam na kraju smanjio skoro skroz jer jbg ne mogu da gledam utakmicu na mute.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

iako Leday sinoć nikog nije pokušao da "osakati"

Boga mi bio je blizu :classic_biggrin: situacija kad je uleteo sa strane u, čini mi se, Granta koji je bio u skoku na polaganju. Kad je video kako se ovaj razbio odmah je pritrčao da vidi da li je ok. Ima taj neki ludački sjaj u očima definitivno. Ne obraća pažnju ni na protivnika ni na sebe.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...