Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

3 minutes ago, Crni said:

Valjda najbolji navijaci, ubedjen sam da ce najbolji trener to i veceras naglasiti.

Inace sam svako postovanje prema Zeljku izgubio onog trenutka kad je drpao za sisu onu devojku u kolima, da je to uradio rendom matorac bio bi tema dana, ovako su lepo zataskali ceo incident, pa ovaj i dalje prodaje pricu kako je ne znam kakav gospodin.

Nece vec ce vjesto izbjeci odgovor s recenicom "znate moje misljenje o tome".

2 minutes ago, Don Dusko said:

Fazon dosao sam da uspostavim odnose izmedju 2 strane a onda kada treba da se pokaze.Mucak.

Dobro razumem kada krene da prica o nasim manjkavostima(kao navijacima) i postujem i rec mu necu reci samo cu reci bravo Zeljko.Imas ime i stojis iza svojih reci.

I onda vidis kako cuti za sranja svojih navijaca i onda jebiga...Licumur si.

kratko i jasno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Evo ovde se cuje sta prica "hvala na IZVANREDNOM navijanju ALI zaustavice utakmicu" Kakva sisica.

 

 

HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

ocekujem price da nije njegovo da se bavi time

Link to comment
Share on other sites

I sta da ocekujemo u trecoj utakmici?

Praznik kosarke?

Coviceve jedinice za spec operacije su vec pocele kondicione pripreme za subotu.

Zar mora ovo ovako jebes ti i sport i nas sve zajedno sa njima.

  • Like 8
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Fazon dosao sam da uspostavim odnose izmedju 2 strane a onda kada treba da se pokaze.Mucak.

Dobro razumem kada krene da prica o nasim manjkavostima(kao navijacima) i postujem i rec mu necu reci samo cu reci bravo Zeljko.Imas ime i stojis iza svojih reci.

I onda vidis kako cuti za sranja svojih navijaca i onda jebiga...Licumur si.

Čuti on za mnogo toga. Ne vidi da se panter I naneli ne pozdravljaju, ne vidi da se trifunović krevelji ka gostujućoj  klupu, andjusic koji provocira publiku,  ne vidi srednji prst madara, pantera...

Ali je video dete od 6 godina ispred hale kako psuje. 

Ah da. Došao da smiri situaciju.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zeljko Obradovic zasluzuje svako polivanje govnima koje trenutno dobija na ovim stranicama.

Ali, vređati nečije dete... Koji je to stepen umobolnosti, patoloske mrznje... Ne verujem da se to čulo u Jazinamabi Gripama, ali kod ovih se čuje.

Svaki eventualni ban zbog ovoga što se sada piše je totalna besmislica i glupost.

  • Like 19
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde spustite loptu malo. Obradović nije idealan i to je odavno jasno ali nije ni trener od 2021. Kao klinca na Kosovu prva sećanja na košarku me vežu za Obradovića i reprezentaciju. Još mi krivo zbog EP u Francuskoj. Zbog svega stvarno ne zaslužuje da ga nazivamo odronom itd. 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Evo ovde se cuje sta prica "hvala na IZVANREDNOM navijanju ALI zaustavice utakmicu" Kakva sisica.

 

 

 

Čekaj, stvarno je ovo rekao...

 

Arealno, što bi rekao jedan od kolega forumaša

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Svaki eventualni ban zbog ovoga što se sada piše je totalna besmislica i glupost.

Necemo biti laki na obaracu, samo kazem da se ipak malo iskontrolisete i olaksate nama posao.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Realno ovo što radi deo navijača Partizana je kukavičluk. Sedam uzastopnih poraza, sezona užasna, digli ruke i od ove titule pa udri sa vređanjem, i na upozorenja udri još jače, ko ga jebe ako i izgubimo za zelenim stolom.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pa za njih je ovo izvanredno navijanje, tako iskazuju ljubav prema klubu, vredjajuci protivnika. 

Ali ajde ovde igraju protiv nas, pa da i razumes, ali oni to rade na 90 % utakmica kada igraju protiv drugih timova. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taki said:

Ljudi smirite se, nemojte bezveze dobijati banove,sve nam je ovo bilo jasno i prije ovog,znamo vrlo dobro ko je Željko i kakav je.

Ma nek dobijem ban bas me briga, ne mogu vise da sklapam rostere za sledecu sezonu, svega mi je preko glave

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...