Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Klasična kurcobolja i lako ćemo pristup. Jedini Yago izašao da igra. Anđušić je najnebitniji košarkaš na svetu, kao kad neka trećerazredna pevaljka ugradi nove sise pa traži pažnju. Treba malo da se uozbiljimo. Luku Mitrovića stvarno nekad teška muka gledati, kao da si kod zubara na vađenju živca bez anestezije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Avramović ne može u istu rečenicu sa ovom dvojicom, uostalom već nas je punio.


Ja se realno sećam jedne utakmice samo ali daleko je od nekog elitnog punjača.  

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Šteta što igramo bez centra. Sad bi već bila gotova utakmica. Ovako nema poena iz reketa. Samo pucamo ni na šta ne mislimo. Ovde bi Gilespi bio zver. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Teo baš baš loš. Jago pa Davidovac jedini nešto igraju. Ni Ilić nije loš

Kad bi se šalili. Nama je odbrana visokih uključujuči i Davidovca užasna. Obradović je završnicu druge igrao bez četvorke i petice, jer naši visoki ne postoje. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:


Ja se realno sećam jedne utakmice samo ali daleko je od nekog elitnog punjača.  

 

Pa jeste, bila je ta 30+ partija sa maskom, ali neretko je je sam preokretao utakmice protiv nas.

Link to comment
Share on other sites

Sfero jede govna, trebao je pustiti Yaga da im saspe 40 poena za poluvreme. Ako je utakmica vec ovakva kakva je, pusti najboljeg napadaca kad ga vec ide neka igra. Sece mu minute bezveze i ubija momenat.

 

Usli smo u igru koja vise njima odgovara. Tome je kumovao izostanak Bolomboja, ali dajte malo pameti, usporite, zategnite odbranu, faulirajte za bacanja ako mora. 
 

Hrabri me sto verujem da je Sferopulos svestan da ovo nije bilo dobro i da u drugom poluvremenu mora ozbiljnije, dok sa druge strane kapiram da je Partizan zadovoljan kako je odigrao, iako je i ta njihova neozbiljna i bez odbrane.

 

Ali najjaci Zoc kako se smeje na svaku odluku sudija, cak i na ono sramotno sutiranje Yaga od strane Ledeja. On se vec spremio za konferenciju da kuka na sudije ako izgubi, pa mu je i ponasanje takvo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...