Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Nedara je gadljiv na ovaj hasl. Prvi bek šuter i najprodorniji igrač izbacuje dvojicu driblingom, ide na drugi obruč i neometan baca neki namudjeni spin i maši...tačno da se izbodeš krstastim šrafcigerom.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uvrnuto said:

 

Kako to kreće mulj, ako možeš da nam objasniš svima?

Kompezacije,izcudzavanje jednih i drugih,hvatanja za glavu i pritisci na svaku odluku.... sve manje i manje ritma a samim tim manje i dobre kosarke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Nedara je gadljiv na ovaj hasl a Jago nije zagazio sa loptom unutar linije za tri. Obojica u odbrani ko bez glave. Jago treći plej...Nedara prvi bek šuter ide na drugi obruč i baca neke besne spinove...tačno da se izbodeš krstastim šrafcigerom.

Nedović je bek šuter, a Lazić bek pogadjač

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deluje mozda glupo reci, ali ozbiljan je nedostatak i neigranje malog Topa vec duze vreme. Iako decak, ne verujem da bismo s njim na terenu izgledali bezidejno kao sa Nedovicem, Hangom ili Jagom kada je u ovakvoj minus fazi. Ovde mislim prvenstveno na kreiranje za druge, Jago i pogotovo Nedovic su bolji napadaci od Topa naravno

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Deluje mozda glupo reci, ali ozbiljan je nedostatak i neigranje malog Topa vec duze vreme. Iako decak, ne verujem da bismo s njim na terenu izgledali bezidejno kao sa Nedovicem, Hangom ili Jagom kada je u ovakvoj minus fazi. Ovde mislim prvenstveno na kreiranje za druge, Jago i pogotovo Nedovic su bolji napadaci od Topa naravno

Mozda si u pravu, ali po meni je to previse polaganja nade u igraca koji nema nikakvog iskustva na ovom (EL) nivou.

Just now, Issey said:

 

Pre bih rekao da mu je plan - daj bože da promaše...

Posto je rezultat tih udvajanja redovno OTVOREN sut, sansa da ce da promase je mikroskopski mala.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borky said:

Kompezacije,izcudzavanje jednih i drugih,hvatanja za glavu i pritisci na svaku odluku.... sve manje i manje ritma a samim tim manje i dobre kosarke.

 

Ok, mislio sam da naginješ na jednu stranu. 😁

 

Meni skroz ok utakmica, nema prekida, igrači skroz korektni, suđenje solidno, rezultat skoro izjednačen.

 

50-ak minuta trajalo poluvreme, ja zadovoljan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ubijaju nas na skoku, 20-9 za sada, odbrana nam je bedna i nemam pojma kako se držimo u igri. Naši bekovi su teška beda u odbrani. Nedović bi morao da ubaci 15 da se opravda za ovaj dosadašnji performans, došao da prošeta nove patike frajer.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...