Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Auuu koliko smo kriminalni, raspad totalni, a sudije jos i guraju i dodaju nervozu. Ako sezona vec ide u ovom pravcu, daj da iskoristimo prisustvo u hali da oteramo upravu. Love je bilo i ocigledno je skarabudzena ekipa odgovornost uprave i samo uprave. 

Link to comment
Share on other sites

Kosmicka pravda je da ekipa kojoj je trener Teo, a gazda selektor ovako izgleda...

Lazarevic, Simonovic, Kuzmic, Deda...Evroligasi😄

 

Nikad ne komentarisem sudije, ali veceras su sramne.

 

I da, gospodin Janis je usrao sve sekvencom sa Lazarevicem i Simonovicem, tako da neka uziva u svojoj brilijantnosti!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sudjenje tragikomedija..

mi 16 prekrsaja oni 10, dva puta u poslednjem minutu izasli iz bonusa a biju pogotovo sabaza i tea sve sevaju kontakti..

jel su nam sudili jedno 4 presmesna prekrsaja u napadu ili sam ja lud?

bukvalno 4 napada su ukrali..

i ono preko pola i nema namerne nad jagom u kontri 2 na 1... i tako, mi ovde ne mozemo do pobede .

u prva dva minuta 2. cetvrine smo bili u bonusu uz 2 prekrsaja u napadu, za 3 minuta su nam sudili 5 prekrsaja, 3 simonovicu i ukupno 4 u napadu za 10 minuta sa sve onim preko pola i ostalim.. ctiri prekrsaja u napadu od lopte, o cemu pricamo?

sabaz se raspada da ali o cemu pricamo kad ne mozemo ni da igramo?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Nemaju ovde sudije presudni uticaj 

 

Naravno da nemaju... posebno kada tvoju ekipu uvedu u bonus posle 2 ipo minuta, a protivnicka izadje iz bonusa minut-dva pre kraja.

 

Dobro, ima MNOGO I do nas... setaju nam se kroz reket, strana pomoci sta to bese, organizacija napada ne postoji ... itd itd.

 

Čoviću....ma  znas vec sta .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaista mučno poluvreme, od ova dva probisveta na pleju do Simonovića, Lazarevića i Dede, preko pljačkaša u narandžastom do scena gde jebenog Avramovića ne možemo da zaustavimo na prodoru kao da je Džordan, preko nesrećnog Anđušića koji diže svoj mikro penis na ovu bandu. Mučno i odvratno, ali verovatno i zasluženo.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...