Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Нема Теа па самим тим нема никог од високих наших, мада ово се стиже у 3-4 минута добре кошарке.

Ovo je Teovo najgore prvo pol u Aba ligi. Bas nista dobro nije uradio.

 

Sad da se malo presabere a i ostali i da se ovo preokrene. Moraju bolje rotacije da se odrade

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aman bre ljudi sta ste navalili. Da se ja pitam ne bih ni skidao Teodosica za utakmicu, pa makar pukli 30 razlike. Totalno nebitna utakmica.

 

To ne amnestira pojedince koji bi trebalo da se bore za minute od ocajne partije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ali ja stvarno ne mogu vise da svarim ovaj arenin dvojac, doslovno mi se povraca od ovih glasova, radije bih Tegeltiju slusao.

 

Ako Srdjan Radojevic u svojim prenosima otvoreno, nedvosmisleno i agresivno navija za komsije cak i protiv Borca ili Mege, zasto mi moramo slusati ove bubuljicave adolescente i njihovu usranu "nek pobedi kosarka" nepristrasnost cak i protiv slovenackih klubova?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo nećemo dobiti 3 dana da igramo naši su skroz kao izduvan balon i bez energije. Odmoriti ovde nosioce za utorak. A oni odmorni i sve pogađaju. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikolaTest said:

Aman bre ljudi sta ste navalili. Da se ja pitam ne bih ni skidao Teodosica za utakmicu, pa makar pukli 30 razlike. Totalno nebitna utakmica.

 

To ne amnestira pojedince koji bi trebalo da se bore za minute od ocajne partije.

Ne postoji nebitna utakmica!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...