Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Dajte na poluvremenu nov ugovor Bolomboju, ko boga vas molim.

 

U realnosti, Bolomboja vec kontaktirali menadzeri Makabija, Baskonije, Efesa i Monaka. Covic kaze, polako, valjda ja znam kad je pravo vreme za pregovore.

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Top je morao igrati i u Atini, odlican je, samo prisustvo na parketu daje puno bolju fizonomiju ekipi za razliku od "simpa" Jaga. 

Medjutim toliki strah u el nije normalan za razliku od Aba, tacno protiv nas ekipe u el igraju kao mi protiv aba ligasa.

Link to comment
Share on other sites

Top me rasplakao još kod onog prodora iz kontre.
Bravo delijo. Samo ladna glava. Ima odakle da ti dodje.

Gidra može ovde da tera forvarda jer imamo bonus šutera.
Ne vraćaj štetočine nazad...nije ovo njihov nivo. Samo ne znam ko će Bokija da odmori.





  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Dajte na poluvremenu nov ugovor Bolomboju, ko boga vas molim.

 

U realnosti, Bolomboja vec kontaktirali menadzeri Makabija, Baskonije, Efesa i Monaka. Covic kaze, polako, valjda ja znam kad je pravo vreme za pregovore.

Ne znam da li je tako, ali ja bih na mestu Bolomboya nasu ponudu u ovom trenutku odbio, osim ako ista nije znacajno bolja od trenutnog ugovora. Ne znam njegova primanja, ali on nije kod nas dosao kao Naipier kao Top Shot. Naprotiv, on u prethodnom timu nije imao neku znacajnu ulogu. Takvi igraci kad dodju i ako u retkim slucajevima "procvetaju" kod nas, obavezno odlaze na kraju sezone ako im ugovor to omogucava.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...