Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

Novak je bednik, bljuvotina od čoveka i antivakser, vrhunski argumenti 🤣

 

Ali antivakser buraz hahahah

 

Napuši nadobudnog klinca, momentalna svetska kataklizma. Argumentacija na nivou prosečnih seoskih alapača:

Alapača 1: Joj komšinice jeste li gledali Đokovića?

Alapača 2: Znate li da je on antivaxer?

Alapača 1: Joj, đavo ga odneo.

🤣🤣🤣

 

Meni baš žao što se sve to dešava u bastionu sporta, korektne i kulturne publike.

 

Isto tako mi je žao i malog Šeltona što je gledao te nemile scene, sigurno će to uticati na njegov dalji dečiji razvoj. Dečiji.

 

Ne zanima me njegov privatan život ali ono što se može pročitati za bljuvotinu je da je otvorio cirka 60 vrtića.

 

#perepare #travojed #antivakser #bednik #srlo

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Buraz, po tvom avataru se i vidi da nisi za ozbiljnu diskusiju. Da ne pricam sad koliko je opasno kada je toliko poznata osoba i koja je uzor mnogima promovise upravo antivakserstvo, dok ti na to gledas kao salu, svakako ne bi razumeo. Nastavak posta samo potvrdjuje moju prvobitnu recenicu. Pozz

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

Bas tako. Kako drugacije da nazovem coveka koji antivaxer, pruza podrsku AV u odsutnom trenutku da bi pogurao jos malo kriminalne poslove svoje familije, a istorija jebanja majke ljudi sa tribina i svog staba je povelika (a evo, poceo je otvoreno da se ruga i svojim kolegama, sto i jeste doduse radio u onim idiotskim pokusajima imitiranja pa nije bas naisao na divan feedback). Na sve to, imamo situaciju od pre 2 godine kada sa suzama u ocima kaze kako su ga ucinili da se oseca najposebnijim na svetu kad su navijali protiv Medvedeva (sto mi je vrhunac licemerja, posto im malo-malo psuje clanove familije), a potom i situacije gde na primer pokazuje polni organ Australijskoj publici, gestikulira nekom da obrise suze... i to samo u nedavnoj historiji.

 

  Nisam sporio nikad njegovo tenisko umece, i jos pre nego sto je zvanicno prestigao ovu 2icu po broju Slemova smatrao sam ga GOAT-om i znao sam da ce doci taj dan kada ce to i matematicki/statisticki sve ispotvrdjivati, ali ovo je forum za razmenu misljenja, tako da imam pravo da istaknem da mislim da je za mene NDJ bljuvotina od lika/coveka.

 

Тотално могу да разумијем људе којима је Ђоковић антипатичан, и баш из ових разлога које си навео. 

 

Ја га волим к'о да ми је из куће, а онда опет, тешко ми је наћи разлога да га оправдам некад.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne, uporedio si moj argument koji kaze da je antivakserstvo tako medijski poznate i priznate licnosti veoma opasna stvar sa prosecnim seoskim alapacama, tu se videlo. Ostalo je malo karikiranja. Seoske alapace sigurno nece pricati o njegovom antivaxerstvu & velika je verovatnoca da ga tu apsolutno podrzavaju ("Vidi ti zlikovaca, sta li nam stavljaju tu, ma i harp"..). Tako da, sedi jedan.

 

 A i kolega iznad koji takodje navija za Noloa je lepo objasnio, posteno i neostrasceno. 

Link to comment
Share on other sites

Fenomen navijanja za Djokovica kod nas je interesantan iz jos jednog ugla, toliko da moze da se napravi studija koliko sportista treba da bude veliki da ti se ne zgadi.

 

Recimo, po nivou podrzavanja Vucica i po nivou poslova koje obavlja sa mafijom Djokovic je otprilike u rangu ili malo iznad Dejana Stankovica koji je precrtan od strane opoziciono orjentisane javnosti, a Djokovicu se gleda kroz prste iz nekog razloga.

 

Isto, Tipsarevic posle podrske Vucicu precrtan, Djokovic se grli i ljubi i sa njim i sa Vulinom, nema veze, 23 slema xD

 

Carry on 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kažnjen je NĐ za to što se nije vakcinisao. To što se budale nisu vakcinisale zato što se NĐ nije vakcinisao (pa zato umrle ili ostale oštećenog zdravlja), to je njihov problem, prirodna selekcija i treba da radi (odmah da otkucam, moje laičko mišljenje je da nikako (pa ni vakcinama) nije moglo da se spreči širenje korone). Da imam njegove godine, zdravlje, fizičku spremu i pare i da sam imao koronu pre nego što su vakcine postale dostupne, debelo bih se razmislio (u čemu je poenta mog vakcinisanja, a da nije uslovljena mogučim kaznama i zabranama).

 

Zajebancije sa publikom su posledica toga da večito igra na gostujućem terenu, a ipak pobeđuje.

 

Znači, @delgado, ostaje kao jedini argument s kojim mogu da se složim da nije (dovoljno) antiSNS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima onih kojima je zasmetalo kod Djokovica nesto sto radi ili je radio van tenisa. No, Novak se pljuvao i imao mnogo hejtera i pre nego sto je imao bilo kakve veze sa sns, cak su po forumu postojale teme koje su otvarane da bi se Novak napadao. Pa su navodjeni idiotski razlozi, od srbovanja pa dalje.

Novak pravi gluposti, pa ajd sad da ne navijam za njega. Kako da ne. Maradona sta je sve radio u zivotu, pa je valjda valjalo navijati protiv njega, mrzeti ga. Zvezda i Partizan su cist sns, pa sad da ne navijamo

zbog toga. Budalastine.

Duci Simonovic filozofija dopunjena.

Ko je ranije mrzeo Djokovica, mrzi ga i dalje. Vakcine i jos neke stvari mu samo dodju kao alibi da prikriju stvarne razloge. A ti razlozi su od prostog navijanja za druge igrače, preko pobijanja tako omiljenog stava da odavde nista valjano ne moze da izadje, pa do onog iz  pesme Šta bi dao da si na mom mjestu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je van pameti da se "po defaultu" ne navija za sve nase sportiste u belom svetu, kakav god imao stav za njih, i o njihovom privatnom zivotu i sl. Ali razumem da nece uvek svi da navijaju iz ovih ili onih razloga, mada mislim da sa nekom zivotnom zreloscu dolazi na red da ipak "gledas kroz prste" svemu sto ti se ne dopada, i navijas jednostavno za Srbiju. Ja sam npr. kao mladji prosao iz prve ruke i video sta se radi u fudbalu kod nas, od menadzera do kriminala, i iz "protesta" nekad nisam navijao za nas, ali me je to brzo proslo. Ili npr. odredjene politicke struje navijaju za los rezultat odredjene garniture koja vodi neki sport na drzavnom nivou, da bi se nesto promenilo, da bi oni dosli na ta mesta itd. Ali sva ta razmisljanja su toksicna, i na kraju manje bitna od ispunjenja da si deo nacije koja je napravila neki uspeh. Sta mene briga sta Djokovic misli o Vucicu? On je za mene najbolji teniser ikad, u sportu koji sam pratio i voleo od malena, i jedan Srbin se tu pojavio i razlupao sve rekorde. Jel treba da ne navijam za Ivanu Spanovic zato sto ima tetovaze, i ja eto, ne volim devojke sa tetovazama? Jel treba da se radujem nesreci Partizana u Evropi samo zato sto sam Zvezdas? Zivot je mnogo lepsi i ispunjeniji kada se podrzavaju nasi bez pogovora. A mi mozemo na forumu i u drustvu da kritikujemo i pljujemo ono sto mislimo da ne valja - kada izadju na teren, to sve pada u vodu.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je Đoković undisputed goat i to je bio po mom mišljenju i pre nego što je imao GS rekord, mislim da je njegova vera u sebe i njegov rad na sebi (fizičko a i mentalno) zaista inspirišuća... ALI lik takođe ima sve odlike ljudi iz Srbije zbog kojih sam se ja iselio iz iste 😄 Ja skroz razumem što neko ne navija za antivakser SNS lika

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se ja mešao - posebno ne na ovoj temi - ali samo bih primetio da je vlast koristila Novaka za samopromociju i pre 2010-te ...

Ne volim što se tako olako naziva SNS likom.

Dečko je iznad tih sranja,kao i Jokić ali eto - pošto su iz malene Srbijice - a znaju kako ovde teku stvari - jebi ga....

Njihov život i posao su tamo negde,daleko...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pratim zenski tenis poodavno. Cini se da USO godi one slam wonderima vise nego drugi slemovi.

Fino sto je Koko osvojila  pa da zaokruzim pricu jednim vicom (!), onom o seljaku sto je imao kokosku Dzambo i svakod dana pitao:

A jaje, koko Dzambo, a jaje? 🙂

(ok, odjavicu se sam do veceras 😂)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Besni lala said:

Ne bih se ja mešao - posebno ne na ovoj temi - ali samo bih primetio da je vlast koristila Novaka za samopromociju i pre 2010-te ...

Ne volim što se tako olako naziva SNS likom.

Dečko je iznad tih sranja,kao i Jokić ali eto - pošto su iz malene Srbijice - a znaju kako ovde teku stvari - jebi ga....

Njihov život i posao su tamo negde,daleko...

 

I jedan i drugi "posluju" sa njima i uzivaju benefite mafijaskog sistema u Srbiji.

 

Cisto da se razumemo, moze svako da navija i podrzava koga hoce, samo je zaista interesantno koliko ce nekome da se oprosti, a nekom drugom nece.

 

Jer ako recimo promenis misljenje o Sapicu jer je sad nosilac politicke funkcije u SNSu, ili zato sto bespravno gradi dvorac u centru grada, onda je malo licemerno zmuriti na ono sto su Jokicevi uzurpirali u Somboru, a Djokovicevi sirom Srbije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Besni lala said:

Ne bih se ja mešao - posebno ne na ovoj temi - ali samo bih primetio da je vlast koristila Novaka za samopromociju i pre 2010-te ...

Ne volim što se tako olako naziva SNS likom.

Dečko je iznad tih sranja,kao i Jokić ali eto - pošto su iz malene Srbijice - a znaju kako ovde teku stvari - jebi ga....

Njihov život i posao su tamo negde,daleko...

I vice versa. Mosh misliti, SNS ga je bez njegovog pristanka "zloupotrebljavala"😃

Sto spanski socijalisti, konzervativci, kralj, ne zloupotrebljava Nadala, ili neki bazelski komunalci Federera?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Selina said:

I vice versa. Mosh misliti, SNS ga je bez njegovog pristanka "zloupotrebljavala"😃

Sto spanski socijalisti, konzervativci, kralj, ne zloupotrebljava Nadala, ili neki bazelski komunalci Federera?

 

???

 

Da li vi pratite taj sport sa reketima i lopticom?

 

+ Malo je bzvz da upisejete reči tamo gde ih nema.

Edited by Besni lala
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

 

Bas tako. Kako drugacije da nazovem coveka koji antivaxer, pruza podrsku AV u odsutnom trenutku da bi pogurao jos malo kriminalne poslove svoje familije, a istorija jebanja majke ljudi sa tribina i svog staba je povelika (a evo, poceo je otvoreno da se ruga i svojim kolegama, sto i jeste doduse radio u onim idiotskim pokusajima imitiranja pa nije bas naisao na divan feedback). Na sve to, imamo situaciju od pre 2 godine kada sa suzama u ocima kaze kako su ga ucinili da se oseca najposebnijim na svetu kad su navijali protiv Medvedeva (sto mi je vrhunac licemerja, posto im malo-malo psuje clanove familije), a potom i situacije gde na primer pokazuje polni organ Australijskoj publici, gestikulira nekom da obrise suze... i to samo u nedavnoj historiji.

  Nisam sporio nikad njegovo tenisko umece, i jos pre nego sto je zvanicno prestigao ovu 2icu po broju Slemova smatrao sam ga GOAT-om i znao sam da ce doci taj dan kada ce to i matematicki/statisticki sve ispotvrdjivati, ali ovo je forum za razmenu misljenja, tako da imam pravo da istaknem da mislim da je za mene NDJ bljuvotina od lika/coveka.

Ne secam se da je Novak govorio da se ljudi ne vakcinisu, vec samo da ON ne zeli da se vakcinise. AVa je u odsutnom trenutku poklopio objavom protiv rio tinta na insta, a ako mislis na cuveni spot u koji je ubacen, o tome imas ceo intervju na SKu sa Viskom pa sagledaj. Jebavanje majke, brisanje suza i polni organ su sastavni deo sporta. 

 

Misljenje ti se zasniva na izvrnutim cinjenicama i nepoznavanju osnova sporta.

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije baš da Nadal nema veze sa španskim kraljem, a iščeprkalo bi se koječega i vezano za poreze, uzurpaciju prostora na Majorci itd., samo ovde to nikog ne zanima iz razumljivih razloga.

 

Navijanje je iracionalna stvar i svi razlozi kojima se to opravdava su naknadni. Kao i delgadovi razlozi protiv, jer je manje-više isto pisao o Novaku i pre pandemije i SNS-a. Uostalom i nije stvar u SNS-u nego u tome ko je na vlasti. Đokovići će biti sutra dobri i s bilo kim ko dođe posle SNS-a, što će nadajmo se biti pre a ne kasnije.

 

Elem, mrzi me da raspredam o stvarima o kojima smo sve rekli pre par godina još, pa da se vratim finalu.

 

Nekako sam prežalila Njujork za njega pa ako osvoji super, a ako ne osvoji makar mu neće Alkaraz biti još jedan slem bliže, pošto imam utisak da je već opasan za rekord :classic_laugh:

 

S druge strane, iako servis škripi, sigurna sam da ne može odigrati gore finale nego pre dve godine, pa ako Danil uspe da ponovi partiju iz polufinala i Novak ne uspe da ga neutrališe, kapa dole, zaslužio je.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, berti said:

Daj da ne navijamo danas za kosarkase u finalu jer ce eventualno zlato idiot da iskoristi za vlastitu promociju, a i kosarkasi ce da mu dodju na kanabe.

U drzavi u kojoj je sve povezano sa sns dohvatiti se Djokovica pa udri po njemu...

 

Neuporedivo po svim osnovama, prvenstveno zbog toga sto je u pitanju tim, a ne pojedinac. Igraci su po svojoj funkciji obavezni da prisustvuju protokolarnoj obavezi, a mnogi su suptilno i manje suptilno pokazivali sta misle o njemu i nisu dozvolili da ih koristi kao sto je Djokovic jadan i naivan dopustio i imao ociglednu poslovnu korist zbog toga.

 

Ali ste u pravu, nije to za ovaj topik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alcesta said:

Pa nije baš da Nadal nema veze sa španskim kraljem, a iščeprkalo bi se koječega i vezano za poreze, uzurpaciju prostora na Majorci itd., samo ovde to nikog ne zanima iz razumljivih razloga.

 

 

 

Nadal je Katalonac, stalno se javljao i bio je protiv katalonskih referenduma za otcepljenje, sa kraljem to sve nema

dibiduz nikakve veze, a nekoliko hektara zemle mogu tamo da kupe i ljudi iz Holivuda ili Moskve, Shangaja.

Sam monarh u Spaniji ne znaci skoro nista. Sa Vucicem i njegovim mogucnostima nidje veze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...