Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 hour ago, DennistheMenace said:

Ukoliko Nemacka dobije Letoniju, igrace finale pre finala sa Usa po svemu vidjenom do sad, a i na proslom Ep, ova ekipa im vec neko vreme igra stravicno dobro..

 

Nemačka ima odlične šanse da dobije USA. Baš kidaju na ovom prvenstvu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

kad je haliburton ubacio tricu koja se sa drugog obruca nakon 5 metara visine vratila ravno u kos, to je jedino mogla da opravi legenda knicksa, mindaugas kuzmiskas, sa onom tricom tri stotinke do kraja, sa poda, preko ruke.

 

Ja i dalje ne verujem kako je Kuz uspeo da pogodi ono, Edwards ga zaključao bukvalno i iščeprkao mu loptu iz ruke i ovaj nekako uspeo da je povrati i izbaci 3 stotinke pre isteka preko Edwardsa :Hail:

 

 

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

 

I to bez Vagnera igraju sve vreme.

 

Jel se zna koja povreda je u pitanju i kad se vraca? 

 

Wagner sustained his injury following a slight midair collision, resulting in an awkward landing on his left ankle. He immediately clutched his ankle in discomfort, indicating his pain.

He finished with 10 points, six rebounds, five assists and a steal.

 

On Aug. 31, coach Gordon Herbert said that Wagner had not participated in full 5-on-5 practice sessions yet and would be assessed as a game-time decision for upcoming games.

 

After conducting an examination, Germany's team doctor, Oliver Putz, confirmed on Aug. 26 that there were no significant injuries for Wagner.

"We were able to rule out serious injuries," Putz said. "Nothing is broken, torn or anything like this; things that would end the FIBA World Cup for him."

 

Evo ovo ima za njega. Cim on ne ulazi u zadnje 2 utakmice, u nekoj limitiranoj minutazi, nije bas bajno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Ja da sam devojka oval mali Kinjones bi mi bio bas simpa 🙂

Taman je juce bogougodno izgubio od Srbije 😄

 

Nemamo baš isti ukus u vezi muškaraca. Bože, ovo tako čudno zvuči xD 

 

Kinjones mi baš ima vibe nekog šminkera, ne znam, ne preferiram.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

iskoristicu ovo sto su svi Srbi danas pozitivni da budem ultra negativan: 

 

1) Jos da smo imali Lesora umesto Petruseva ili Pantera, pa usli bismo u polufinale sigurno!

 

2) Italijane ne mogu nikako da smislim, ali bilo bi fantasticno da ova grupa gradjana predvodjena najvecim floperom danasnjice, buducim igracem TAU keramike, zavrsi prvenstvo vec danas. Ako ne danas, kad se Franc oporavi, onda u petak svakako.

Kvalitet americkih igraca je sve losiji (ovo ne znaci da je kvalitet NBA sve losiji). Samo kosarkaski tutumraci misle da je ovo neka bzv ekipa USA. Ovo je gotovo najjaca ekipa USA bez 35+ superstarova za koje je vec sada pitanje sta bi mogli da ponude i koliko su motivisani, a za 2 godine i zvanicno ce biti penzionisani.
Oni superstarove vise nemaju, meni da neko da da biram reprezentaciju USA, ista bi ovakva bila + Davis, Tatum i Buker (prvi zbog vec dugo upitnog zdravlja pa i motivacije blizu da upadne u ovu istrosenu grupu, drugi odlican, ali i dalje nekonstantan, treci je trenutno u prajmu ok).

 

Sustina je da kada bi u imaginarnom slucaju svi bili zdravi u svim ekipama, pitanje je da li bi USA uzela SP, pa i sledece godine OI, sto bi do pre 5 godina bio aksiom, niko normalan ne bi ni diskutovao o tome. A sada??

 

3) sto ne igra za Litvaniju Valinskas iz FMP, bolji je od ovih bekova sto imaju

 

toliko

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...