Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Kakav pokusaj Markus Vilijams pasa hahahahaah

Just now, Eddard said:

Ja kontam da su se Italijani posle uzleta nakon pobede protiv nas masivno skenjali kad su Litvanci dobili Amere i od tad su u kanalu, ne živi im se, a kamoli igra protiv Amera.

 

 

Ne znam dal sam srecniji sto su Spanci dobili pusangiju u grupama, ili zbog ovoga kako su poduvali Italijani. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ispade da smo se na ovom prvenstvu osvetili Italijanama za prethodne poraze tako sto smo jos jednom izgubili od njih. Unistise ih Ameri.

 

Videcemo kako ce proci Nemacka-Letonija. Svabo mi deluje kao ekipa kompetenta da se posiba sa Amerikancima, to bi potencijalno mogao da bude strasan mec

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Mislim da ce USA i Nijemce relativno lagano dobiti. Nemaju oni igraca koji moze na snagu u sredini maltretirati JJJ-a nit su im bekovi neke gromade pa da kaznjavaju switch odbranu Amerikanaca ko sto su Litvanci radili. 

Mislim da ce Amerima veci problem biti to sto nece moci fizicki 1 na 1 da izdominiraju jer ako budu onako banditski igrali kao prvo poluvreme ovde, isto ce biti kao sa Litvanijom. Bas nista nisu gori fizicki od Litvanije, naprotiv. Imaju Tajsa, nije Valancijunas, ali bez problema moze da maltretira JJJa, mada mislim da je bitnije da li ce uspeti da zaustave Srudera koji je prebrz za vecinu njihovih bekova

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Mislim da ce Amerima veci problem biti to sto nece moci fizicki 1 na 1 da izdominiraju jer ako budu onako banditski igrali kao prvo poluvreme ovde, isto ce biti kao sa Litvanijom. Bas nista nisu gori fizicki od Litvanije, naprotiv. Imaju Tajsa, nije Valancijunas, ali bez problema moze da maltretira JJJa, mada mislim da je bitnije da li ce uspeti da zaustave Srudera koji je prebrz za vecinu njihovih bekova

 

Theis fizicki ne moze maltretirati americka krila, a kamoli Jacksona lol

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Theis fizicki ne moze maltretirati americka krila, a kamoli Jacksona lol

Videcemo. Amerikanci su brzi od svih, nisu nesto fizicki jaci i unutra su busni, premalo pomazu (osim kad treba neka banana da se lupi za spice) i igraju lenju odbranu. Nemacka ako bude igrao Franc to moze da iskaznjava na milion nacina. Ako Amere ne prokenjaju ovi nerezinski sutevi koje ispaljuju, skroz otvoren mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kankkunen said:

Ovde je ispoštovao akciju, pre toga je bila jedna situacija u kontri kad je mogao da odvali obruč, pa je samo položio ... tako da, hm.


Odgledao sam samo drugo poluvreme ali je i meni zapalo za oko da se ponasao borderline skandalozno upravo iz spomenutog razloga.

Kapiram ja da je to sve deo americke sportske folklore i da je to nama iritantno al njima normalno ali i cak takva hodajuca low IQ pojava kao Paolo bi morala kapirati da je to ipak protiv zemlje za koju je planirao da igra pre manje od 200 dana. Kapiram ja da su ga zabari bezobrazno vredjali i uzimam i to u obzir ali bratijo,nije mu ovaj cirkus trebao. Suvise je dobar igrac.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Teatralno kucanje u kontri. 

 

Ok, ja pomislio nekog povredio namerno. Kreveljio se malo, verovatno mu bilo merak jer ga prozivali dosta pšošto je izabrao da igra za USA a ne Italiju, ali sad ljudski minimum malo ga preteraste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Marko said:

Nebitno. Dešava se. Lik je '02 godište. Mnogo stariji sportisti imaju ovakve ili onakve propuste u ponašanju (Omakne im se). Tako da... Who cares.

 

Bukvalno. Ispade najgori čovek u univerzumu samo zato što se malo kreveljio nakon zakucavanja. :ajme:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...