Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Ne znam cime mi to provociramo Italiju, a jos vaznije, ne znam zasto ih se plasimo.

 

nisam stekao utisak da ih se plasimo a da si fan ita repke, jbga, do 1999e smo ih trpali gde smo stigli a onda i do 2019e, tako da razumem da su naspanovani protiv nas

 

plus je prof nikolic prakticno doneo profi basket u italiju

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Kako Doncic postaje iritantan lik bez razloga.Stalno nesto place, danas se inati i u nebitnoj tekmi igra 38 minuta.Ne znam sta zeli sa tim postici.Bas klinacko ponasanje

 

on dolazi redovno

 

ljubio bih jokicev poster u usta da se isto ponasa kao luka, ukljucujuci i ucestalost dolaska.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Kako Doncic postaje iritantan lik bez razloga.Stalno nesto place, danas se inati i u nebitnoj tekmi igra 38 minuta.Ne znam sta zeli sa tim postici.Bas klinacko ponasanje

Pa ne znam meni ta njegova isfrustriranost govori da je njemu bas dosta stalo do uspeha reprezentacije.

 

Svakako da ide sve po loju u Slo da ne bi se ovako ponasao jbg. I ja bih voleo da on malo odraste i da se malo smiri. Ali opet mi je razumljivo to ponasnje(cak i kad pretera),

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Kako Doncic postaje iritantan lik bez razloga.Stalno nesto place, danas se inati i u nebitnoj tekmi igra 38 minuta.Ne znam sta zeli sa tim postici.Bas klinacko ponasanje

 

Nema nebitnih utakmica na SP, to je neka luzerska logika. Naravno da je bolje biti peti, a ne osmi. Pritom su i Litvanci odigrali maksimalno sve vreme i izjavili odmah posle meca da ce se boriti za sto bolji plasman. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jurgen said:

 

Nema nebitnih utakmica na SP, to je neka luzerska logika. Naravno da je bolje biti peti, a ne osmi. Pritom su i Litvanci odigrali maksimalno sve vreme i izjavili odmah posle meca da ce se boriti za sto bolji plasman. 

Pa recimo manje bitnih, je li tebi logicno da on u ovom mecu uzme vise od trecine suteva ekipe, da igra 38 minuta a da prije toga nije igrao vise od 32 minuta ni jednu tekmu.Da u manje bitnom mecu podjeli samo 2 asistencije za 38 minuta i da konstantno solira i ako ga ne ide i ako gube konstantno 20 razlike on ne pomislja da napusti teren i da neko drugi malo osjeti to SP zbog koga je utrosio dva mjeseca.Po meni je to cisti inat Lukin iz ne znam kog razloga.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ponosan sam što igram za Litvaniju, na taj način mogu da se odužim državi. Tako mogu da stavim moju državu na mapu. Nastaviću to da radim sve dok mi telo to dozvoljava. Dok sam potreban timu. Ponosan sam što to činim. Ne postoji drugačiji način da provedem leto nego igrajući za nacionalni tim", rekao je Valančunas.

https://www.b92.net/sport/mundobasket2023/vesti.php?nav_id=2395393

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fancy said:

Kapiram da bi budalu koja na Litvanskom forumu otvori temu "Valančijunas u reprezentaciji" automatski banovali i poslali u šumu da sluša norveški death metal...

Sent from my phone using their app
 

 

To bi bila nagrada. Doduše Norveška je mnogo poznatija po black metalu ali imaju i nekih jakih DM štihova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...