Jump to content

LIVE - Srbija


Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

Ma sta nebitno 4-5 zaredom bitan poraz protiv Italije. Kako to moze biti nebitno?

 

Potpuno je nebitno sa takmicarskog aspekta.

 

Bilo bi identicno sramotno da nas je usralo da ih dobijemo na jednu loptu jer je sve ispod 20 razlike za nas ovde bruka, trenerska i kapitenska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Kako je nebitno? Da smo pobedili, vec bi imali sigurno 1/4 finale. Ovako da se nadamo da ce Tauns dobiti proliv.

 

Pa nebitno je jer ako izgubimo od Dominikanske Republike da li cemo da ispadnemo sad u grupi ili od Amera u cetvrtfinalu potpuno je isto. I u jednom i u drugom slucaju nemamo ni medalju, ni plasman na OI.

 

Nije nebitno samo ako se lozite na borbu od petog do osmog mesta vise od borbe od devetog do sesnaestog mesta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Pa nebitno je jer ako izgubimo od Dominikanske Republike da li cemo da ispadnemo sad u grupi ili od Amera u cetvrtfinalu potpuno je isto. I u jednom i u drugom slucaju nemamo ni medalju, ni plasman na OI.

 

Nije nebitno samo ako se lozite na borbu od petog do osmog mesta vise od borbe od devetog do sesnaestog mesta.

Lozim se jer svakako ne mozemo da se borimo za medalju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Pa lose smo odigrali. A pogotovo Bogdan. Nema opravdanja za bilo sta za Bogdana ovde.

 

Razocaran sam. Preterao sam ali razumi me besan sam. Nasli smo novi nacin da izgubimo.

 

Bogdan je bio kriminal, sramota me u njegovo ime.

 

Ali nisam skontao kako mu je uvalio, nije bio na parketu i stvarno smo mogli nešto pametnije da uradimo za to vreme.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Lozim se jer svakako ne mozemo da se borimo za medalju.

 

Ali mozemo da pobedimo Litvaniju i onda cemo ici na OI.

 

Da li cemo da budemo 7. ili 11. na kraju u suprotnom slucaju ne vidim kakve veze ima, niti ce to iko da pamti, niti ista donosi.

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Jel ova izlapljela ojebina na klupi nije imala timeout il je svjesno pustio ovaj cirkus na kraju? Nevjerovatno.

 

Bogdan sramota, ispucavanje ko na rekreaciji. 

 

Ne znam, ali ovo nije NBA da se trazi tajmaut dok je lopta u igri.

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Bogdan je bio kriminal, sramota me u njegovo ime.

 

Ali nisam skontao kako mu je uvalio, nije bio na parketu i stvarno smo mogli nešto pametnije da uradimo za to vreme.

A to. Jbg, pomesao sam ga. Jer sam ocekivao da on bude. Izvinjavam se. Mogao si napisati posto mi je iskrslo nesto kuci  to kad je izasao.Pa nisam primetio :S

Link to comment
Share on other sites

ovde nam je bodganović totalno ubio momentum sa one dve divlje trojke i vratio je italijane u igru

 

podsetio me ne na onog bogdanovića iz sakramenta koji se sa foksom i hildom otima za posede

 

jednostavno, precenjuje svoj šut i svi oni "bogi snajper" sarkazmi su bili opravdani... 

nije naravno samo do njega, ali da je italijane vrattio u igru, jeste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...