Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

Stefan Jović je prošli put "ubio" Jokića. Svaki put se njegov igrač spuštao i udvajao,a prostor koji je imao je očajno koristio, uglavno zabijajući se u igrače koji su ga čekali 3 metra niže.

 

Ovaj put su ušle trojke i to je to, nije da smo im ne znam kako sjebali koncept tu, nego je čovek jednostavno pogađao više nego inače i to je to.

 

Nadam se da će to uticati i na protivnika u polufinalu, da ne brane ispod bloka, mada ja znam da ja bih.

Istina s tim da nam je i ostatak spoljne linije bio loš pa nisi ni to mogao da zamaskiraš. I da je promašio sad ove trojke imali smo mnoge druge rezerve i opcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ovaj klip je jednako dobar kao Gudurin, gde Curry pise sada vec legendarni citat, igraci padaju na pod od smeha, on ga prepravlja na intervenciju lektora, ali onda matori mangup brise i vraca ono originalno napisano. :default_coffee:

 

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/mundobasket-2023/video-mundobasket-2023/jedan-za-svi-ili-sve-zar-je-bitno-video/?fbclid=IwAR1DakTlVWWMjd0Ctr8Sy66weIcqN7B07aqvVX3eR6eiI7Hx7EjiptmGAH8

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Arsenije Pesic said:

1000?mt=.jpg

 

1000?mt=.jpg

 

Ove dve slike su savršene. Gledaš ih i tačno vidiš šta su ova dva čoveka odigrala danas.

 

Milutinov... pribojavao sam se na šta će njegova igra ličiti protiv Valančijunasa. Ali ne da nije bio nadigran, nego je odigrao savršeno u oba pravca.

 

Ovo su oni isti ljudi i ona ista ekipa koja je protiv Italijana bila pogubljena i uplašena. Divno je što su otkrili šta još imaju u sebi i za kakvu igru su sposobni. Šta je probudilo to u njima, da li izbegavanje Amera, da li Borišina tragedija, nešto treče ili kombinacija svega toga, nebitno, bitno je da su oni pokazali pre svega sebi šta mogu. Verujem da će to ostati tako i u nastavku i da su sada zajedno još mnogo, mnogo više od zbira svojih pojedinačnih kvaliteta.

Edited by Smrtokapa
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Smrtokapa said:

Milutinov... pribojavao sam se na šta će njegova igra ličiti protiv Valančijunasa. Ali ne da nije bio nadigran, nego je odigrao savršeno u oba pravca.

 

Sem onog pocetka gde je ovaj na brzinu dao 5p ostatak utakmice rutiniranje Hulkatinova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, pantelia said:

 

Sta god da se desi do kraja, ovo je najjaci klip celog prvenstva

Ima jos jedan kad Avramovic izlazi i nesto izgleda izbezumljeno kao i uvek i Malina koji mu prica "sve je u redu, sve je super". Nije los ni onaj trenutak kad su ga raskrvarili u prvom poluvremenu a on izleteo sa klupe da poljubi Bogdana kad je dao onu trojku. Covek je zlato

Edited by McLeod
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u poslednjih par meseci skapirao da mi Aleksa postaje jedan od omiljenih igrača, a i u svakoj izjavi se vidi da je stvarno dobar lik.

 

Vratite izjavu posle meča na SK ako niste videli. Nešto mi upalo u oko

 

Ali stvarno smo carevi za ovaj basket, odličan pokazatelj šta znači višedenijski kontinuitet ozbiljnog rada. Ljudi kao profesor Nikolić i Duda su takve temelje postavili da čak i uz ovih poslednjih 10ak godina ne baš sjajnog vođenja saveza ta građevina nastavlja da odoleva.

 

Nadam se da će ova plejada odličnih trenera koji su bitni u NBA da takođe oseti potrebu da se u nekom trenutku vrati i da zajedno sa nekoliko dobrih mlađih stručnjaka koje imamo u Evropi nastave da nadograđuju to i sa nekim modernim elementima.

 

Evo vidimo Ognjena Stojakovića sada u stručnom štabu, Kokoškov je isto hteo da se uhvati tog posla, Rajaković se ne sećam da li je bio angažovan u reprezentaciji ali ovo što sam ga slušao po podkastima deluje kao super lik. A nadam se da će i Želko u nekom trenutku pomoći nekome da peče zanat u KKP.

Edited by nemanjaol
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Covek je zlato

Apsolutno. Igrač kakav treba svakoj ekipi, pa makar kao specijalac sa samog kraja klupe, koliko god da imaš "boljih" igrača.

 

Gledam sada reprizu. Gudura igra pametno, donosi dobre odluke, smiruje i savetuje mlađe saigrače...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Ovo danas je bilo savršeno, ali posebno moram da istaknem Milutinova. Nisam vjerovao da može da bude ovako dominantan protiv Valančijunasa. Skinuo je sa sebe jedan veliki znak pitanja. 

 

Mnogo mi se sviđa ova ekipa bez povlašćenih igrača, gdje svi grizu u odbrani. 


Ona akcija posle time outa kada je utrcio i bacio onaj Kareem like tear drop iz punog sprinta (za njegove uslove 😄 ) preko Jonasa...Boze mili...Kontam da je to bio jedan od tih trenutaka u ranoj fazi tekme gde smo svi pomislili - nece moci danas, drugovi sa Baltika.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Aleksa je jedan od igrača koje ne možeš da ne gotiviš. Ta borbenost, beskompromisnost u takmičarskoj košarci je ono zbog čega ga obožavaju i treneri i saigrači i navijači. Plus kad ga pogledaš vidiš da je predobar lik u pitanju.

 

Props za GMuduru za današnju partiju, sjajan je bio, a očigledno ume i da se zajebava na svoj račun 😄 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...