Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Meni je najzanimljiviji stav većine medija, a i nekih forumaša, kako je, eto, ta Italija baš nešto nezgodna, ušla nam je u glavu, ili kako se već kaže, ali inače smo odlična ekipa koja ima šansu i protiv Amera. To što nas opet Italijani de fakto izbacuju je slučajnost. Tako se namjesti. Kada smo mi posljednji put dobili neku jaku ekipu, pa da o sebi uopšte možemo da razmišljamo kao o ozbiljnoj reprezentaciji?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Meni je najzanimljiviji stav većine medija, a i nekih forumaša, kako je, eto, ta Italija baš nešto nezgodna, ušla nam je u glavu, ili kako se već kaže, ali inače smo odlična ekipa koja ima šansu i protiv Amera. To što nas opet Italijani de fakto izbacuju je slučajnost. Tako se namjesti. Kada smo mi posljednji put dobili neku jaku ekipu, pa da o sebi uopšte možemo da razmišljamo kao o ozbiljnoj reprezentaciji?

 

Pa nadam se da su ti forumasi gledali ovo danas, ja nisam nista specijalno, ali mi i ne treba da znam da su Italijani kanta od ekipe.

 

A za Amere, pa kao i Indijanapolisu jelte Kari madjija, ludilo iz anderdog pozicije.

 

nema od toga nista naravno, prvenstveno sto je ova ekipa bolja od te iz Indijanapolisa, a mi smo takodje naravno mnogo gori, ali da ocekujem da u toj utakmici bolje izgledamo nego protiv Italijana, ocekujem.

 

Pod uslovom da dobijemo mocnog beka sutera Karla Entonija Taunsa za nekih tri i po sata.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Portoriko je tada bio ozbiljna reprezentacija,trideset puta bolja nego sadašnja.

Pa 2004.godine na Olimpijadi su dobili Drim tim (Dankan,Ajverson)

Naravno,neki detalji podsećaju,ali mi trenutno nemamo tim kadar za zlato.

 

bili su mnogo bolji nego danas, pre svega zbog aroja (i centra) koji je bio 2legit2quit ali i tada su okej, nista o cemu bi pisali kuci.

2 minutes ago, Wingwalker said:

Poceko voli Danilovića...:)

 

sto ga ne bi voleo, jedan od najboljih evropskih igraca svih vremena, italijanske lige i virtusa tj kindera

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A što ne bi? [emoji57]

Nemoj brate, i ovako preskupo placamo neke greske i lose minute, ali realno imamo kvalitet barem za cetvrtfinale.

Koliko god bio za penziju nas selektor ipak je legenda nase kosarke, skoro svi igraci nam igraju NBA/Evroligu, hoce da igraju za repku i imaju dobru atmosferu. Ja sam siguran da sa svima mozemo da igramo, ukljucujuci i USA.

Treba im pruziti podsku dokle god su u igri, pa kad (i ako) ispadnu tek onda pretresati sve, pocev od KSS.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...