Jump to content

O PDFu - Predlozi, pitanja, kritike...


Recommended Posts

7 hours ago, Manu said:

Prvenstvo nam se opasno približilo, a volontera za otvaranje tema po grupama za sada nema. Pozivam još jednom sve da se prijave, a od usual suspectsa se nadam da mogu da pomognu:

 

@Del Piero, @goldberg, @McLeod, @Chaos Is Me, @Magia i ostali. Šta preostane, potrudiću se da pokrijem.

 

Pocastvovan sam predlogom, ali em smatram da sam nedovoljno strucan za tako nesto, em sam na putu do pocetka prvenstva :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Manu said:

Prvenstvo nam se opasno približilo, a volontera za otvaranje tema po grupama za sada nema. Pozivam još jednom sve da se prijave, a od usual suspectsa se nadam da mogu da pomognu:

 

@Del Piero, @goldberg, @McLeod, @Chaos Is Me, @Magia i ostali. Šta preostane, potrudiću se da pokrijem.

 

Evo, ja se kao tvoj lik sa avatara stalno javljam, pa bih predstavio grupe E i H.

 

Jos samo da mi neko objasni kako najlakse da se ovde postavljaju slike i gifovi, jer mi mozda zatrebaju za prezentovanje grupa.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju cu i ja da uletim, u stilu Borise Simanica... 😄  

 

Evo ja cu F, nekako mi je najegzoticnija od ovih preostalih.

 

A Angola, Italy, Dominican Republic, Philippines - @Del Piero

B South Sudan, Puerto Rico, Serbia, China - 

C United States, New Zealand, Jordan, Greece - 

D Egypt, Lithuania, Mexico, Montenegro - @Del Piero

E Germany, Japan, Finland, Australia -  @goldberg

F Slovenia, Venezuela, Cape Verde, Georgia - @Kooineeperk

G Iran, Brazil, Spain, Ivory Coast - 

Canada, France, Latvia, Lebanon - @goldberg

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je tanka Australija na C i PF, imaju 4 igrača na te dvije pozicije i to računajući Inglesa kao četvorku, a čak nemaju ni neko drugo gabaritnije krilo koje bi u krajnjoj nuždi moglo da glumi četvorku, eventualno Giddey da emulira MeđikĐonsona. Svaka povreda nekog od visokih igrača im je instant katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

Da, baš su tanki tu i povreda Landalea ih je dosta unazadila. Ovaj Cooks je zanimljiv igrač ali ne verujem da će ovde imati neki impact. Giddey i Ingles će sigurno uzeti neke minute na PF, verovatno i Thybulle koji je dobar fizikalac. Od 1 do 3 su sasvim lepo pokriveni. Grupa im je dosta zajebana jer protiv Nemaca nisu favoriti, a mogao bi Markkanen pogrom da im napravi. Možda bi i Japan sa Hachimurom i Watanabeom mogao isto nekog da namuči.

Link to comment
Share on other sites

@MetalHead

 

Dešava mi se samo na ovom podforumu da kada uđem na njega i imam više tema sa novim postovima nabodem zvezdicu pored jednog, iščitam nove postove i vratim se korak unazad puf! sve teme zasivljene kao pročitane, kao da sam bocnuo "mark forum as read", a nisam.

 

Ako idem redom po nepročitanim temama, odozgo na dole, to se ne dešava, u suprotnom, ćao nema više.

 

Na ostalim delovima foruma toga nema.

 

Firefox i na kompu i na androidu, ako nešto znači.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Stiletto said:

@MetalHead

 

Dešava mi se samo na ovom podforumu da kada uđem na njega i imam više tema sa novim postovima nabodem zvezdicu pored jednog, iščitam nove postove i vratim se korak unazad puf! sve teme zasivljene kao pročitane, kao da sam bocnuo "mark forum as read", a nisam.

 

Ako idem redom po nepročitanim temama, odozgo na dole, to se ne dešava, u suprotnom, ćao nema više.

 

Na ostalim delovima foruma toga nema.

 

Firefox i na kompu i na androidu, ako nešto znači.

Ne mogu da reprodukujem takvo ponasanje, kod mene radi normalno. Koristim Chrome i Brave. Probaj opet, ali polako 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned and pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...