Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

inace, tenis ne moze a da ne pravi nepotrebno dramu. :classic_rolleyes:

pred mec Sabalenke i Djordji prilazi sudinica Kamili i pita je ima li drugu majicu da se pesvuce jer ova ima napred reklamu. :classic_blink: Kamila kaze da nema, nije ponela presvlaku, ona je pita moze li da donese iz svlacionice, Kamila kaze da nije ostavila nista u svlacionici. Onda udinica zove supervizora, a Sabalenka gleda u cudu sta se desava, objasnjava nesto kao: u cemu je problem? ovo je sasvim normalno, Kamila kaze u prethodnom mecu joj niko nista nije ekao...

Dolazi supervizor (valjda Ali Nili ili kako se zove), gleda u cudu sta mu sudinica kaze, onako zbunjeno kao: nek pocnu s igrom, na sta ova sudinica kaze kako treba to da se razjasni. :classic_blink:

 

elem, Kamila ima s leve strane na majici neki natpis, nista manji ili veci od onog sto je npr. Danka imala napred na svojoj majici i sto evo sad gledam, Rodzers ima na svojoj.

 

ludnica s tenisom, niko ne zna pravila niti ih homogeno primenjuje.

 

evo sad gledam, i Lejla ima neki dugacki natpis na prednjoj strani majice, duplo duzi od onog kod Kamile, i niko joj nista nije rekao...

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Sad gledam: Trevisan ima ogroman natpis napred na majici (pored imena proizvodjaca odece), meni se cini veci od onog koji je imala Kamila, i ne vidim da se neko bunio (nisam gledala pocetak meca, da li je sudija pravio problem).

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ok je bila Jeca, premda je nedopustivo da se u istoj haljini pojavi na stadionu i na balu u istom danu.

Inače, ona žuta haljina koju je Kejt nosila je dizajnerke Roksande...e sad ne znam prezime...Minčić, Rančić, tako nekako..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Milutinov Tata said:

Sta kazete za Jeleninu kombinaciju juce, moram da priznam da sam malo prevrnuo ocima. Zato je vojvotkinja bila po mom ukusu.

 

 

 

Pa sramotno je da se u istoj haljini pojavi na meču i na Šampionskom balu, to je sve što se može reći. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Sara Kej verzija :classic_biggrin:

Zapravo nisam videla celu haljinu nego samo gornji deo kad su je snimali u loži, ali preterano za moj ukus.

 

Meni je slatka, možda je samo roze nijansa prejaka za moj ukus. I bila je ok izbor za meč, ali ne za Šampionski bal - tu je ipak potrebna elegantnija večernja kombinacija. A definitivno nije ukusno obući istu haljinu u kojoj si bila na meču, sad se pitam da li se i kupala uopšte xD 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ja pogledam ponekad kreacije r.ilincic na njenom sajtu i uglavnom su neke svedene linije, nisam doduse vec podugo pogledala ali ta boja i ti balon rukavi su sad u trendu izgleda medju svim kreatorima . izgledaju mi kao bombonice ili lilihip .... 

 

secam se da je na jednoj wimledon wta zurki ana ivanovic nosila njenu kreaciju .to je ovo 

 

modni_trenutak_ana_ivanovic_u_nezaboravn

Edited by double fault
Link to comment
Share on other sites

@double fault Ova pink jeste hit sezone, zajedno sa narandžastom bojom, takođe "balon" rukavi su opet u trendu. Ali to ne menja činjenicu da je haljina dnevna i da Jeca nema šta da traži u njoj na večernjem event-u, naročito ako se već znojila u istoj ceo dan. 😄 

@Helena Da li je gore ako se ne okupaš ili se okupaš pa navučeš nošenu garderobu, pitanje je sad. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...