Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

On 1/19/2023 at 4:26 PM, alcesta said:

Ovo s parčetom narandžastog je nice touch, nisam to videla  na slikama. Ne volim narandžastu ali nekako fino ispada u kombinaciji.

Tako je, na fotkama nema i nikad mi njegova oprema nije prešla od ružne brzom brzinom do najlepše :classic_laugh: Ali tamo na slikama zaista izgleda kao da je balon-žersej materijal :lol_2:

 

I ima još par stvari koje hoću da kažem-tako mi prijaju boje na ovom slemu u smislu mora i sunca, tako je sve azurno plavo, čisto se osećam kao da sam ja u Australiji...a Tijafo i Šapo su maldi, a mladost može da iznese sve :classic_biggrin: (dobro, sem onih zebri na RG).

 

S druge strane, Korda takođe nosi najk opremu, pa nije leptir, pa ja sad ne znam jel oni to mogu da biraju ili kako...?

Ajd, Rafa je svoj, za njega rade posebno, al eto, ovoj deci taj šareniš...

 

A vidim i Rubljov više nije u najku...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo i ja da dodam, svidja mi se oprema, boja, naročito šorts i patike, majica manje više, previše kockica... Sve u svemu Lakosta je klasa, naročito kada poredimo sa "jeftinim" Sergio Tachini modelima...

 

Možda grešim, ali čini mi se da mu odeća bolje stoji od kako se malo popravio/ugojio.

Link to comment
Share on other sites

Apropo cene (ali o offtopic): Bajern Minhen je nedavno pustio u prodaju limitiranu kolicinu jedne trenerke u retro stilu (adidas originals). Cena - prava sitnica - nesto vise od 400 evra. Navijaci su ih prilicno nagrdili,ali je ceo kontigent ipak rasprodat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, Drug Crni said:

@Romantikkako ti se dopada ovo sto nosi Bianka Andresku u Majamiju - jel moze da prodje? :kece:
(ne zezam te..ozbiljno pitam)

 

Da se bavi nekim drugim sportom moglo bi, za tenis mi se definitvno ne svidja, mada je svakako bolje od onog sto je nosila Sabalenka prosle nedelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...