Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Just now, Son_of_a_gun said:

 

Morao sam da odem da provjerim, @fillam je jedina prihvatljiva opcija, iako nije tako izgledalo do januara 2023. 😛

 

Nakon ovosezonskog jinxa, definitivno ostajem po strani.

 

Ja bih prepustio beonegru da za svoju dušu opljune i omrači, nakon toga može samo na bolje da ide. 😄

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 

jbt 😄 diskusioni forum, i treba da izneses svoje vidjenje,  mišljenje/info, kao što sam ja juce napisao ( doduše malo preostro i patkometrijski) da KKP nije želeo da nastavi utakmicu bez navijača. Ako sam ja pogresio sledi izvinjenje,  ako si ti .... 

Rada je u famoznom tekstu napisala da je info o presvlacenju sudija (ne)zvanicna vest, i kako ona nema pristup restriktivnom prostoru,  pitanje je od koga je dobila info.

 

Ono što se vidi na snimku , kada su igraci KKCz izašli na teren je to da su "komplet " službena lica prisutna,  zapisnicki sto, tako da verujem ( mozda gresim) da su oni imali info da se utakmica nastavlja.

 

Jedno (dva) pitanja: "ciji" je zapisnicki što, tj na čijem platnom spisku i ko ga, kako da se izrazim 😄 , "sastavlja"?

 

Ono što je sigurno, jos jedan ekser u kovčeg srpske košarke,  jos jedan dublji jaz izmedju dva kluba, i jos jedan pokazatelj da smo kao društvo otisli u q.

E, jbg, sad, kad me već vučeš za jezik, onda će pas i da porekne da neće da se petlja u špekulacije. :classic_smile:

 

Meni su dve opcije najbliže:

1) KKPu je u diskusiji tokom pauze neko pomenuo četvrtak ali ne jasno i nedvosmisleno (pre svega delegat to može da kaže, s otud i izostavljanje upiranja prsta na konkretnu osobu u saopštenju) i klub je odlučio da ne izlazi na nastavak u sklopu nastavljanja borbe protiv lige i Čovića. Imaju čime da se operu pred navijačima, šta da stave u saopštenje, čime da pljucnu ligu (i daju šansu direktoru iste da ispadne glup) i uspeli su u tome da se završi sezona i svi odu na odmor.

 

2) Zajednički (klubovi, direktor, delegat ili bez nekog iz te grupe) je dogovoreno da se završi sve sinoć (možda na nagovor/nalog nekog sa strane, kako bi se prekinuo cirkus i izbegla potencijalna treća utakmica koja bi bila isto nenormalna. Svako dobija nešto čime može da se pokrije, sve se prekida i nakon dva dana se niko neće sećati, smiruju se tenzije. Postoji mogućnost i da KKP nije bio za to ali da je sa viših instanci naloženo da ne talasaju previše.

 

Ako je tačno ovo drugo, u to se uklapa navodna priča o trofejima i presvlačenju.

 

Naravno, moguće je i nešto drugo, kao što rekoh nemamo informacija i većina stvari su čista nagađanja.

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Spremite delegaciju da ode po uinija da on otvori

Jeste, pa da završimo 16. u EL. :classic_biggrin:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja bih zamolio da se sačeka sa novom temom do zvanične potvrde učešća KKP u Evroligi, kako bih mogao da je otvorim sa:

 

"KK PARTIZAN - OSVAJAČ EVROLIGE U SEZONI 2024-25" sa podnaslovom "Proleće kada sam naučio da jašem"

 

A do tada može prelazno-tabloidna, naravno.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fillam said:

 

Nakon ovosezonskog jinxa, definitivno ostajem po strani.

 

Ja bih prepustio beonegru da za svoju dušu opljune i omrači, nakon toga može samo na bolje da ide. 😄


ako ćeno tako onda predlažem @SteveFrancis#3 😁

 

Beonegro ne može da otvara topic jer ima sukob interesa. 😁

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Barkley#34 said:

Ništa. Upravo to mi je signal da je i KKP u nekoj meri umešan u to da se sve onako sinoć završi. 

Meni je signal to što se nisu žalili na odluku. Kao da su hteli da se završi. Što me opet čudi jer ste bili u poziciji da osvojite trofej, kakav takav, ali trofej. Em što ste vodili 12 razlike i 99% bi dobili utakmicu bez obzira na prisustvo publike em ste bili u boljoj poziciji za treću utakmicu s obzirom na raspoloživ igrački kadar i legitimitet da se traži prekid utakmice i pražnjenje hale. Meni potpuno neshvatljiva odluka da ne nastave utakmicu. Opet, ko zna kakva je pozadina cele priče, ali iskreno ne verujem u priču da im je neko, odnosno delegat jer niko drugi nema ovlašćenje, rekao da se utakmica nastavlja sutradan. Svi su oni ceo život u košarci i vrlo dobro znaju pravila i ko može koju odluku da donese, tako da im je priča baš šuplja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Generalizuješ prijatelju. Čitao sam i ja istu temu i moj je utisak da su ti kojima je slatko u manjini. Ima ih, nije da ih nema, za moj ukus i previše. Ipak, više su se ljudi sprdali sa celom situacijom i pokušavali da prebace na humor ovu mučnu situaciju.

 

Vrlo moguce. Kazem, bio sam na temi svega 15-20 sekundi i za to vreme su mi 3-4 slicna/identicna/uzastopna bas volim sto je ovako posta ubola oko, pa sam brze bolje zapalio.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Son_of_a_gun said:

ako ćeno tako onda predlažem @SteveFrancis#3 😁

 

 

Frensisov prikaz Sunsa za neku od prošlih sezona

 

Spoiler

Nakon epskog chokea u velikom finalu 2021. dosla je sezona jos vecih ocekivanja u kojoj je ekipa uspela da podbaci jos impozantnije (i to nakon rekorda fransize u reg. sezoni od 64-18), izgubivsi u drugoj rundi zapada 326 razlike G7 na svom parketu, usred pustinje.

Razloga je mnogo, od trenerske tvrdoglavosti i nespremnosti na dovoljno brza prilagodjavanja, preko cinjenice da se na Paula u ovim godinama ne moze ozbiljno racunati u kontinuitetu (ako se ikad i moglo, truth be told), pa do ociglednih problema sa hemijom i sukoba izmedju Montya i Aytona, na kome su se slomila kola zbog jer nece valjda na Point Godu, zaboga.

...

Zatim se pravo niotkuda pojavio i Crowder da kao pravi veteran i profesionalac pull-out-a-bledsoe i putem drustvenih mreza poruci da nece da igra ako nije starter i da zeli trejd. Ah da, eto i trece sage. Ali ne, ne brinite, nismo jos zavrsili sa sapunicama, Floresita je tek upoznala onog lika bogatasa...

...

Neko od vas se zapitao mozda nesto u stilu ‘a sta je to radio GM Sunsa James Jones?’ Ljubazno cu mu odgovoriti - primenjivao je svoju omiljenu taktiku: tracio je pikove/ignorisao draft kao pojavu i sedeo na prstima. 

...

Tako se u novu sezonu sada ulazi bez ikakvih konkretnih kvalitativnih injekcija, cinjenicom da niti jedan problem nije adresiran (osigurac za Paula i Paynea, upgrade na poziciji 4, dodavanje kreatora iz 6th man uloge, pojacavanje skoka...) i gomilom novih tendencija koje nose minus predznak (Crowder najverovatnije nece igrati dok mu se ne pronadje nova destinacija, Shamet ostaje kao beskorisno truplo koje jede 10 milki, Payne deluje legit depresivno…)

Landale je doveden da bude Kaminsky umesto Kaminskog, Washingtonu se nadaju kao nekakvom energy plugu sa klupe. Medjutim, to su sve igraci sa samog ruba klupe i nerealno je ocekivati od njih bilo sta supstancijalno. 

...

Zapad je i ove godine izuzetno jak, sa mozda nikad vise realnih kontendera, dok su Sunsi stagnirali u svakom aspektu. Borba za HCA ce biti krvava, a tuzna realnost jeste da jedna ozbiljnija povreda nekog iz startnog backcourta vodi u play-in.

 

Zamisli to primenjeno na Partizan 😄 

@SteveFrancis#3 we still love u! 

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Vrlo moguce. Kazem, bio sam na temi svega 15-20 sekundi i za to vreme su mi 3-4 slicna/identicna/uzastopna bas volim sto je ovako posta ubola oko, pa sam brze bolje zapalio.

Uvek se ekstremi najlakše uoče.

Nema tu neke razlike mi/vi, svaki pokušaj kvazielitizma na ovom podneblju je najblaže rečeno - smešan🙂

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DameTime said:

 

Frensisov prikaz Sunsa za neku od prošlih sezona

 

  Reveal hidden contents

Nakon epskog chokea u velikom finalu 2021. dosla je sezona jos vecih ocekivanja u kojoj je ekipa uspela da podbaci jos impozantnije (i to nakon rekorda fransize u reg. sezoni od 64-18), izgubivsi u drugoj rundi zapada 326 razlike G7 na svom parketu, usred pustinje.

Razloga je mnogo, od trenerske tvrdoglavosti i nespremnosti na dovoljno brza prilagodjavanja, preko cinjenice da se na Paula u ovim godinama ne moze ozbiljno racunati u kontinuitetu (ako se ikad i moglo, truth be told), pa do ociglednih problema sa hemijom i sukoba izmedju Montya i Aytona, na kome su se slomila kola zbog jer nece valjda na Point Godu, zaboga.

...

Zatim se pravo niotkuda pojavio i Crowder da kao pravi veteran i profesionalac pull-out-a-bledsoe i putem drustvenih mreza poruci da nece da igra ako nije starter i da zeli trejd. Ah da, eto i trece sage. Ali ne, ne brinite, nismo jos zavrsili sa sapunicama, Floresita je tek upoznala onog lika bogatasa...

...

Neko od vas se zapitao mozda nesto u stilu ‘a sta je to radio GM Sunsa James Jones?’ Ljubazno cu mu odgovoriti - primenjivao je svoju omiljenu taktiku: tracio je pikove/ignorisao draft kao pojavu i sedeo na prstima. 

...

Tako se u novu sezonu sada ulazi bez ikakvih konkretnih kvalitativnih injekcija, cinjenicom da niti jedan problem nije adresiran (osigurac za Paula i Paynea, upgrade na poziciji 4, dodavanje kreatora iz 6th man uloge, pojacavanje skoka...) i gomilom novih tendencija koje nose minus predznak (Crowder najverovatnije nece igrati dok mu se ne pronadje nova destinacija, Shamet ostaje kao beskorisno truplo koje jede 10 milki, Payne deluje legit depresivno…)

Landale je doveden da bude Kaminsky umesto Kaminskog, Washingtonu se nadaju kao nekakvom energy plugu sa klupe. Medjutim, to su sve igraci sa samog ruba klupe i nerealno je ocekivati od njih bilo sta supstancijalno. 

...

Zapad je i ove godine izuzetno jak, sa mozda nikad vise realnih kontendera, dok su Sunsi stagnirali u svakom aspektu. Borba za HCA ce biti krvava, a tuzna realnost jeste da jedna ozbiljnija povreda nekog iz startnog backcourta vodi u play-in.

 

Zamisli to primenjeno na Partizan 😄 

@SteveFrancis#3 we still love u! 

Francis zove na rostilj.

 

A forumasi be like:

 

4quqml.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

 

A da budemo Avangardatm u rodnoj ravnopravnosti i da @DameTime otvori temu?

:default_sofa:

A da ne otvarate novu temu, da pišete u Kafani pod obručima? Ili Corona zajebancja, aj ga jebi sta ima veze gde, bitno je da se pise.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

Usao sam sinoc na njihovu temu i morao da izadjem posle 15 sek. Njih nimalo nije sramota, vec su pisali da im je ovako bas slatko da osvoje.

 

A posto znam da mnogi prate i KKP temu (a lud nisam da kod njih pisem bilo sta, nije bas oaza hladnih glava i objektivnosti), zelim da komsije ovde pitam, u nadi da nece biti sarkasticnih odgovora...

 

Zbog cega vam je bas ovako sluzbeno, slatko i zadovoljavajuce? Kao sto kolega napisa, gubili ste sa 12 u momentu prekida.

A navodno kod vas preovladava sporcki duh.

 

Meni licno je pre uzasno krivo nego sramota, ali to vise zbog toga sto ne osecam tu svoju odgovornost. 

 

Draze bi mi bilo i da je Zvezda izgubila nego da dobije sluzbenim rezultatom. 

 

Nije mi zao sto su praznjene tribine. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

Usao sam sinoc na njihovu temu i morao da izadjem posle 15 sek. Njih nimalo nije sramota, vec su pisali da im je ovako bas slatko da osvoje.

Ovo je generalizacija, malo je ruzno tako generalizovati. Ima nas, da kazem starosedeoca ovde (ili ako vec i nemamo dug staz, imamo aktivnost) koji drugacije mislimo od nekih padobranaca. Da si ulozio vise od 15sec verujem da bi to uvideo... Ali je lakse opljunuti onako, ni na kakvom uzorku od 15sec.

 

3 hours ago, MC Thunder 2 said:

A posto znam da mnogi prate i KKP temu (a lud nisam da kod njih pisem bilo sta, nije bas oaza hladnih glava i objektivnosti), zelim da komsije ovde pitam, u nadi da nece biti sarkasticnih odgovora...

Slobodno dodji, ne treba da se zatvaramo u rovove, i ko te bude terao (ako nisi bacao nikakve provokacije i tatisanje) treba moderacija malo da ga odmori. 

 

3 hours ago, MC Thunder 2 said:

Zbog cega vam je bas ovako sluzbeno, slatko i zadovoljavajuce? Kao sto kolega napisa, gubili ste sa 12 u momentu prekida.

A navodno kod vas preovladava sporcki duh.

Voleo bih da mogu da ti odgovorim na ovo pitanje ali ne mogu jer ne mislim to sto si napisao. Ti koji misle da je ovo sladje nego pobediti na terenu, i nalaze neko zadovoljstvo u tome, mogu biti samo neki sledbenici Coviceve retorike, demagogije zapravo. A takvi su u manjini. Ima onih koji su srecni zbog titule, naravno, ali sam siguran da onih koji su uz to i zadovoljni sto je do nje ovako doslo, predstavljaju bas manjinu sa "nase" strane brda. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Ovo je generalizacija, malo je ruzno tako generalizovati. Ima nas, da kazem starosedeoca ovde (ili ako vec i nemamo dug staz, imamo aktivnost) koji drugacije mislimo od nekih padobranaca. Da si ulozio vise od 15sec verujem da bi to uvideo... Ali je lakse opljunuti onako, ni na kakvom uzorku od 15sec.

 

Slazem se da ne trebam da generalizujem, ali nije bio cilj da opljunem. Zaista nisam mogao da izdrzim duze od tog vremena na temi jer sam (kao za inat, izgleda) naletao bas na tip forumasa koji sam opisao i nasladjivanje epilogom. Tako da i jesam i nisam generalizovao u isto vreme 😁

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina za Kabokla i ako ga komsije dovedu dok je pod ugovorom sa nama (a jeste za sledecu sezonu), onda neko u klubu zaista treba da najebe.

 

Pod pretpostavkom da se za njega ne placa obestecenje, a sumnjam da bi ga ćoki doveo ako mora bilo sta da plati Partizanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...